BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 5 miesiąc temu #1016184 przez Asik
Dziękuję Gosiu :) no nie ukrywam , że dumna jestem z dzieciaków :)
Martula niestety ale już od sierpnia mieszka i pracuje w Londynie i strasznie za nią tesknimy
Szymek z nią uwielbiał się bawić i tego mu teraz brakuje :(

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016193 przez gosiak
Mirella tez pamiętam ten filmik :laugh: Dusia spryciula od maleńkości, szkoda że dzieci tak szybko rosną :unsure: Mirella że 40-stka to co? znam starsze co rodziły, ja tam jeszcze trzymam za Ciebie kciukole...no co by Dusia miała brata albo siostrę, albo cały pakiet ;) ze dwa lata bym jeszcze na Twoim miejscu sobie dała czasu;)

Asik fajnie Cie widzieć, i Twoje dzieciaki też. Marta to już piękna kobieta, zresztą zawsze była ładna ;) a Szymi słodziak i coraz przystojniejszy :kiss: oj od dziewczyn się nie odgoni ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016196 przez lena20
hej ,ja po wizycie lekarz pow ze dziecko jest male bo wazy 200 gram,e dzis 19tydz sie zaczol,czy to normalne jest ze maluszek tyle ma?miala z was ktoras podobnie?,,no i szyjka ma dlugos,33mm..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016200 przez gosiak
Lena a nie prościej będzie Ci się spytać na wątku ciążowym, nie żebym Cię z tąd wyganiała, tu z pewnością też otrzymasz odp od dziewczyn które się znają, ale na ciążowym chyba najszybciej, bo dziewczyny na podobnym etapie ciązy są;) zdrówka

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016205 przez Mirella
lena tu sobie poczytaj www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html?week=19

Asik, jakbyś nie powiedziała, że to Marta to bym myślała, że to Ty, Martula chyba Twoim klonem jest, co? A Szymiasty już taki wielgachny? Kurcze, a ja pamietam jak tu przyszłaś do nas...

Gosiak, dzięki, ale wiesz... urodzić to urodzić, a to jeszcze trzeba wychować. A pamiętaj że mój mąż to duuuużo starszy ode mnie. Ale jak będzie to będzie, jak mówiłam, nie zabezpieczam się. Dni płodnych też nie omijam bo nawet nie wiem kiedy mam :P Gorzej, nie wiem kiedy ostatnia @ była bo nie zapisuję, jakoś ze dwa tygodnie chyba, ale głowy nie dam : P
Ale juz bym się trochę bała teraz, po cesarce i po operacji kondycja mi spadła na łeb na szyję, w brzuchu ciągle coś boli albo ciągnie, a do małego dziecka trochę siły potrzeba. Duśka to już odchowana, inna rozmowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016215 przez gosiak
Mirella masz racje, ale gdyby co, to wiesz, jak wcześniej pisałaś byś się bardziej ucieszyła jak przestraszyła więc...;) będzie co będzie jak to mówią :kiss:
Aaa a co do zapisywania Twoich @ to pamiętam że chyba emka zawsze pytałaś ewentualnie nas tutaj hihi

O jezuniu zbieram się do dentysty na wyrwanie 8 :blush: boim się, dobrze że gin o 16 więc może ciut dojde do siebie :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016220 przez lena20
MIRELLA a cos na temat szyjki?bo moja ma jakos 33mm lub 30mm?lekarz mowil ze jest ok,i zebym za 2 tyg przyszla to znow zbada ja,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016233 przez Mirella
Lena na szyjkach to ja się nijak nie znam, ale jak gin mówi, że oki, to chyba oki?

Gosiak, fakt, mój emek zapisuje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016276 przez lena20
Mirella no mowil ze ok ale bd ja badal tez nastepnym razem wiec musi byc db :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016278 przez gosiak
Lena skoro szyjka jest ok to po co czytać coś na jej temat, w necie tyle głupstw pisze...zaufaj lekarzowi;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016297 przez lena20
gosiak no chcialam poczytac co dziewczyny pisza,ale stwierdzilam ze nie ma po co,bo nie raz rozne bzdury pisza a tylko glowe sie nabije i mysli pozniej wazne ze jest teraz db zobaczymy za 2 tyg co pow i wg :) ale mam nadzieje ze bd wsz db i ze maly tez juz bd wiekszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016309 przez Gosia 2712
Hejka :)

Lena moze po prostu Twoje dziecko jest z tych mniejszych... Moj w 20t5dz mial 348gram, wiec jak na dwa tyg roznicy to wydaje mi sie ze az taki maly to on nie jest... A co do szyjki to 33mm to nie jest tak zle :) Ja mam akurat problemy z szyjka, bo mam bardzo krotka, ma tylko 28mm a ostatnio juz miala 25mm :S rozmawialam z moim ginem i on mi powiedzial tak, ze normy w ciazy sa ok 25mm do 35mm i najwazniejsze, zeby nie bylo rozwarcia i zeby ona trzymala i byla twarda :) wiec u Ciebie nie jest zle, nie martw sie :) Oczywiscie dobrze, ze gin chce Ci ja sprawdzic za 2 tyg, bo z szyjka z dnia na dzien moze sie skrocic... U mnie z 28mm w ciagu dwoch tygodni zrobilo sie 25mm i mialam plackiem lezec, bo wyszly mi bakterie przy ktorych nie mogli mi pessera zalozyc na nia, a po 2 tyg lezenia wydluzyla sie znowu do 28mm ...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016313 przez lena20
hej Gosia 2712 no ja mysle i mam nadzieje ze bd wsz db i wgl,,a co do szyjki to mowil ze jest wporzadku i nastepnym razem tez sprawdzi,a na wizycie mialam 30 mm lub 33 mm nie pamietam dokladnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016314 przez lena20
no twoj maluszek to spory byl w 20tc moj w 19tc ma200gram jak narazie oby dalej bylo db i wgl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016316 przez lena20
a i slyszalam dzis od meza brata zony ze u kazdy kobiety jest inna szyjka i zalezy ktory tydz i wgl,ze u kazdej jest inaczej,,wiec jets db skoro gin tak pow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl