BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 11 miesiąc temu #890659 przez Asiaa
MoNiaaa ładne foteczki :) Śliczna trójeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890668 przez Ingrid29
gravi boska z Ciebie mamusia :)
ferri śliczny masz brzuszek :)
monia piękne księżniczki masz i Ty cudnie wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890830 przez Anabelle
Monia, piekna rodzinka :)

Ja sie rozsiadlam, że bede mundial oglądać, a tu jedynka nie odbiera -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890844 przez marysiamarysia
Czesc Dziewczyny :) Kurde ale mnie nie było.... Meli tak w biegu dojrzałam że udało Ci się . Gratuluję :)))
A wiecie co ??? U mnie w domu też pojawi się nowy , mały człowieczek :) Nie było dane zostac mi mamą - tylko babcią i pewnie opatrzność czuwała , żeby mama z córką na jednej porodówce sie nie znalazły :P

Już to przegryzłam trochę , ale nie do końca . Wpadnę do Was i poczytam to czego nie czytałam .
Pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890858 przez Anabelle
marysia to widze, że dziewczyny dobrze celowaly fluidkami do was do domu, tylko nie trafily do ciebie :P ale newsa przyniosłaś ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890940 przez MoNiaaa
no no marysa gratuluje a ile cora ma :) wspieraj teraz mloda mamusie i duzo szczescia :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890961 przez ferritka
Marys aaaaa noo widzisz B) tak czy wspak bedzie tupot malych stop u Ciebie :kiss:

Gratuluje bo powazna rola przed Toba I wcale nieniej wazna od roli mamy :kiss:

Buuu siedzialam dzisiaj do pozna, zle spalam a teraz mnie brzuch boli...X oj czyzby zly dzien u mnie :sick:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890988 przez marysiamarysia
Oj Oj .... Monia - sęk w tym , że młoda za młoda na dzieci ;-(
Nie ma jeszcze 16 lat :angry: . Bladego pojęcia nie mam jak to wszystko się poukłada , bo młoda ma jeszcze pstro w głowie .... Najgorsza załamka minęła , jednak nadal mam wiele wątpliwości i strachu .... Fakt tupotu małych stóp mnie cieszy Ferri - ale to miały być stópki mojego dziecka .
Babcia Beata - hahaha - brzmi przynajmniej śmiesznie :evil: Toć ja sobie glany ostatnio zakupiłam , nie jestem gotowa na babcię jeszcze :P
Trzymajcie się dziewczynki - wpadnę od czasu do czasu .
Aaaa - czy brak akcji serca w 5 tygodniu i 6 dniu to coś niepokojącego??? Teraz mamy prawie ósmy , a wizyta dopiero 23 czerwca .
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890993 przez MoNiaaa
marysia rzeczywiscie mlodziutka ale ta sytuacja moze ja naprostuje i stanie sie bardziej odpowiedzialna pamietaj ze dla niej to tez nowa sytuacja i pewnie jest przerazona mimo ze i Ty sie boisz staraj sie byc dla niej wsparciem :) serducho przewaznie dopiero 6/7 tc wyraznie widac takze musicie zcekac do nastepnej wuzyty 3mam kciuki a moze ja p okieruj na nasze forum rozmawiajac z innymi mamami moze sie czegos nauczyc i bedzie miala z kim otwarcie pogadac o swoich obawach czasem latwiej z kims obcym :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890994 przez ferritka
Marys ok 7 tyg jak nie ma serduszka to mozna sie stresowac.

J's rozumiem ze mloda za mloda, ze Pojecia nie ma co i jak, dlatego twoja rola bedzie bardzo wazna. Zobaczysz kochana za rok bedziesz nam tu wrzucic foty wnusia zakochana bez pamieci :kiss:
Ale Fakt, szybko Dziewczynki zaczyna ja zabawy. W doroslosc :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891013 przez gosiak
Bry :silly:

Monia wyglądasz super :lol: dziewczynki przeslodkie :kiss:

No Marysia będzie babcią :woohoo: fakt troche za młoda Twoja panna na bycie mamą a Ty babcią, ale stało się i teraz trzeba stanąć na wysokości zadania i pokierować córą by z głową podeszła do tematu, będzie musiała szybciej dorosnąć, a Ty wspieraj jak tylko możesz ;) gratuluję babciu :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891039 przez meli1990
marysiamarysia dziękuję i gratuluję że zostaniesz babcią choć napewno łatwo nie będzie ale trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891068 przez Gosia 2712
Marysia gratuluje :) babciu :D
I powiem Wam szczerze ze ja tam zaluje ze nie "wpadlam" w wieku 16-17lat... na pewno mialabym mniejsze problemy z ciaza niz teraz... wiecie jak to jest jak sie chce to sie nie moze a jak sie nie chce to wtedy sie ma...
A mam duzo kolezanek ktore maja dzieci w mlodym wieku i wiekszosc z nich daje sobie rade i wcale nie sa zlymi matkami, dorosly przez to i szybko dojazaly...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891085 przez ferritka
Gosia wiesz Ile razy ja tak pomyslalm :woohoo: mialabym juz prawie 15 letnie dziecie :blink: I moglabym zostac w sumie w wieku 30 lat babcia :woohoo:

Bo jak sie widzisz za malolaty wpadnie to..co widac po przykladzie Marysi..to mama przejmuje I tak wiekszosc obowiazkow, ten caly stres, skompletoeanie wyprawki etc etc...
No I tak jak mówisz, jak sie nie chce to sie ma jak sie chce yo figa :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891095 przez gosiak
Gosia ja też czesto sobie mówiłam że szkoda że nie wpadłam za gówniarza no może nie 15/16 lat (bo tu to jeszcze nie miałam ciągutek do tych spraw)ale chociaż te 20 bo tu zaczełam spotykać się z dzisiejszym moim eMkiem :laugh: :whistle: też może było by łatwiej zajść...była tu kiedyś gorąca rozmowa na podobny temat z tym że przyszła tu dziewczyna co chyba była w klasie maturalnej(nie pamiętam nicku).

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl