BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 3 miesiąc temu #959842 przez Anabelle
Ja książki nie czytałam, a kino to już nie wiem jak wygląda :P ale zdajcie relacje! :)

Lena jak dla mnie to musisz się zdecydować czy chcesz się starać czy nie, bo mam wrażenie, że się wahasz. Ubytki wagi przy planowanych ciążach zazwyczaj zaleca się kiedy kobieta ma nadwagę i kontrolowany, zdrowy ubytek masy ciała może wpłynąć na lepszą płodność - głównie chodzi o zdrowe nawyki żywieniowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959893 przez MoNiaaa
no dokładnie tez się zastanawiam ile okroją :P no i grey nie bardzo mi się podoba...mam nadzieje ze uda mi się wybrać ale to na pewno nie na premiere !
ja wczoraj bylam w kinie pierwszy raz chyba od 4 lat !

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959900 przez lena20
co do tych 3 kg to chodzilo mi ze juz troszke spadlo i chcialam jeszcze to,,,no waham sie bo nie chce zeby znow mnie takie cos spotkalo,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959987 przez gosiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Asik, Mała, madziaska, Anabelle, moofka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960004 przez Marta M
gosiak to wspaniałe wiadomości, teraz trzymam kciuki żeby się ładnie podzieliły i niech każde z 6 czeka na mieszkanko u Ciebie :)
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960009 przez ViFi

gosiak napisał:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
[/quote


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960012 przez gosiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960060 przez Mała
Gosiak :kiss: :kiss: :kiss: tak się cieszę
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960078 przez pati1604
Witam was dziewczyny!! Czytam już za dużo i necie...już mam powoli dosc ;/ chyba nadzieje mi juz opadly...moze cien nadziei został.. Staramy sie z meżem juz okolo 2 lat.. tylko przyznam od razu ze od roku tak dokladniej tzn.. wyliczanie plodnych...testy owulacyjne itp. bylismy juz u ginekologa.. i tak dlugo zwlekalismy. wyniki meza super... powiedziano nam ze dawno nie mieli tak dobrych wynikow jak te.. Ja mialam robione badanie hsg w grudniu. wynik podany odrazu - powiedziano ze jajowody sa drozne i nie ma tu rzadnych przeszkod. ginekolog mowil zebysmy sie starali odrazu po badaniu w 12 dni i przypadlo na weekend. powiedzial staracjcie sie od tego weekendu. hsg mialam w 10 dc. pierwsze starania nic. drugie nie wiem.. dzis robilam test tzn przed chwila choc powinno sie rano zrobic. Miesiaczke mialam dn 1.01. dlugosc cylku 30 dni. dzien owulacji 17.01. test zrobiony po 8 dniach. czy nie za wczesnie. okres powinnam dostac 1.02 wiec jeszcze troche.. ale juz nie moglam wytrzymac.. chyba juz mi psychika siada. mozliwe ze za wczesnie zrobilam test?? pojawil sie u mnie jak nigdy bol w piersiach nawet maz zauwazyl ze sa wieksze. zawsze tak mialam przed okresem, a mam go od 5 dni czyli 4 dni po owulacji. w czasie owulacji byl widoczny sluz . Co mam robic??? Pomocy!!!

P.S. lekarz dał nam czas do marca.. Jak nic się nie pojawi mamy się zjawic ;/wolałabym wczesniej z maluszkiem oczko.gif

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960086 przez lena20
pati1604,ja tez tak mialam i okazalo sie ze zaszlam,ale poronilam,bo nie wiedzialam ze jestem w ciazy i bralam tabl przeciwbolowe,i chyba to bylo ta przyczyna,ale lekarze nawet o tym nie wiedzieli bo nic nie mowilam nikomu,dlatego teraz nie biore zadnych tabl przeciwbolowych,,,a jak bylam prywatnie to pow mi babka ze czesto dzieewczyna poroniaja i nawet nie wiedza o tym bo mysla ze to zwykly okres,,,ale z tych twoich opisow to wydaje mi sie ze masz objawy jak na ciaze,bynajmniej ja tak mialam i sama o tym nie wiedzialam,,,powodzenia zycze,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960088 przez pati1604
Dziekuje.. troche mi poprawilas chumor. Moze za wczesnie zrobilam test?? jeszcze jest taki problem...ostatnio tzn wczoraj mielsimy imprezke urodzinowa...wplunie tez na to jezeli bym byla juz w ciazy??? boje sie teraz o wszystko. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960090 przez Mirella
pati1604 u nas obowiązuje zasada stop testom przed terminem @, własnie po to, żeby się nie nakręcać i nie schizować. I jeszcze takie motto mamy: luz blues i bzykanko :lol: a kto się nie stosuje obrywa z armaty :P Fasolki przychodzą zawsze w najmniej spodziewanych momentach, ja wiem jak to abstrakcyjnie brzmi, ale spróbuj się tak nie nakręcać, wrzuć na luz :) A w sobotę pokaż test :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960091 przez lena20
no mozliwe ze za wczesnie zrobilas,bo pisze na testach ze niby po 6 dniach juz pokaze.ja jak zrobilam 1 to ta druga kreska bnyla ledwo widoczna za pare dni powtorzylam i byla juz mocniejsza,,,no ale coz,,mialam plamienie i poronilam,mam nadzieje ze juz mnie nie spotka takie cos i ze juz bd wszystko db jak mi sie uda,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960109 przez pati1604
U mnie nawet drugiej lekko nie bylo widac ;(....zobaczymy czekamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960110 przez pati1604
Ile mozna czekac ;/ maz ma 37 lat ja 23. maz ma dobre wyniki jak po badaniu hsg tez dobre jak nic nie bedzie widac to czekaja mnie kolejne badania ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl