BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 3 tygodni temu #882413 przez Ingrid29
dziewczyny nie mogę foty wstawić - kurde :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #882418 przez ferritka
Clo czyli clostilbegyt stosuje się przy zaburzeniach miesiączkowania i niepłodność powodowane brakiem owulacji. na chłopski rozum Clo czyli klonowanie żeby było w cyklu dużo jajeczek. Przy clo często wystepują ciąze mnogie . a i jest tu wśród nas gro osób które go brały i gro które go brały i zaskoczyły :woohoo: np Pani nasza :kiss:

2 miesiące po odstawieniu to mogą Ci się jeszcze "wypłukiwać " jakieś resztki , więc spokojnie ciesz się wspólnym czasem bo domniemam, ze po odstawieniu byłaś na wizycie kontrolnej i jest wsio oki doki :)

a ja Wam żadnego fota nie dodam, bo nie umiem zrobić żeby był niewidoczny dla niezarejestrowanych :blink: :huh: czuję się bystra jak Maciek z projekt ranłej :huh:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #882429 przez Mirella
Ingrid, z tego co się już na forumie zorientowałam to Firefox ma jakiś problem, zmień przeglądarkę ;)

Kurcze, nie mam nawet czasu Was porządnie przeczytać, a co dopiero odpisać ;/

Co do badań facetów, to a i owszem, popieram Ferrii. Ja w ogóle nie rozumiem, czemu lekarze leczą kobiety nie mając wyników mężczyzny.


edit: Ferri, to się robi tak: Odpalasz Operę albo Chrome, bo Firefox coś nie teges, dodajesz wybierasz fotę w tym okienku na dole, jak się pokaże nazwa foty to po prawej wyskoczy wstaw, klikasz wstaw, i wtedy w tekście na górze masz odnośnik do foty, zaznaczasz go cały, potem jedziesz kursorem wyżej nad emotki, tam gdzie są różne dziwne opcje i szukasz dwóch ludzików, jak na nich najedziesz to się pokaże napis ukrywa część tekstu dla gości, czy jakoś podobnie, klkasz i masz. NO wiem że namotałam, ale naprawdę nie mam czasu. To teraz kombinuj :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882457 przez emilia1410
Dzieki za rade ferritka;)
Bylam na kontrolne i jest ok, moj maz powiedzial ze nie bedzie sie badal. Faceci chyba sie boja wiec nawet nie bede naciskac.
No ja raczej nie chce brac zadnych "polepszaczy" , wystarczy mi jedno dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882483 przez Mirella

emilia1410 napisał: Dzieki za rade ferritka;)
Bylam na kontrolne i jest ok, moj maz powiedzial ze nie bedzie sie badal. Faceci chyba sie boja wiec nawet nie bede naciskac.
No ja raczej nie chce brac zadnych "polepszaczy" , wystarczy mi jedno dziecko.


hmmm, no ja nie chcę tu żadnych zadrażnień wprowadzać, ale jakby mi mój mąż powiedział, że się nie będzie badał, a byłaby taka potrzeba to bym mu pozew rozwodowy wręczyła.

Emilia w jednym masz rację, faceci się boją, z naciskiem na faceta, bo mężczyzna przyjąłby to na klatę i poszedł się zbadać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882488 przez MoNiaaa
macie racje Zuzka malu pulpecik i uwierzycie ze na piersi takie dorodne dziecko :) karnacje ma taka ciemna i pewnie niepotrzebnie tak panikowalismy z ta zoltaczka bo po prostu ona taka jest:) ja wlasnie tez nie moglam dodac a jak z opery to nie bylo problemu:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #882533 przez Ingrid29
no to z innej przegląrki - udało się




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #882536 przez Mała
Witam
Ferri jestem, jestem czytam, ale jakoś mi czasu brak na skrobnięcie czegoś. Mama po zabiegu wywalenia macicy, wszystko ok, ale ile mnie nerwów to kosztowało to heh
Za te ibuprofenty to bym Ci osobiście natłukła serio :whistle: , na ale dr Cud już wszystko powiedział. Pamiętaj tylko paracetamol, mnie na bóle głowy pomagała mycie włosów z masażem głowy, serio. Bolała mnie często i z Kamilem i z Olą, nawet po 3 razy dziennie myłam :huh:

Ferri wyjeżdżam, mamy wizytę z Kamilem trzymajcie kciuki, bo nas ostatnio neurochirurg nieźle nastraszył :(

Ale zdjęciowo, super dzieciaczki :cheer:

Anodka kiedy cc? Już nie mogę się doczekać fotki Waszej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882537 przez ferritka
Mala :kiss:
No nie, u Ciebie to ostatnio ciagle cos :dry:
Mam nadzieje ze Kamilek jednak tylko z neuro tak Cie strasza :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882553 przez pani_p
Ferri mnie też bardzo głowa bolała w ciąży i tylko paracetamol brałam. Ahhh czołg Mirelli by trzeba było na Ciebie wytargac :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882560 przez Mirella
Pani mówisz i masz :D


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882586 przez emilia1410
Po co ma sie juz badac, dopiero zaczelismy starania. Ja sie badalam, bo u mnie w rodzinie czesto rak wystepuje i chce wykryc poki czas.
Ingrid29 fajny synus;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882611 przez Dave
Dzień dobry!

Ale lampa od rana grzeje :) :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882612 przez anoda89
Pania u Ciebie pamiętam że głowa dawała się we znaki. Ferri paracetamol wrazie czego bierz albo zimny okład, są też takie plastry apap ice na czoło się przykleja ale czy pomagają to nie wiem bo nie testowałam. Wiesz głowa czasami boli jak organizm jest niedotleniony albo odwodniony i wtedy spacerek albo szklanka wody ;)

Dave co tam u Ciebie?? Pochwal się dzieciakami :)
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #882615 przez ferritka
ja cież pierdziele!!! jakbym nie musiała nosa z domu po południu wystawiać już bym leżała jak mnie Pan bóg stworzył z liśćmi tam gdzie powinno się w moim wieku liście nosić z małym Kręglowym dodatkiem w brzuszku na leżaczku, nózie moczyłabym w wodzie z czapką na głowie i wcinałabym arbuza na słoneczku :huh: :huh:
hmmm narobiłam sobie ochoty, że się chyba wymigam z wyjścia :sick:

Mirellka, Pani hahahahahaah no dogra przyjmuję armatę na klatę z pokorą :whistle: :whistle:

Pani, mówisz też Cię głowa bolała, może na te listopadowe dzieci tak jest coooo :dry:
dzisiaj na całe szczęście miałam przespaną nockę i już lepsza jestem nie gryzę :P
a nawet mam ochotkę na mały szoping :blink: marzy mi się ta góra od stroju kompielowego z F&F co w reklamie jest, już 2 razy koło niej się kręciłam i jakoś no...jaki rozmiar wziąc , czy namiot czy mniejszy,hmmmm??

jak tu się ubrać dzisiaj , jak się nawet majtki na człowieku topią :S


ja się nie bedę już wypowiadać na temat równouprawnienia w związku i równobadania, bo moje zdanie znacie od października 2013. każda tu dorosła jest i wie co robi, więc no wyraziłysmy swoje zdanie w tym temacie.amen

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl