BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 9 miesiąc temu #907540 przez anoda89
Studentka aaaaa gratuluję :kiss: :kiss: :kiss: Super ale się cieszę :) :) :)

Monia pochwal się sukienką jak będziesz maiał :)

Monia gratuluję :) :kiss:
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907546 przez vika
Witam :) nie mogę Was nadrobić :( ciągle coś i nawet nie mam czasu na neta.....Tośka ostatnie dni spędzła u dziadków...ful-wypas...kurki koty które łaszą się same mnóstwo miejsca do łobuzowania basen i plac zabaw za płotem ...co dzień padala zaraz po kąpieli :lol: :lol: a ja hmmmmmmm już nie mam siły nawet się żalić na te upaly i w ogóle :whistle: :whistle:

Anoda Wojtuś uroczy :kiss: biedak widać jak się meczy w te upały :kiss: :kiss:

studentka wiedzialam,żę będzie synuś mamusi :kiss: :kiss: :kiss: gratuluję :kiss: i super,że mdlości przechodzą ...u mnie dwie córy i ciąże były super a ten pieronek maly tak mi dal w kość,że do końca życia popamiętam łobuz mały...kżyżem na podłodze leżałam a Tośka po mnie łazila BRRRRRRRRRRR dobrze,że już minęło ale u mnie dopiero w 20 tyg :S teraz jest super poza przemęczeniem i korzonkami czy cuśkim takim w tych plerach......nawet pozmywać nie mogę bo nie jestem w stanie skończyć...mój leniwiec lubi leżeć z mamusią na łóżku :laugh: :laugh: :laugh:

Ada współczuje...mam nadzieję,ze to jednorazowe i minie :)

Pani jaką masz uroczą księżniczkę :kiss: :kiss: :kiss: no cudaśna dziewczynka :kiss: :kiss: :kiss:

MoNiaaa ale Ci zazdraszczam ślubu kościelnego ...oj też ostatnio tak sobie z mężem o tym rozmawialiśmy i bardzo mi się marzy ten jeden wyjątkowy dzień :silly: Gratuluję z całego serca :kiss: :kiss: :kiss: szczęścia dużo :kiss: :kiss: :kiss:

Monia89 Gratuluje :kiss:

co to się dzieje jaki maraton się rozpoczął :silly: oby tak dalej kolej na Martynę i Sevi :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907571 przez gosia28
studentka :woohoo: :woohoo: :woohoo: gratki kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Anoda, pani śliczne dzieciaczki :kiss: :kiss:

Monia gratuluję II ciążowych

Monia gratuluję emocjonującego sierpnia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Podziękowania: studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907585 przez MoNiaaa
dziekuje wam za slowa otuchy :kiss:
wogole slub bedzie 3 dni przed rocznica smierci wiec tym batdziej licze ze tata bedzie przy mnie :*

monia gratulacje !!!!!

studentka dziekuje za wyroznienie :kiss: :kiss: chlop jak sie patrzy :)

a taka ma byc ta sukienka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907607 przez missyy
studentkae Gratuluje :D Faktycznie szybko się dowiedziałaś płeć. A ja długo byłam w niepewności, heh :P To teraz czas odpowiednią wyprawkę skompletować :D

Anoda zaraz chyba schrupię Twojego bobasa <3 <3 Fotka z tatusie, równie urocza, ciekawe kto kogo uśpił :laugh:

Pani Zuzia rośnie na sliczną dziewczynkę :** Taka ładna pogoda to i młoda plażuje :) Gratuluje ząbków :D

Ogólnie wymiękam, te upały mnie wykańczają ;/ Całe dnie spędzam w domu, wiatrak nawet za dużo nic nie daje. Wrrrrr...Zazdroszczę tym co mogą korzystać z takiego pięknego lata :side:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907615 przez MoNiaaa
missy ty juz niedlugo :) moze jeszcze w sierpnu skorzystasz na spacerkach z wozeczkiem :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907617 przez Sevilla
Studentka no to będzie synuś mamusi :P Przynajmniej do pewnego wieku, kiedy tata i jego prace nie staną się atrakcyjniejsze od maminej sukienki :P

Monia tata będzie na pewno przy Was w tym dniu. Może to niezbyt dobre porównanie, ale 4 lata temu zmarł brat mojej mamy, mój ukochany wujek, który mimo wszystko poświęcał mi więcej czasu niż mój własny ojciec. Niestety nie zdążył być na moim ślubie, nie zdążył również poznać mojego synka. Choć zawsze wspominał, że musi się bawić na moim ślubie. Na pamiątkę daliśmy mojemu synkowi na drugie imię Artur, po kochanym wuju. Nie wiem, czy miało to wpływ, ale babcia i mama, jak widzą Maksa, to ciągle mówią, że wujek Artur, jak był mały, był taki sam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907620 przez missyy
MoNiaaa A sierpień znając życie będzie deszczowy i zimny i tyle skorzystam :P A teraz wegetuje w tym upale i wyczekuje całymi dniami w domu kiedy coś się ruszy :P A na dwór wychodzę dopiero późnym wieczorem, jak nietoperek :evil: hihihi



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907624 przez martyna_z
No to się posypały, to zostałyśmy we dwie tylko starające się? Bo już nie nadążam, jeszcze kogoś mi brakuje :-)

Monia, mój tata znał mojego, wtedy przyszłego męża, jedynie pół roku. Na ślubie też myślałam że łzy polecą, ale dałam radę. Rano odwiedziłam tatę i to mi dało siłę i przekonanie że on jest z nami. U Ciebie też na pewno będzie dobrze, a nawet jak się łzy pojawią to też nie ma w tym nic złego. Tata był, jest i będzie z Wami. Tak to już z rodzicami jest :-)

dziewczyny jak patrzę na te wasze pociechy to aż zazdroszczę :-) jedno piękniejsze od drugiego. Może jak się tak naoglądam zdjęć to i u mnie w końcu coś zaskoczy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907652 przez Asiaa
Studentka gratki synusia :) Teraz tylko imię wybierać, chyba że już wybrane jest ;)

Martyna może wstaw sobie suwaczek cyklu? ;) Jak wspominałam wcześniej u jednych z dnia na dzień testowa kreska ciemnieje, u innych długo jest słabo widoczna i bach są maliny ;)

Monia widać cień :) gratki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907653 przez monia89
Nie dziękuje :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dzisiejszy test.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907658 przez martyna_z
Asiaa miałam suwaczek, ale chyba przez te starania coś mi się cykl ruchomy strasznie zrobił, ostatnio miałam 3 dni spóźnienia, wcześniej 2, więc właściwie co cykl trzeba go będzie uaktualnić :)

Monia gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907916 przez pani_p
Aaaa! Padam na pysk a do kąpieli i spania babla jeszcze daleko! Jestem na nogach od 4 rano bo coś się mojemu dzieciowi pomyliło :whistle: trzecią kawę sądzę, chyba mi pikawa nie stanie, co? :-D

Monia89 malinki super gratuluję :-)

Monia jestem ciekawa jak ty będziesz w tej sukni wyglądać :-) myślę, że dużo lepiej niż ta pani ze zdj :-D

Missy juz naprawdę niedaleko i życzę Ci z całego serca żeby samo ruszyło :-) pochwalilabys się domkiem Maji :-)

Martyna zaskoczy, zaskoczy. Zobaczysz ;-)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907974 przez vika

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907977 przez vika

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl