BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #857468 przez Anabelle
kurcze to może faktycznie owu. aj ta matka natura sobie żarty robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857477 przez meli1990
oby tak i żeby się udało zajść. ale pewnie do listopadówek bym nie trafiła tylko na grudniówki.

ed. a tak chciałam być z wami na listopadówkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857490 przez Anabelle
Listopad długi miesiąc 30 dni liczy, a nigdy nie wiadomo ;) Poza tym zawsze możesz pisać na listopadówkach ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857493 przez meli1990
według @ wychodziło mi na ok 20 listopada a jak owulacja mi się przesunęła i byłabym w ciąży to już bym chyba się nie załapała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #857501 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857507 przez Anabelle
Całe życie miałam takie owulacje :) Tzn tańcowały jak chciały, a 4 raz jestem w ciąży więc ciężko powiedzieć czy są wtedy owulacje czy nie.

Ale to prawda, że jeśli się bardzo na ciąży skupiamy to idzie ona z oporem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857521 przez meli1990
robiłam test ale był negatywny. jak się @ nie pojawi to pójdę na usg i gin mi powie co się dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857538 przez ferritka
Meli, Meli...coś czuję że sie zafiksowałaś że hej ...byłaś na październikówkach, i na listopadzie ,teraz obstawiasz grudzień...
a może zamiast obstawiać każdy miesiąc po kolei postaw sobie cele sprawdzenia dlaczego wciąż nie trafiasz? ja bym albo kupiła milion testów owu i testowała z dwa całe cykle - choć przy tak okrutnie długich jak piszesz, że masz cyklach to bym od razu poszła do dobrego ginka żeby Cię porządnie zmonitorował.
życzę Ci jak najlepiej :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857542 przez meli1990
jak dostane @ do później pójdę na monitoring

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857551 przez Agusia83
Ferri, kochana a ja przyszłam by Ci pogratulować fasolindy :laugh:
Nawet nie wiesz jak się ciesze, że się udało i to za pierwszym razem. Przepraszam, że powtórzę po dziewczynach, ale naprawdę czuję, że będziesz miała cineczke...ale co tam...najważniejsze, że dzidziuś dostał 10 pkt Apgar :laugh: i by uszcześliwił cudownych rodziców :laugh:
Kochana, jak się czujesz? Jakieś mdłości, rzyganko, czy tylko spanko non stop, nawet na stojąco? :silly:

Pozostałym zafasolkowanym również gratuluję :laugh: Coś ostatnio fasolindy pojawiają się jak dżdżownice po deszczu :laugh: przepraszam, za takie porównanie...ale to jest cudowne :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Która kobitka za chwilkę będzie się rozpakowywać?

Pozdrawiam Was serdecznie i choć nie siedzę tu często, myslami jestem z Wami.

Vifi, a Ty jak się czujesz? Możecie już zacząć staranka?
Kiedy pokażecie nam jakieś zdjęcia z usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857574 przez ferritka
Agusia :kiss: :kiss: :kiss: no nie spodziewałam sie niczego innego jak tego, że i Ty mi wywróżysz Dżewczynkę :lol: :lol: już się przeprosiłam, że Groszka nie będzie tylko Kaja więc luz blus :lol: :lol:
no ja dzisiaj pierwszy raz odkąd wiem że jest Ciapka to sie dobrze czuję, mam raczej spadek formy psichicznej aniżeli fizycznej, spanie mnie łamie w południe, głowa mi pęka wieczorem i kawy pić nie mogę nad czym ubolewam najbardziej , bo mi tak cholernie nie smakuje, że aż mi smutno z tego powodu.
A dzisiaj cały czas zęby szczerzę tak mi dziwnie wesoło, aż mi głupio normalnie :silly: :silly:

A jak u Ciebie? Weź mi przypomnij śmiga Arturo już? Bo on troszkę młodszy od Mateo naszej Dave prawda?

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857597 przez meli1990
podpytuję o tą owulację bo w tych dwóch cyklach co mierzyłam temp dopiero rosła później a nie w połowie cyklu. a nie nakręcam się na tą ciąże, kiedy się uda to się uda. tylko się dziwie czego się nie udaję bo przy pierwszych staraniach o dziecko udało się w pierwszym miesiącu i mój syn za kilka dni będzie miał 2 lata :) ale pewnie coś się rozregulował mój organizm i dlatego się nie udaję. Miłej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857602 przez Agusia83
Kochana jeszcze tyle różnych emocji przed Tobą...pamiętam jak podczas ogladania reklamy papieru toaletowego ryczałam, po to bym 2 minuty później zaczęła się śmiać...to normalne...do tego w ciąży odezwała mi się migrena, która niestety trwa do dziś i juz z utęsknieniem czekam na wizytę u neurologa...
A Artuś jeszcze nie śmiga...za niedługo kończy 9 miesięcy....uwielbia stać...jeszcze się chwieje jak kijek na wietrze...ale jaką ma radochę jak matka podtrzymuje go :laugh: no i śmieszek nieziemski z niego.
Muszę się pochwalić, a raczej pochwalić Emilkę, bo od ponad tygodnia pięknie woła siku i kupkę...jestem z niej taka dumna :laugh: jakie to szczęscie nie musieć łazić po domu z mopem i ze zwieszoną miną :laugh: że za chwilę majek jej zabraknie a łóżko będzie nadawało się na śmietnik :silly:
Do tego kilka dni temu Emi pierwszy razm powiedziała, że mnie kocha i ciągle to powtarza...kocha wszystkich, mamę, tatusia, achusia(Artusia:-))babcię, dziadzia...no i wogóle coraz więcej słów łapie, co jeszcze kilka tygodni temu było niemożliwe by powtarzała :silly:

kurczę, ale się nachwaliłam :silly:
właśnie wypełniam papiery do przedszkola...oby się we wrześniu dostała :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858350 przez marysiamarysia
Dzień Dobry Dziewuszki :laugh: okropna cisza tu - nie mam co czytać ;) Meli - ja to za bardzo nie znam się na temperaturze ale od tego cyklu właśnie zaczęłam mierzyć , bo w styczniu miałam jakieś totalne zawirowania ( krwawienia co kilka dni ) . Po luteinie wszystko się unormowało . Wzrost temperatury powoduje progesteron , który wzrasta po owulacji , ale czy zawsze tego nie wiem :( Poczekaj jeszcze troszkę .
U mnie dziś 13 dc temperatura maksymalnie w dole - tak nisko jeszcze nie była . Jeżeli skoczy to połowa sukcesu , potem oczekiwanie i test . Może jednak spotkamy się na grudniówkach :lol:
Papatki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858461 przez meli1990
ja dzisiaj miałam wyższa jeszcze. jak się @ nie pojawi to zrobię znowu test. ja co mierzyłam te dwa cykle to dopiero pod koniec cyklów mi wzrastała temp więc podejrzewam że wtedy dopiero mam owulację. jak się jednak nie udało to pójdę na monitoring do gina. Fajnie by było urodzić w tym roku jeszcze i się spotkać na grudniówkach marysiamarysia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl