BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 11 miesiąc temu #889268 przez Anabelle
Kobietki byłam dzisiaj na komplecie badan o których pisałam i w najdroższym punkcie wychodziło za nie ponad 400 zł. Pojechałam dzisiaj tam gdzie sobie wyliczyłam, że jest najtaniej a tam Pan mi powiedział, że stali klienci 10% zniżki, a kobiety w ciąży 15% zniżki!!! Pyta się czy jestem w ciąży jak zobaczył nazwy badań, ale mówię że nie. Mówię też że jestem pierwszy raz - a on na to, że na zachęte przy tej ilości badań da mi 10% zniżki i zapłaciłam....... tamtatadam 206 zł !:O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889372 przez lalka
Gosia2712 bardzo dobrze cię rozumiem...jesteśmy w podobnej sytuacji...tylko moja Księżniczka jak zmarła miała 5 miesięcy i 11 dni!!!też bałam się starać się o dzidziusia tym bardziej,że nie jestem już pierwszej młodości...ale myśl o tym,że jeszcze będę mogła być mamą trzymała mnie w pionie!!!!!obecnie staramy się o dzidziulka...4.06 zaczął mi się nowy cykl...to i też nowe nadzieje!!!!
Gosia ja bardzo mocno wierzę w to,że jeszcze dla Ciebie jak i dla mnie zaświeci słońce i że będziemy najszczęśliwszymi mamusiami na świecie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889386 przez Mirella
lalka, tak właściwie to gdzie Ty się podziewasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889393 przez lalka
czytam Was,ale z odpisywaniem to kiepsko!!!!chyba byłabym mistrzynią w stawianiu zdjęć negatywnych testów!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889401 przez Anabelle
lalka co cie widzę to przypomina się jak twoj mąż powiedział, że wyglądasz w ciąży jak obelix :)

ja bede miec wyniki jutro/pojutrze to mi sie troche sytuacja rozjaśni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889406 przez lalka
Anabelle a ja miałam go zamordować...pamiętam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889442 przez meli1990
zrobiłam test przed 17 i .....


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889462 przez Asik
Meli :) a to ciążowy ? czy owulacyjny ;) aaaa widzę już że opisałaś że ciążowy :D :D

nooo toooooo GRATULACJE !!! :) :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889473 przez Gosia 2712
Hejka
Te upaly mnie dobijaja :angry: jestem taka slaba ze szok :angry: mam nadzieje ze dojde wkoncu do siebie bo teraz "wychodzi ze mnie ten miesieczny pobyt w szpitalu" :angry:

Mirella dla tego wlasnie wybralam Cie na swoja pare do fasolki :P bo u mnie musze odczekac wiec od razu nie bedzie i nie wiem czy w ogole bedzie kiedykolwiek wiec razem bedziemy menopauze na forum swietowac :P (tzn ja troche pozniej :P )

Ferri bohaterka ze mnie marna :( a co do przegladu to musimy zrobic ale nawet nie wiem co dokladnie za badania robic :/ jak juz mi sie hormony ustatkuja to wybiore sie do gina po skierowania
A co co bufetu to mozesz mi troche oddac ja sie wcale nie obraze :P moje znowu zmalaly :whistle:

Gosiak dziekuje i mam nadzieje ze Twoje szczescie tez tu zobacze :) czego zycze z calego serducha :)

Anabelle dzieki za odpowiedz :) heh powiem Ci ze ceny zabojcze sa tych badan :S i rozbierznosc w nich jeszcze lepsza :S ale dobrze ze tanio Ci sie udalo je zrobic :) oby w nich wszystko dobrze powychodzilo ... Chociaz z drugiej strony gdyby juz cos wyszlo w nich to przynajmniej wiedzialabys na czym stoisz i gdzie byl problem i moglabys zaczac ewentualne leczenia i staranka...

Mała wlasnie nie zdazylismy zrobic tych genetycznych po smierci Zuzi :( teraz zaluje :( zajelam sie praca a ciaza z Amelka wyszla z zaskoczenia :(

Lalka razem czekalysmy na nasze coreczki w majowkach ktore niestety odeszly :( bardzo Ci wspolczuje i mam nadzieje ze uda Ci sie jak najszybciej zajsc w ciaze i bede tu Twoje malenstwo ogladac :)
A obelixa tez pamietam :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889531 przez pani_p
Missy dziękować :-) ojjj tak upały to ciężka sprawa w ciąży. Mnie to bardzo nie doskwieraly jakoś, tylko dwa dni takie pamiętam, że nogi mi popuchly i w misce z zimną wodą je moczylam ;-)
Gdzieś mi umknęło, że córeczkę będziesz miała wiec teraz gratuluję i się cieszę :-D

Anabelle to żeś dila zrobiła :-D super!

Meli no to wreszcie trafiłaś hihi :-D gratulacje kochana :-)
Gosia, Lalka do Was ślę duuuuzo pozytywnych emocji :-*

A wiecie co? A my się dziś z Ferri poznalysmy :-D tiruriru :-) powiem w sekrecie, że w rzeczywistości wygląda jeszcze piękniej niż nam się tu czasami prezentuje :-)
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889533 przez studentkaae
aloha - pogoda istnie hawajska, więc tak się witam :)

ja tylko składam meldunek, że żyję, ale mój ból gardła przerodził się w mega katar, jutro pewnie będzie z tego kaszel :/ zakupiłam całą serię prenalenu, piję domowe babcine specyfiki i jutro leżę w łóżku i się z niego nie ruszam... przepraszam, że dziś tylko tyle, ale padam, nocka nieprzespana, bo zasmarkana, więc same rozumiecie... i nie muszę Wam chyba mówić, że doła złapałam i się martwię czy to Bubusiowi (tak D mawia na Groszka, bo mu się po prostu Groszek/Fasolka nie podoba) nie zaszkodzi...

meli - to ciążowy czy owu w końcu?? niebieski.... to ciążowy chyba co??? to gratulacjeeeeeeeeee :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889541 przez Gosia 2712
Studentka ja to jeszcze nie mialam okazji Ci pogratulowac... Wiec kochana gratuluje Ci fasolki :) i kuruj sie porzadnie :)

Pani nie dziekuje ;)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889542 przez Mirella
Meli no to łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia, ale ja to albo zaraz albo wcale, to jednak zmień parę B)

Pani i Ferri, a gdzie zdjęcia?????????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889558 przez Anabelle
Meli bardzo gratuluje, widocznie dzidzia czekała, żeby urodzić się w waszą rocznicę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889583 przez lalka
Meli gratuluję!!!!!dla mnie to póki co marzenie ściętej głowy!!!!!
jak będę w ciąży to zmienię nicka na Obelix

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl