BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 3 miesiąc temu #955545 przez Mirella
a jakby tak No-spę? To chyba wolno?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955551 przez ViFi
Nospe brałam już.....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955555 przez gosiak
Vifi a ustało krwawienie? odpoczywaj wstawaj tylko na siku, jutro już tuż tuz, rano idziesz na bete?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955583 przez lena20
a jakie to krwawienie masz? bo ja mialam i poronilam za pozno pojechalam do szpitala i teraz zaluje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955732 przez madziaska
ViFi ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955756 przez ViFi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955758 przez madziaska
Bardzo mocno trzymam kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955761 przez gosiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955777 przez studentkaae
Dzis po 19 h walki o 16:30 na swiat przyszedl Igorek. Wazy 3750 g i mierzy 56 cm. Moj najwiekszy Cud... :cheer:
Podziękowania: Asik, gosiak, madziaska, pani_p, Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955782 przez Mirella
Witaj Igorku, jak superaśno :lol: :lol: :lol: Studentkaa dałaś czadu, tak ani słowa że się zaczyna? Aaaaleeee niespodzianka :lol: :lol: :lol: Łapajcie buziale i oczywiście czekamy na fotę Cudu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955789 przez ilona
Studentka ogromne gratulacje :kiss:
Czekamy na Igorka foto.

Vifi kciuki zacisniete!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955792 przez Ada2424
Studentka ogromne gratulacje :) :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955794 przez Asik
Witam :)
Podczytuję regularnie ale siedzę po cichutku ..
no ale dzisiaj nie mogłam się nie odezwać ;)

Studentka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: moje gratulacjeeeee:) :D :D :D :D

Vifiku , kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: trzymam kciuki za Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiakuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: już niedługo już niebawem : :kiss: :kiss:

trzymam , zaciskam i wysyłam dobre fluidy :kiss: :kiss: Szimi też trzyma ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955804 przez Anabelle
Studentka cudne wiadomości :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Ucałuj synka od nas, dopiero był taką piękną niespodzianką a już tuli mamusię :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955817 przez ferritka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
bry:)
Sis, jeszcze tu Cię uściskam kochana...Gratulacje Mamusiu :kiss: Igorek śliczny chłopak, mały przystojniacha :woohoo: :whistle: :whistle:

Vifi, my z Prezesem wciąż krosujemy :kiss:
Gosiaku :kiss: :kiss:

a u nas, hmmmm..amba fatima..Kubasa przestał spać :blush: w dzień spoko bo ma dłuższą drzemkę ( czasami 3,5h) spacerową potem juz do wieczornego spania nie śpi, wali tylko takie 5 minutówki cycusiowe i tyle w temacie...widać że jest zmęczony, oczka trze, jęczy ale nie usnie...pewnie się bpoi że go coś fajowego ominie...no nie wiem, ale najgorzej jest wieczorem...rytm sie nie sprawdza, bo mały z nami walczy póki co chyba wygrywa....znaczy się mamy tak : o 19:30-45 kąpiel, potem masaż i cisne z nim do sypialni, kładziemy sie i cycusiujemy...i tu pojawi się problem bo czasami potrafi ciągnąc 1,5h :S a nawet nie ciągnie tylko sobie ciumka a jak tylko go chce odłączyłto oczy jak 5 zł i po spaniu...no to potem przejmuje go Kręgiel Senior i podskakuje z nim az mu bicepsy drętwieją, potem się poddaje i ..wczoraj grałz małym w fife ..Prezes leżaczku zapatrzony w tv jak zahipnotyzowany, padł o 22:30 na cycku rzecz jasna :huh: już nie wiem jak mamy z nim wypracować rytm żebyt grzecznie szedł spać o normalnej dla 2 miesięcznego bobasa godzinie :unsure: no i spi z nami w łóżku, nie ma opcji na łóżeczko, bo go parzy :angry: ;)
a byliśmy na przeglądzie u Dr Cuda,Kubasa rzucił mu uśmiechem jakby wiedział że ten Cud nam go wyczarował B)
ustaliłam z Seniorem że kolejny syn będzie Szymkiem :woohoo:

co Wam miałąm? a że tęskno mi do Was, ale nie mam kiedy nawet paznokci pomalować bo ciągle coś :whistle:
ale obiecuję wróćić tu na dobre, jakąś bibke rozkręce jak za dawnych lat...tylko no, niech nio Kubasa tylko na studia pójdzie :lol: :silly: :blink: :blush: :kiss:

ps. macie cioteczki Czarka z pozdrowieniami <3

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl