BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 3 miesiąc temu #955323 przez Mirella

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955350 przez studentkaae
Mesy - oki, to jesteśmy umówione - oddam Ci ile będziesz chciała tego ciśnienia, taka dobra jestem, hahahah :lol:

Vifi - jak tam dziś Kochana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955359 przez MoNiaaa
vifi tak jak dziewczyny pisza nie myśl o najgorszym plamienia się czasem zdazaja moja kolezanka miała wogole krwawienie jak na @ (nie wiedziela ze w ciąży jest) dopiero poszla go gina i się okazało ze ciaza i urodzila zdrowa corke

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955369 przez gosiak
Vifi, ja także czekam na wieści, mam nadzieję że było to jednorazowe plamienie ktore oznaczało zagnieżdzenie :kiss:

Mesy to łapka, ja dzis na czczo jechałam na badanie to myślałam że padnę bo bez kawy, a to mój coranny mus inaczej niefunkcjonuję;)

Kurde czekam na tą @...jak trzeba to jej nie ma:/ wolała bym żeby rano przyszła z pełną parą niż miała bym późnym wieczorem dostać i to taką rozkręcającą że nie wiedziałabym czy zaliczyć to jako pierwszy dc :dry: :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955382 przez mesy
Gosiaka u mnie w klinice mówili nie wiem czemu bo to takie dziwne , jak do godz 18 dostanie sie @ to liczy sie go na dany dzień a jak po 18 to na kolejny...bezsensu co nie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955385 przez gosiak
Mesy no uj wie jak to liczyć, dotychczas to było nieważne, zawsze liczyłam 1dc nawet jak o 20 -tej dostałam@ taka normalną nie plamiącą, jedynie jak miałam jakieś brązy(sorry) wieczorem i rano mnie dopiero "zalało" to ten dzień liczylam jako 1dc...a tearaz się glupim przyjściem @ stresuję tym bardziej że zaraz weekend i dzień wcześniej musze lekarzowi dać znać by się umówić na sobote lub niedziele...ujowo jak późno wieczorem dostane i dzwonić do niego po nocy:/

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955410 przez ViFi

studentkaae napisał: Mesy - oki, to jesteśmy umówione - oddam Ci ile będziesz chciała tego ciśnienia, taka dobra jestem, hahahah :lol:

Vifi - jak tam dziś Kochana?



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955411 przez ViFi

mesy napisał: Gosiaka u mnie w klinice mówili nie wiem czemu bo to takie dziwne , jak do godz 18 dostanie sie @ to liczy sie go na dany dzień a jak po 18 to na kolejny...bezsensu co nie....

to prawda tak sie liczy....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955413 przez gosiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955418 przez studentkaae
Vifi - zaciskam kciuki za betkę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955454 przez mesy
Vifi czekamy na jutrzejszy wynik...

Gosiaka na ja testowalam w 9 dpt haha bo bylam pewna ze nic z tego i chciałam leki odstawić :blush:
No powalone z tym liczeniem @...idz Se ciepla kapiel weź może wywolasz @ :P po transferze możesz zapomnieć o ciepłych długich kąpielach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955474 przez gosiak
Mesy ja nie wiem jak to będzie z tymi kąpielami...u mnie prysznicowanie akurat, uwielbiam aź parzy, pod ciepłą marznę :blink: no ale jak "cza to cza" :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955484 przez lena20
studentaa itp...no ja waze teraz b5 przy wzroscie 169cm...takze roznie bywa i roznie pisze,,ale jak bym n ie mogla to bym wtedy juz pewnie nie zaszla,ale poronilam tak podejrzewam od tab przeciwbolowych bo bralam a nie wiedzialam ze jestem w ciazy jak sie okazlalo to dopiero odstawilam ale pewnie bylo juz a pozno i dlatego,,,nie mialam zadnego zabieg,, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955493 przez ViFi
Od skurczy ....boli mnie żołądek.....maskra

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955499 przez mesy
Gosiaka po transferze nie zalecane gorące kąpiele....w letniej wodzie umyć co trzeba i wychodzić :) ja się do tego stosowałam....nawet w ciąży nie brałam ciepłych kąpieli....czekałam aż mi się polog skończy , żeby wziac goraca kapiel w wannie. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl