BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 4 miesiąc temu #1015520 przez gosiak
Dzięki dziewczyny za Wasze kciuki :kiss:

Gosia no fajnie, a na pewno wesoło by było z ferri na jednym wątku :laugh:

Twój Piotruś to niezły kawał chłopa już, rośnie ślicznie oby tak dalej :kiss: ślicznie Gosieńko wyglądasz, cieszę się że leżenie pomogło i szyjka się wydłużyła, ale te cholerne bakterie że też musiały się przypałętać, zdrówka kochana :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015623 przez anoda89
Hej. O matko kogo ja widzę Ferri, Studentka :kiss: ale wam chłopaki porosły :) Buziaki urodzinowe dla Kubusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia ja czytam wasz marcowy wątek na bieżąco ;) Piotruś to już się byczek robi :) Ślicznie wyglądasz :)

Ingrid Arturro jak zawsze uśmiechnięty :kiss:
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015631 przez moofka
Ja cały czas podczytuję z ukrycia :blush:

Gosiak do bojuuuu! :woohoo:

Gosia cudnie wyglądacie! Oj zatęskniło mi się za brzuchem :whistle:

Monia Zośka też zaraz 2 latka skończy :ohmy: kiedy ten czas tak zleciał ja się pytam?! :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015634 przez gosiak
Anoda i mofka no wyście chyba dawno opierpapieru nie dostałyście, już nie powiem za co :whistle:

Moofka jak to z ukrycia? Pisz co u Was kiedy wracasz? Bier przykład z Ferri i cho tu na stale ;) tzn do zaciążenia :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015640 przez sylka
Gosiak wszystkich mobilizujesz do działania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1015645 przez moofka
Gosiak testy owu już mam w szafce, zaraz kończy mi się @ i będę testować ale póki co krajoznawczo ;) a za kilka miesięcy ruszamy do akcji :whistle:

Już się poprawiam :lol: Zosia pozdrawia wszystkie forumowe cioteczki ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015682 przez MoNiaaa
Gosia pięknie wyglądasz bardzo zgrabny brzusio :)

moofka ja tez się zastanawiam kiedy to zlecialo?i jak się pozmienialy te maluszki i lobuzuja strasznie, zuzka straszna rozrabiara jest normalnie diabel w ciele aniołka zlosci ma zawsze na wierzchu jak ja tylko ktoś zezlosci to tupnie noga rzuca co pod reka i uderzyć potrafi ;/ Julka przy niej w tym wieku była bradzo grzeczna no ale teraz obie daja popalic

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015715 przez anoda89
Gosiak ja wyrodna matka chyba bo nie mam aktualnych zdjęć młodego :blush: Wstawię wieczorem jak mąż wróci bo ja mam tel rupieć wiec nic nie cykam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1015839 przez Lacrijka
Łooo Panie.. się zleciały Stare Wygi :) :) :)
Ja do staranek nie dołączam co prawda bo juz mam moje 2:0 ale pokibicowac mogę :evil:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Mała, ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015857 przez studentkaae
dziekuję Kochane Ciocie :) przekaże całusy Igiemu :)

Gosiu - ślicznie wyglądasz, brzuś taki zgrabny :)

Gosiak , Ferri - nooooo to Wy razem wątek załóżcie, ale by fajnie było :)

Ferri - trzymam kciuki, żeby Kubasa miał podwójne rodzeństwo :) będzie z niego super starszy brat :)

a ja narazie będę obserwatorem na tym wątku, narazie nie wracam jako staraczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015896 przez lena20
co u was slychac? ja sie dzis zle czuje,pobolewa mnie podbrzusze lekko i wgl az uciska mnie w podbrzuszu i tam cos nizej tez,wizyta juz za pare dni,no i mialam dzis tez taki sluz raz zoltawy,czy to normalne jest?ale podbrzusze/brzuch to pobolewa mnie troche da sie wytrzymac bo nie jest to jakis silny bol,no i nizej tez lekko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1015904 przez Mała
Witam
Jak się fajnie zrobiło, jak za dawnych dobrych czasów :)

Gosia super wyglądasz :) Nie moge się Twojego syncia doczekać i szczęścia Twojego :)

Gosiak z Ferri na bank wątek założą :)

Studentka no co Ty Igiemu sis potrzebna :whistle:

Cinki jakie duże dziewczyny :kiss: Wszystkie nasze dzieciaki jakoś za szybko rosną, nie lubię ;)

Lacra mówisz, ze już masz komplet ;)

U mnie też fabryka zamknięta :P kibicuję Wam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1015908 przez ferritka
B) gadamy stare cip.. :woohoo: ciocie że nie będą się starać a prędzej ustrzela grochy niż ja moje twixy..swoją drogą trochę się boję ale liczę na te twixy jak dzik na żołędzie ♣hehe ja to nie wiem czy oprócz mnie i Gosia któraś jeszcze by na wątku wytrzymała bo ja jakąś cięta jestem ooooo i Kregla bym w kosmos wysłała ostatnio.. Tylko prezesa bym sobie zostawiła hehe ja cię ależ Igus cudny i jaki duży! Ja przypominam SIS że masz oficjalnie przekazać swój awatar z misiem Gosiakowej bo taka była umowa, biedny Gosiak oddaje się " przyjemności" a obietnicą jak klątwa wypełnić się musi. Tak więc @ jest -tylko kufa nie u mnie - teraz awatar potem dzieci z zimowiska jadą do Gosiakowej willi i czekają na moje twixy;) wszystkie dzievi nasze forumowiczów są najpiękniejsze i rosną jak na koksie hodowane hehe Cinki Lacrijki to już za chwilę na studia pójdą takie wyrosniete pannice.. Tak więc no oddać mi moja @ France jedne bo ja do Was z sercem przyszłam a Wy mi malpe zaiwanilyscie;p

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015923 przez ViFi
Witam......
Bardzo gorąco wszystkie Nowe i te Starsze straczki co mnie pamiętają i nie pamiętają....

Do staranek jeszcze nie wracam mam zakaz mam TK w lutym może mi pozwolą..... narzazie pcham swoja kulkę do przodu choć czasami doły dopadają.

Może mi ktoś streści troszkę co u kogo jakie plany :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015925 przez Mirella
Ha ha ha, streścić? noooo się tu dzieje a dzieje :D Się tyle dzieje, że nawet Lacra wparowała z Cinkami.

Lacra, ja sobie Twoje Cinki czasem na żłobkowym fb podglądam, się napaczeć nie mogę. A to zdjęcie boskie. Gdzie one tak szły?

Studentka, ale jak to wracasz tylko kibicować? Iguś duży i śliczny, pora się starać o rodzeństwo, no co Ty? I faktycznie miałaś avatara oddać, pamiętam!

Moniaaa, a Ty przyjdziesz się postarać jeszcze? Dwie piękne panny, to teraz pora na kawalera :D

Ingrid, a Ty to już stanowczo za długo masz jedynaka, do roboty!

Ferii, na twixy czekasz? A weź powiedz jak sie Kręgiel zapatruje na wychowywanie małego Duńczyka?

Co to ja jeszcze miałam? aaa, miałam kiedyś dużo czasu, kto mi zajumał? Teraz nie nadążam za Wami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl