BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 3 dni temu #879936 przez anoda89
Pani jak się Zuzia zmieniła, blondyneczka śliczna :kiss: Pamiętam jak miała ciemne włoski i tak jej pojaśniały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #879950 przez monika1984lodz
Anodka-no prze przystojny ten Wasz mężczyzna :)

Zuzia sliczna :)

Ingrid super rodzinka :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #879957 przez pani_p
Dokładnie, blondyneczka chyba jednak będzie ;-) normalnie nic ta moja córa ze mnie nie ma :S cały tatuś :-(;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #879981 przez MoNiaaa
Zuzia blondyneczka bedzie lamac wszystkie serca w okolicy :)

ingrid super zdjecia:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #879984 przez anoda89
Monia wstaw swoje dziewczyny :lol:

Ingrid Arturro jak zawsze supeeerrr, świetny z niego chłopak zawsze uśmiechnięty :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #880163 przez Mirella
pani_p napisał:

Dokładnie, blondyneczka chyba jednak będzie ;-) normalnie nic ta moja córa ze mnie nie ma :S cały tatuś :-(;-)


Może będzie tak jak u nas? Uroda po tatusiu, charakterek po mamusi? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #880190 przez olala2013
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa więc od razu przepraszam za jakiekolwiek pomyłki z mężem staramy się o dzidziusia od stycznia. Mój przypadek jest taki, że w marcu nie miałam @ w kwietniu już tak. W tym momencie spóźnia mi się 2 tygodnie. W czwartek zrobiłam test (strasznie kręciło mi się w głowie) wyszedł pozytywny. Z niedowierzania zrobiłam drugi również dwie kreseczki następnego dnia poszłam do ginekologa, ale stwierdził że za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć tylko wykrył torbiel na jajniku 4.6cm na 3,5cm. Przepisał mi duphaston (czy któraś z Was go brała?) Wyszłam załamana przez co zrobiłam następny test i również wyszły dwie kreski. Dzisiaj zrobiłam badanie betaHCG. Jutro może będą wyniki a ja siedzę jak na szpilkach. W sumie zrobiłam pięć testów i we wszystkich wyszło, że zostane mamą każdy z innej firmy więc raczej małe prawdopodobieństwo pomyłki? Inne objawy: senność, czeste oddawanie moczu, ból piersi i brzucha, czasami to sie czuje jakbym miała zakwasy na brzuchu, pragnienie, zawroty głowy. Weszłam tu żeby porozmawiać z osobami które mają te same problemy, żeby czas szybciej minął bo siedzę jak na szpilkach. Wiecie może coś na temat tego, że torbiel zmienia wyniki testu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #880206 przez pani_p
Mirella hehe Oj to biedny będzie tatuś :-D

Ola spokojnie, nie ma co panikować, w tym temacie nie da się nic na juz. Poczekaj spokojnie i jak będziesz miała wynik z laboratorium to będziesz spokojniejsza. Ja myślę, że jesteś w ciąży tylko bardzo wczesnej i dlatego nic lekarz nie zobaczył. Nie denerwuj się bo to nikomu nie służy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #880207 przez meli1990
olala2013 witaj. ja ci nie pomogę bo się nie znam na tym. ale któraś z dziewczyn może będzie wiedziała

maryśka co u ciebie? robiłaś test?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #880252 przez monique1983
olala2013 - torbiel często zdarza się w ciąży, ale na ogół nie jest groźna. Też miałam torbiel i wchłonęła się po duphastonie.

A ja dzisiaj dostałam zastrzyk pregnyl, jutro mamy działać. A w przyszłym cyklu robimy badanie drożności jajowodów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #880272 przez Mirella
tak myślę i myślę, dziewuszki, taki avat jak monique to kiedyś Lacra miała, nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #880321 przez gosiak
Mirella napisał:

tak myślę i myślę, dziewuszki, taki avat jak monique to kiedyś Lacra miała, nie?



Chyba tak ;)

Bry ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #880332 przez ewaluacja
Hej,
Marysia co z Tobą??
Mnie zalało... wczoraj :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #880451 przez ferritka
Olala ;]

wydaje mi się, że torbiel nie zmienia testów na pozytywny...a nawet dam sobie włosy do łysa zgolić, że nie zmienia ;>
daj wyniki betki, bo coś czuje, że będzie ładny ;]]
duphaston bierz i traktuj go jako Twojego najlepszego przyjaciela bo to progesteron jest - daje się go min na podtrzymanie ( yy no bardzo "na chłopski rozum to Ci powiedziałam , no ale suma sumaru nie bój się go, kochaj ;**)

Twoje objawy są standardowe, raczej pojawiają się w "późniejszych " tygodniach ciązy...no ale każda kobieta inna, każda w innym czasie i inne ma objawy...
no czasami jak się ktoś długo stara to takie objawy są normalne miesiąc w miesiąc ( no może nie wszystkie na raz, ale większość ;p) ale testy -i to jak w Twoim przypadku aż 5 !! - nie wychodzą pozytywnie ;]]]

tak więc ciesz siędziewczyno, torbielki w ciązy to dośc powszechne zjawisko i większość z nich sie z czasem wchłonie ;))

alohaaaaaaaaaaaaaaaa dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;>
już Was doczytuje, widziałam Wojtula od anodki i się zakochałam do szaleństwa i ten pyrkaty malusi noseczek!!!!!!!!! <3

a mi już rośnie brzuch ;p
a objawy wszystkie minęły , ot taka książa straszna a tu prosze ;]]

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #880458 przez gosiak
Ferri no to dzie ten brzuch? No popraw się i pochwal brzuniem :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl