BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 9 miesiąc temu #906002 przez Sevilla
Bella to dawaj znać po wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906059 przez martyna_z
No, no dziewczyny to zdjęcia szybciutko, będziemy podziwiać :)

u mnie leje ale raczej się żar z nieba, wczoraj była burza, dziś też pewno coś pokapie, ale to i lepiej przy takim gorącu

Monia reklamuj w banku, próbuj do skutku, wirus nie wirus może uda Ci się coś zdziałać

AA i doradźcie bo sama nie wiem, w sobotę mam wesele koleżanki iść w długiej czy krótkiej sukience?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906074 przez MoNiaaa
jestem w szoku bo sprzedawca nie kazal mi drugi raz placic tylko glupio mi ze nie dostanie pieniedzy w sumie z nikogo winy no ale glupia sytuacja :(

martyna w krotkiej bym poszla jakbym miala figure :P teraz chyba juz rzadko kto w dlugich sukienkach chodzi na wesela

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906106 przez Sevilla
Martyna w krótkiej, w długiej tak jak pisze Monia już się nie chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906112 przez martyna_z
Hmmm... no to mam problem, bo wolałabym tą długą, taką mega prostą bez żadnych falbanek, trochę taki grecki styl, no nic zobaczymy.

Ważniejsze jest to, że kończy mi się właśnie @ i będę zaczynała testowanie i tu się pojawia pytanie, czy zacząć od razu jak się skończy czy odczekać kilka dni? W instrukcji napisali, żeby zaczynać ok 10 dnia cyklu (moje są długości 27-28 dni choć ostatnio się wydłużają.)
A może na początek co drugi dzień, a później codziennie? Sama nie wiem jak najlapiej?
Próbowałam coś wyczytać na testach, ale przebrnęłam tylko przez 20 stron i poległam, wiem że tam pewno wszystko napisane, ale może na mnie nie nakrzyczycie i pomożecie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906114 przez Anabelle
Ja już po wizycie. Kartę ciąży mam ;) Pęcherzyk jest, ciałko żółte też, malutki zarodek 1 mm - generalnie ciąża 2-3 dni mlodsza jak wynika z owu. Wszystko jednak jak na swoj wiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906117 przez MoNiaaa
Bella super :) szybko karte ciazy dostalas :) a fotka??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906141 przez Sevilla
No to super Bella :) A ja liczę na to, że na kwietniówki się załapię :) Na razie z objawów przed okresowych nic nie mam, a zazwyczaj tuż po owulacji zaczynały boleć mnie sutki i czułam się nieatrakcyjna, tak jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniało się moje nastawienie do samej siebie. Tym czasem owulacja była i może zabrzmi to snobistycznie :whistle: :whistle: nadal czuję się piękna hahahaha :P :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906147 przez Ada2424
Dziewczyny widziałam moje maleństwo :) wszystko jest ok to 6t2d ciąży :) termin na 18 marca :) polozna założyła mi karte ciąży, nastepna wizyta za 3 tygodnie i mam zrobic wyniki przed wizyta morfologia, mocz, tsh itp.

A to moje maleństwo :) napatrzec sie nie moge na ta fotke :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906148 przez martyna_z
kciuki zaciśnięte Sevilla, oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906150 przez martyna_z
Ada, jaka śliczna kruszynka
Super że wszystko ok, oby tak do samego końca! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906157 przez Sevilla
Ada super maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906172 przez Asiaa
Martyna jeśli masz stałej długości cykle to możesz zacząć testować i od 10dc choć często dziewczyny polecały pierwszy cykl przetestować prawie cały by wiedzieć co i jak ;) Najlepiej testować o tej samej godzinie i nie pijąc co najmniej 2h wcześniej ;) Najlepiej odczytywać test 10min po zrobieniu ;) Ja najbardziej lubię robić testy ok 12, bo z rana wypiję kawę, później nic by zatestować, a potem już można pić do woli ;) Czasami jest tak że najpierw jest jedna kreska, później pojawia się druga i z dnia na dzień ciemnieje, a czasami tak że ciągle jedna albo druga bardzo słaba i raptem bęc i obie są równie ciemne lub testowa ciemniejsza od kontrolnej (w tych obu przypadkach test uznaje się za pozytywny) :) Jeśli chodzi o pojemniczek to są różne praktyki, niektóre w wc trzymają kieliszek :laugh: inne, jak ja, pojemniczek z apteki ;) Mam nadzieję że pomogłam :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906211 przez MoNiaaa
Ada sliczna kruszynka :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906218 przez martyna_z
Asia pomogłaś :-) Dziękuję.
A długo trzymać ten test w pojemniczku? Kilka sekund czy koło minuty?

Testować muszę bliżej wieczora, bo pracuje i wracam raz koło 15 a czasami koło 17. Z piciem nie będzie problemu bo generalnie mało pije, choć staram się ostatnio to zmienić bo wiem że to niezdrowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl