BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 3 miesiąc temu #956350 przez gosiak
Marta kochana dziękuję Ci słońce :kiss: a dzieciaczkom Twoim zdróweczka życzę, a już szczególnie Hubercikowi skoro tak często bidulek choruje :(

Też mi się tęskni za czasami jak więcej nas tu było, ale cóż każda ma swoje życie, większość z Was doczekała się dzieciaczków i na forum nie ma czasu, Lacry wieki nie było, ale bidna też czasu nie ma dziewczynki ją pochłaniają, ale nie dziwie się, ja nie mam dzieci a też wchodzę z doskoku ;) ale miło powspominać czasy jak było nas tu od groma, i kupa śmiechu :laugh: jezu jakie tu się tematy przewijały :ohmy: :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956378 przez ann-sunshine
vifi :kiss: przytulam najmocniej jak się da. Podziwiam za siłę i walkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956399 przez Mała
Witam

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosiak moje dzieciaki zdrowe, już chyba limit wyczerpały, bynajmniej tak się łudzę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956422 przez anoda89
Vifi przytulam :kiss: Nie poddawaj się już tak daleko doszłaś i na pewno się uda :kiss:

Dziewczyny zawsze można zrobić" zlot" np. raz w miesiącu jeden wieczór na bibkę forumową :) Haha ile tu się działo :cheer: Ile syropku popłyneło :P
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956432 przez kami25
Czesc jestem tu nowa chociaz czesto czytam roznego rodzaju fora na temat ciazy, staran itp.Od paru mies staramy sie z chlopakiem o dziecko i jak na razie bez rezultatu :( kochamy sie w dni plodne rowniez, poniewaz dokladnie wiem kiedy mam. Mija juz pol roku a tu bobaska nie ma.... jak jest u was ? Dlugo sie staralyscie lub staracie ? Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956447 przez Asiaa
Vifi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956449 przez ViFi

kami25 napisał: Czesc jestem tu nowa chociaz czesto czytam roznego rodzaju fora na temat ciazy, staran itp.Od paru mies staramy sie z chlopakiem o dziecko i jak na razie bez rezultatu :( kochamy sie w dni plodne rowniez, poniewaz dokladnie wiem kiedy mam. Mija juz pol roku a tu bobaska nie ma.... jak jest u was ? Dlugo sie staralyscie lub staracie ? Pozdrawiam :)



Witaj Kami....6 mcy to mało czasu....a brałas antki?
Robiłaś badanie podstawowe np.tarczycy....
po 12 miesiącach można się zastanawiać....w każdym cyklu masz tylko jedną szanse zdarzają się cykle bezowulacyjne.......
po czym rozpoznajesz dni płodne mierzysz temperaturę....badasz śluz...robisz testy owulacyjne?

w tym roku bedzie 6 lat ale ja jestem złożonym przypadkiem......

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956451 przez Dave
ViFi - :kiss: :kiss: :kiss: Kochana, nie daj się. Wykorzystajcie mroziaki. Kurna Wam MUSI SIĘ UDAĆ!!!!

Kami25 - witamy na pokładzie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956460 przez Ingrid29


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Igorek cudny :kiss: Kubuś ferri elegancior, że hoho

Chudzinka i Gosiak oby wam się w tym cyklu powiodło :)

Pozdrawiam Was wszystkie laseczki :kiss:

Ciężko mi teraz wszystko napisać, bo czytam Was, ale nie mam kiedy pisać. Praca, dom, Arturo i tak się wszystko kręci.
a no fotę wstawiam, co by ciotki forumowe nie krzyczały
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956507 przez Gosia 2712
Vifi przykro mi :( mam nadzieje ze w koncu Wam sie uda :)

Kami25 witaj i rozgosc sie :) u mnie nie ma problemu z zajsciem w ciaze tylko z donoszeniem...

Ingrid Twoj synus jest boski :D :woohoo: Wpadaj czesciej :)

Gosiaku szkoda wlasnie ze juz tyle dziewczyn sie nie udziela na forum :( pamietam jak zaczynalam z Wami pisac to bylo tu jak w ulu a teraz... nowe przyjda i zaraz odchodza...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956550 przez MoNiaaa
Vifi przykro mi :( ale 3mam kciuki za następne podejście wierze ze po takich przejściach i tobie zdazy się ten CUD :*

moja Zuzia poszla do zlobka pierwsze 3 dni w miare ok bo bylam z nia na sali chwileczkę i później się ulatnialam a od poniedziałku masakra placze i krzyczy w nieboglosy a mi na korytarzu serce peka :( dziś by;la godzine z czego 30 min przeplakala ciagiem później z przerwami :( ale panie sa super mam nadzieje ze się w końcu przyzwyczai i jestem zadowolona ze mogę z nia tak przychodzić po troszkę a nie jak z julka od pierwszego dnia poszla na caly dzień sama

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956552 przez lena20
hej wszystkim co tam u was slychac nowego? u mnie bez zmian,narazie musze odczekac ten czas i mysle czy sie uda teraz i bd ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956553 przez lena20
vifi ja poronilam i jest mi z tym bardzo ciezko bo sama nie wiem czemu tak sie stalo,,mam andzieje ze ci sie uda nastepnym razem,sama pragne miec dziecko itp...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956556 przez ViFi

lena20 napisał: vifi ja poronilam i jest mi z tym bardzo ciezko bo sama nie wiem czemu tak sie stalo,,mam andzieje ze ci sie uda nastepnym razem,sama pragne miec dziecko itp...


Miałas jakieś badania ? A który to był tydziń?


Gosiak co u Ciebie???

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956559 przez lena20
ja czy mialam jakies badania??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl