BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 10 miesiąc temu #904408 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904433 przez Sevilla
Ada z taką bolesną owulacją to masakra, jakaś jest. Przed Maksem, oczywiście coś tam sobie pikało w jajniku jednym, albo drugim, ale po porodzie to istna masakra z bólem. Jest jednak plus, wiem kiedy owulacja :)

Studentka brzusio ekstra :)
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904467 przez martyna_z
Studentka super zgrabny brzuszek :-)
ferri ja wezmę, jeszcze nie mam dość

2 dzień spóźnienia i nie zanosi się na zmianę sytuacji. Robić test jutro wieczorem czy czekać do wtorku z rana żeby wynik był bardziej wiarygodny? Jutro rano nie dam rady, bo u teściów jeszcze jesteśmy.
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #904478 przez Anabelle
Martyna a przypomnij który to dzień po owu?
Jak chociażby 10-11 to możesz spróbować wieczorem (mi wtedy wyszedł cień cienia momentami go widziałam, momentami nie).
Rano teoretycznie powinno być pewniejsze, ale mi wychodziły mocniejsze wieczorem ;)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #904493 przez martyna_z
To byłby już 17 dpo. Chociaż testów owu nie robiłam i z tego co widziałam po objawach to miałam chwilę później, no ale to i tak byłby conajmniej 15dpo. W 10dpo rano jeszcze mi wyszedł negatywny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904507 przez anoda89
Hej.

Studentka śliczny brzuszek :) Maleństwo zaczyna wypychać go do przodu, ciekawe kto w nim zamieszkuję :) :)
Kolki u nas dalej trwają, kupy nie idą a ja się chyba wykończę i męża przy okazji bo z bezsilności się na nim wyżywam ;)
Wojtek rośnie z zastraszjącym tępię i zaraz mi dziewczyny zacznie sprowadzać ;) :cheer: Waży już 5 kg ale na grubaska nie wygląda ale w Starego poszedł ze wzrostem i dzięki Bogu bo ja karzeł jestem :laugh:

Monia gratulują pierwszego ząbka i 7 miesiąca, poważny wiek :) :)

Ferri ja też chętnie wezmę od Ciebie upały bo mi ich dość nie jest ;)
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #904514 przez vika
MoNiaaa gratulacje jak już jest pierwszy ząbek to póżniej już z górki :) no i gratki 7miesięcznicy :kiss: :kiss: :kiss:


Studentka...piękny brzusio i nie przejmuj się,że jest większy czy mniejszy ....ja w drugim msc miałam większy niż w czwartym :) ...na początku jelita różnie się układają no i do tego dochodzi wzmożony apetyt .....wzdęcia i takie tam .... :silly: :silly: :silly: Brzusio na prawdę jest śliczniutki :kiss:

Martyna HMMMM ja bym chyba zrobiła dzisiaj test :silly: ale ja z tych niecierpliwych :silly: no to pewnie Gratki polecą :) trzymam kciuki :kiss:


A ja wczoraj wymyśliłam kilkukilometrową wycieczkę na niedzielny obiad do teściów i w godzinach 12-13.30 szliśmy przed siebie aż mi się cycki usmażyły :whistle: :whistle: hehee blokowiec ma pomysły co :woohoo: :blink: :silly:
ajć ale za to co to byla za niedziela...Tośka jadła dosłownie wszystko ...piach,kamienie,kwiatki,robaki.....typowo wiejskie klimaty :woohoo: :whistle: u Babci było odpustowo więc byl szał :) ...teście mieszkają na obrzeżach miasta gdzie jest mnóstwo domków ...no i mają jakieś tak kurki..kotki..no raj dla Tośki ...koty najfajniejsze :)
A tutaj moja pyżka i Ja :) no i wczorajszy odpustowy przyjaciel który chodzi i niby śpiewa a mamie uszy pękają :S :S :whistle:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #904534 przez Anabelle
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904545 przez martyna_z
No niestety nie mam po co testu robić, właśnie dostałam @ spóźniony całe 3 dni, a zawsze do tej pory miałam regularne jak w zegarku. Naprawdę muszę chyba odpuścić sobie, bo nic z tego nie wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904549 przez MoNiaaa
martynka nie poddawaj sie ! jest tu wiele dziewczyn ktore latami sie staraly ale trzeba walczyc :) w koncu sie uda :*

vika cudnie wygladasz :0 brzusio zgrabniutki a Tosia jak maowana :) pisalam ci wiadomosc na priv dostalas ?

http


]
Podziękowania: vika, martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904550 przez vika
MoNiaaa tak tak dzisiaj Ci odpisałam bo wcześniej z tel. tylko lukałam :) jak będę wiedzieć coś więcej dam Ci znać :)

Martyna oj tam oj tam ...po prostu pamiętaj,ze to nie my decydujemy kiedy się dzieć urodzi tylko to dzieć wybiera sobie odpowiedni moment przyjścia na świat :) a Ty starając się o dzidziusia powinnaś się dobrze przy tym bawić :kiss: :kiss: :kiss: pamiętaj o tym :) :) :) zobaczysz,że lada miesiąc zawita do Ciebie szczęście :kiss:
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904567 przez MoNiaaa
kurka to nie wiem czemu nie wyswietlila mi sie wiadomosc zaraz ide poszukac :P dzieki :*

a to moja 7 mc Zuzannka :kiss: :kiss:

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904570 przez Ada2424
Monia Zuzia śliczniutka a jaka już duża jest :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904572 przez Gosia 2712
Hejka kobitki :)
Studentka sliczny brzuszek :)

Vika pieknie wygladasz a Tosia jest boska :D

Anoda a Ty tak bez fotki? :P

Martyna wspolczuje... Ale wiesz czasami takie odpuszczenie jest najlepsze :P bo za miesiac nam dwie krechy pokarzesz :P :D

Przed tymi badaniami genetycznymi zaczelam sie interesowac rodzinka i dowiedzialam sie wlasnie ze moja kuzynka tez nie maja dzieci juz chyba ok 10lat ale badania maja wszystkie dobre i lekarze stwierdzili ze to jest poprostu blokada psychiczna bo za bardzo chcieli....
Kurcze @ dostalam :S a mialam nadzieje ze sie troche poopalam i popluskam w basenie :S :S :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: studentkaae, vika, martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #904575 przez Gosia 2712
Monia ale masz slicznotke :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl