BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 5 miesiąc temu #1015950 przez gosiak
Moofak ale Zoś słodka :kiss: i jaka duża pannica;) no tylko wiesz testy owu też mają chyba date przydatności więc wiesz, streszczaj się:P

Feri mowisz że małpiszon Cie w kunia robi, a weź Ty może testa walnij ten tego :woohoo: u mnie już francy ni ma, mam nadzieję że to była jej ostatnia wizyta:P

Lacrusiowe pannice się już na shopping umawiajo, aparatki :laugh: rosną dzieciaczki rosną

Vifi dobrze że u Ciebie kula się do przodu, luty już niedlugo :kiss: zdrówka

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015956 przez MoNiaaa
vifi fajnie ze wpadlas do nas :) ciesze się ze idziesz ku lepszemu :)
cinki super dziewczynki lubia się razem bawic czy jednak kazda sobie? tak patrze ze tylko pol roku starsze od Zuzki a takie duże się mi wydaja :)
mirella pewnie ze jeszcze zawitam tu na stale po kawalera stane w kolejce ale to jeszcze nie mój czas :P
to kiedy oficjalne przekazanie awatara???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015958 przez Sevilla
Aaa ale tu gwarno i tłoczno się zrobiło. Tylko zaciążyłam, a gwardia wróciła haha

Dzieciaczki cudnee!!! Aż napatrzeć się nie mogę!!!

Vifi dobre wieści, skoro ku lepszemu idzie.

My niestety w szpitalu. Glucior kolejne zapalenie płuc w ciągu miesiąca, więc szpital nas nie ominął. Więc pozdrawiamy gorąco ze szpitala
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015961 przez sylka
Sevilla zdrówka, szybko wracajcie do domu.

Lacrijka kupe lat :D Ale dziewczyny Ci wyrosły!

Moofka mała spryciula Ci rośnie :D

Vifi zdrówka. Zaciskam kciuki za dobre wyniki badań :)

Ferri powiadasz, ze czaisz się na twixy? Odważna kobita jesteś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015964 przez studentkaae
aaaaa Kochane faktycznie miałam dać Gosiakowi awatarka :) w takim razie Gosiaczku przekazuję awatarek Tobie, oficjalnie - co by teraz Tobie przyniósł szczęście :) u mnie niemożliwe stało sie możliwym, więc i u Ciebie będzie tak samo :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Dla Ciebie Kochana:




ech, no tak, Iguś coraz większy i rodzeństwo jak najbardziej, ale może jeszcze chwilkę zaczekam... takze nie mówię, ze z biernej pozycji nie przejdę tutaj w czynną :)
ale bojam się... bo czy taki cud może mi sie powtórzyć??? moze ja juz limit cudów wyczerpałam...

ach, Sis - podziwiam i chylę czoła, odważna jesteś, że na twixy stawiasz :) ale z Ciebie silna babka, zawsze to wiedziałam :) :kiss:
Załączniki:
Podziękowania: MoNiaaa, gosiak, ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015992 przez gosiak
No to biere, niech się dzieją CUDA :kiss: dziękuje kochana, niech Ci Bozia w rodzeństwo dla Igunia wynagrodzi :kiss: jak mi się poszczęści oddam VIFulkowi... umowa ViFi? :kiss:

Edit: czuję jakbym się na studentkowe konto wkradnęła hihihi :woohoo:

Kochana, a w Twoim nowym awatarku Igulkowe stopeczki? :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015994 przez ferritka
B) no i dzeczne są moje dziewczyny przekazanie oficjalne było hehe teraz Gosiak ma te moc...ma te moccccccc no Mirella no kregiel na moje pytanie jak się na Duńczyka zaopatruje czy będzie kochać jak swoje zapytał mnie jak się zaopatruje na Prezesa i czy go kocham skoro do mnie nie podobny ;p hrhe

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015999 przez studentkaae
Haha no i slicznie Ci Gosiaczku z tym awatarkiem :-) tez przez chwile myslalam,ze mi ktosik sie wkradnal... Ale nie, wszystko jest tak jak mialo byc. Niech jego moc bedzie z Toba, a potem przekaz go Vifi tak jak mowilas :-D. Taaaaakkkkk tetaz w awatarku mam Igusiowe girki, moje najslodsze, ktore caluje codziennie, kilka razy dziennie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016004 przez Ingrid29
Ale fajnie się zrobiło :cheer: super dzieciaczki i rzeczywiście szybko rosną. Vifi kochana za Ciebie trzymam kciuki mocno- żeby w końcu zdrówko się poprawiało i żebyś doczekała się groszka albo fasolki :kiss:
Mirella ja się nie staram o rodzeństwo dla Artura. Wiele rzeczy wpłynęło na decyzję, że Arturo zostanie jedynakiem. Chyba, że się wpadka przydarzy :blink:
U mnie dziś padał deszcz ze śniegiem.Ja chcę prawdziwy śnieg i zimę, bo u mnie dzień w dzień pada deszcz - i dopada mnie chandra. Oby święta były białe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016005 przez ferritka
Vifi dokładnie póki się kula to nie ma zmiłuj musi się dokulac, wiesz że wszystkie Ci tu kibicujemy jak tylko się da ;** Sevi LO ja cię, zdroweczka i szybko wracajcie do domu...;) Ingrid żebym ja stara babe musiała uczyć co na handre jest najlepsze to chyba świat się kończy...weź starego między nogi i dla Artka rodzeństwo zmajstrujcie,najwyższy czas bo Twój kawaler też zaraz na studia pójdzie a tu o rodzenstwie ni wid ni slych ;)) SIS Ty to nie czarnowroz bo Igi trafiony w dziesiątkę to za ciosem trzeba iść i rodzeństwo działać ;)) eh no jak będą twixy to będzie mega sajgon sodoma z gomora i Prezesem, ale oby się choć jeden uchowal dorodny hehe eej a Asia od Szymonita zagląda tu do nas jeszcze??

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: Asik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016009 przez Ingrid29
Ferri stary w Rosji w Jalutorowsku - niedaleko Kazachstanu - mogę się co najwyżej teleportować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016015 przez moofka
O matulu szacher machery na awatary i zgłupiałam :silly: chyba stara już jestem :blink:

Gosiak u mnie koniec @ dzisiaj i jutro siuram na pierwszego testa :woohoo: zobaczymy co i kiedy się u mnie dzieje :whistle: od kilku dni łykam już folik ;)

Sevilla zdrówka dla młodego!

Sylka mała spryciula i do tego rozrabiala :side:

Ferri fakt że Kubasa to czysty stary :lol: Zośka też póki co :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016018 przez Gosia 2712
Hejka :)
No prosze, az milo wejsc i poczytac :P stara gwardia sie odzywa :D
Dziekuje dziewczyny za mile slowa :kiss: kochane jestescie :kiss: ja tez mam nadzieje, ze to moje male stworzenie posiedzi w tym brzuchu jak najdluzej :blush: poki co bije swoje rekordy chodzenia w ciazy :whistle: :whistle: a to juz jest postep :woohoo: :woohoo: :whistle: :evil: B)
Maly ma coraz wiecej sily i czasami jego kopniaki juz sa dosyc mocne :whistle: i tak sie zastanawiam, czo on czasami spi :P bo co chwile go czuje :P tzn ja sie ciesze, bo przynajmniej wiem, ze on tam jest :P

Anoda czytasz marcowki, a nawet nie napiszesz :P no ladnie :P a fotka Wojtusia to gdzie? :P

Moofka Zosia jest sliczne :)

Lacra Cinki sa cudne :) i jakie juz duze :)

Lena taki sluz zoltawy i bole podbrzusza to ja czasami mialam jak mi sie jakas infekcja przyplatala ... zapytaj gina niech Ci sprawdzi czy wszystko ok

Vifi kochana trzymam kciuki za Ciebie :)

Gosiaku hehe teraz sie musze przyzwyczaic do twojego avatarka :P teraz to na pewno sie uda :D i avatarek przyniesie szczescie :)

Sevilla zdrowka dla was :) i szybko wracajcie do domu :) a jak ty sie czujesz?

Ferri tez zawsze chcialam blizniaki :P i smiejemy sie z M. ze nastepne po Piotrusiu mogly by byc blizniaki i wtedy produkcje zamykamy na amen :P

Ingrid to ja trzymam kciuki za wpadke hehe :P :D B)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016020 przez madziaska
Avatarek studentki, teraz Gosiakowy i ja miałam ;) Przyniósł mi wieeeelkie szczęście ;)

Trzymam za Was kobitki wszystkie mocccno kciuki :)

Gosiaku, za Ciebie to Ty wiesz, takie podwójne razem z moimi dziewczynkami :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016024 przez Mirella
madziaska, stara wyjadaczka na staraczkach i bez foty??? no ja nie wiem, za dobra się zrobiłam dla Was chyba ;P

Ferri, no podobne nie podobne, Duśka też nie do mnie podobna, ale jednak wiem, że moja nie adoptowana. Ale się Kręgiel cudnie zachował, tak trzymać! Ja też zawsze twixy chciałam ale nie wyszło :( A powiem Wam, Duśka się kiedyś dopytywała gdzie była jak jej na świecie nie było, to chlapnęłam, że była w naszych myślach. No i ona mi któregoś dnia: mamusiu a jak ja jeszcze byłam w myślach to tam były też inne dzidzie wiesz? Ale one się nie chciały ze mną urodzić i musiałam sama.
Czasem się z tym moim dzieckiem gadać boję ;/

Gosiak, no ja pamiętam, że madziaska ten avatarek miała, on ma moc, ja Ci to mówię, a ja to wiesz, też mam moc :P

Ingrid, hmmm, ja jako jedynaczka powiem Ci, że to do luftu układ. Mnie tam smutaśno, że Duśka się rodzeństwa nie doczekała.

Gosia, Piotruś to już kawał chłopa, widzę po suwaczku że pół kilograma, to ho ho ho, no chłop na schwał. A brzusio ładniusi masz, zgrabniutki taki, do pozazdroszczenia normalnie.

Sevilla wyłaźcie z tego szpitala, to niezdrowo chorować, dajcie spokój.

aa, moofka bo Ci nie powiedziałam, się z Duśką gapiłysmy na Zosię jak gupie jakieś :lol:

Wy mówicie, że czas zapitala? A zaraz zaraz, czy mi czasem sześć roków na forumie nie minęło?
Kurde, minęło 27 października, zapomniałam o rocznicy, frogggg. Jak tu przyszłam to Duśka miała pół roku a piszących na forum było hmm, z pięć osób? A teraz moje dziecię do szkoły zapitala a z najstarszej ekipy to tylko chyba nikogo nie ma. Ilonka nie bywa, madzialenka się pojawiła i zniknęła, no nikogo z tamtych czasów ni ma. No chyba że mi się wydaje i jest ktoś kto był jeszcze przed pierwszym konkursem to niech się odezwie. Dobra, a tera idę sms-ka do Ilonki wysmarować bo kompletnie o tym zapomniałam, starość normalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl