BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 2 miesiąc temu #962509 przez gorla
gosiaczku przytulam mocno .......
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962516 przez agnesssa
Synchronizacja @ na staraczkach, tego chyba jeszcze nie było :P A ciuszki od początku stwierdziłam, że nie będę trzymać ale wydaje i wydaje, a nadal pełno ich mam :ohmy:

Gorla
Jak miło Cię widzieć :kiss: co u Ciebie?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962523 przez gorla
agnessa buziolki wielkie :))))) u mnie jakoś leci , Oliwka juz ma 9 lat w tym roku a Majka do przedszkola od września.... A widze ,ze Maksio juz duży , fajny chłopak :)) jak czas leci.

tak szukam w necie info , bo mi sie okres spóźnia o tydzień,, od porodu mam regularnie, miał być i ni ma, w sumie to byłam u gina w zeszłym tygodniu na badaniu i jakoś dzień po spodziewanej @, przekładałam wizytę i przekładałam , a że @ ni ma to poszłam. Wszystko oki endo 14 mm i @ ma być na dniach, ale sie nie zapowiada. Oczywiście , ze testa zrobiłam i negatywny. Szczypie mnie jakbym miała pęcherz przeziębiony , ale przy siusianiu nic nie boli, .....

A co tam u ciebie!!!???? Jakieś staraczki z naszych czasów :) zafasolkowały?

Dajesz Maksia do przedszkola, bo on z Maja jeden rocznik, chyba , ze już chodzi??
U mnie z praca dooopa, cos szczęścia nie mam :(

Nooo fakt te wasze @ się zmówiły :) i ja w tym miesiącu se przypomniałam testowanko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962529 przez Dave
Gorla - jak miło Cię widzieć. Ale wiesz jak to się na stareczki już wpadnie, to nie tak z pustymi ręcami :cheer: Foty, foty.
A tak w ogóle, takie już duże te Twoje dzieciny :blink: :blink: :blink: :blink:

No to widzę, ze nie tylko moja @ mnie w bambuko w tym miesiącu załadowała ;) ;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962531 przez agnesssa
Gorla mówisz, że @ sobie w kulki leci no to niemiło z jej strony ale jak wiadomo to z natury wredne małpy :cheer: Ale czy mi się dobrze wydaje że na trzecie dziecię przyszedł czas B) Jeśli tak to wracamy do starań w tym samym czasie ;)

Maks idzie do przedszkola od września, już jest zapisany, na razie do żłobka śmiga :) A jak u Ciebie z pracą doopa to może musisz do mojej wioski się wybrać na poszukiwania, co byśmy się czasem na jakąś kawę zgadały ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962539 przez Dave
Stareczki stareczek reaktywacja :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962542 przez gosiak
Gorla ja Cie pierdziele aż mnie moje umarlakowe ciśnienie skoczyło, kawe mogę se odpuścić :woohoo: :laugh: co u Ciebie babo niedobra, gdzie foty pannic???

:kiss:

Edit: doczytałam żeś małpe szukasz :whistle: i że u dzieciaczków wsio oki no ale bez foty to tu nie ujdzie :whistle: no a z pracą to szkoda gadać :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962602 przez Mirella
Gorla znasz zasady, dajesz foty albo wyciągam armatę, nie ma to tamto!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962666 przez Dave
Cisza na stareczkach. Wszysatkie zalane poszly spac. Aa Mirella zbroi armate.

Ja te mykam spac. dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962718 przez anoda89
Gosiak trzymam kciuki za podejście nr 2 :kiss: Będzie dobrze :)

Dave, Agnesa za was za wasze groszko-fasoli też trzymam kciuki :kiss: No i za nowo przybyłe staraczki również :)

Wojas dzisiaj kończy 8 miesięcy :woohoo:

Oto mój szogun ;)





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962727 przez agnesssa
Gorla nie daj się prosić o foty :)

Anoda Ale przystojniak, piękne oczy ma i buziak od forumowej ciotki z okazji tak poważnego wieku :kiss:

Byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa-endokrynologa, wizyta na NFZ, pani mnie pyta po co przyszłam, mówię, że chce zajść w ciążę a zaniedbałam sprawy tarczycowe, opowiedziałam o problemach z prolaktyną itd a ona mi na to że jedyne co może zrobić to zbadać mnie ginekologicznie bo przyjmuje jako ginekolog, a porady endokrynologicznej nie może mi udzielać w tej przychodni :blink: :angry: :angry: :angry: Ja rozumiem, że bardzo chciała mnie zaprosić na wizytę prywatną, ale i tak mi ręce opadły, jak się ma problemy z hormonami to musisz z grubym portfelem się wybrać bo inaczej mają Cię w dupie :angry: :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962730 przez Dave
Anoda - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Jaki już duzy przystojniak :laugh: :laugh: :laugh: Oczyska boskie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Agnessa - no nie gadaj :S :S Co za łajza pierońska :sick: :sick: Jak ja nie cierpię doktorków. No trzymajcie mnie bo nie wytrzymam :evil: :evil: :evil: :evil:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962737 przez gosiak
agnessa szkoda gadać o tych konowałach z nfz, ciężko im wypisać skiero na badania hormonow???
Raz byłam na nfz i dziękuję...

Wojtala superaśny, i jaki już kawaler, jeszcze chwila i rok :woohoo: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962739 przez agnesssa
Dla mnie to jest nie pojęte :S Skoro hormony są odpowiedzialne za ciążę, to jeżeli jest ginekologiem-endokrynologiem to byłam przekonana, że zajmie się mną jak fachowiec, a ona wychodzi na to że jak bym zaszła w ciąże to może ze mną rozmawiać, ale jak dopiero planuje to sprawa jej nie dotyczy :ohmy: :unsure:

Gosiak Jak z Maksiem się staraliśmy i zaszłam w ciążę to też prywatnie chodziłam, i przynajmniej czułam że mam odpowiednią opiekę, wydaliśmy w tedy duuuużo, bo praktycznie ponad dwa lata każda wizyta badania itd itp odpłatne
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
tym razem chciałam spróbować na NFZ ale jak widać się nie da :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962744 przez gosiak
Agnessa jak ja widziałam już ten wzrok po co przyszłam to już mi się odechciało, na każde zadane pytanie odpowiedź była z łaską, więc wole zapłacić, mieć godną opiekę, i nie mam poczucia ze zajmuję kogoś jakże cenny czas. Na nfz to tylko umieją chodzić z czajnikami po korytarzu a pacjentów mają gdzieś.

A tu takie małe nawiązanie

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl