BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 4 miesiąc temu #1021741 przez Mała
Witam po świątecznie i przed świątecznie ;)

Ferri i co z tą betką, powtarzałaś?

Gosiak jak po wizycie, kiedy fasolka idzie do mamci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021742 przez gosiak
Malutka :kiss: w piątek na 14 jedziemy po groszka ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021794 przez Madeline
Gosiak do 3 razy sztuka :kiss: ❤ Zobaczysz, że teraz się uda :kiss: Jestem z Tobą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021819 przez Gosia 2712
Gosiu ja tez caly czas trzymam kciuki za Was :kiss:

Madeline a Ty jak sie czujesz?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021824 przez moofka
Gosiak no tera to już musi się udać!

Gosia wooow Ty już 32 tc zaczęłaś :woohoo: super widzieć u Ciebie taki suwaczek :kiss:
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021826 przez Gosia 2712
Moofka dziekuje :kiss: :kiss: :kiss: Ty nawet nie wyobrazasz sobie jak ja sie ciesze jak tak czasami na niego patrze :whistle: az czasami ciezko mi w to uwierzyc :blush: i łzy mam w oczach ze szczescia :blush:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021859 przez Madeline
Gosia A dziękuję słońce :kiss: A odpukać dobrze. Dziś idę tutaj w Danii na badania, ale bardziej na krew i chyba założenie karty ciąży, bo pierwsze usg robią w 13 tygodniu. Mi mdlosci przeszły po tygodniu. Teraz tylko jestem non stop głodna :D i latam co chwila siusiu :) Trzymam kciuki, żeby Piotruś wytrzymał jeszcze choć te 6 tygodni i w końcu będziesz miała swoje upragnione dzieciątko :kiss: ❤ Jestem z Tobą! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021864 przez Sevilla
Gosiu ja tak jak patrzę na Twój suwaczek to uśmiech mam od ucha do ucha. Limit cierpienia wyczerpałaś w 100%, a Piotruś grzeczny chłopiec i siedzi tam gdzie powinien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021865 przez Sevilla
Madaline nie chcę Cie dołować, ale u mnie powróciły po ponad tygodniu ze zdwojoną siłą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021880 przez Madeline
Sevilla mnie mdlilo w 5 tygodniu. Jak się skończył ten 5 tydzień tak po mdlosciach zero śladu i oby tak zostało :) Nie tęskno mi za nimi :P A Ty jak się czujesz? Oczywiście oprócz mdlosci :( Tez juz ładnie Ci suwaczek leci. Nie dawno pokazywalas test a tu już 12 tydzień leci :kiss: Super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021929 przez Sevilla
Ja w sumie dobrze się czuję, ciągnie mnie w podbrzuszu, więc będę musiała skontrolować to u gina. Na całe szczęście dziś wizyta. Cycki powoli przestają już boleć, ale wymioty się nasiliły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021970 przez gosiak
Gosiu mnie też cieszy widok Twojego suwaczka, jak już ta 30 minęla to jestem o Was spokojna :kiss: i jakoś szybciej teraz się posuwa suwaczek, a Piotruś grzeczniuch niech jeszcze się poogrzewa u mamci w brzuszku bo przeca na takie mrozy nie ma co jeszcze wychodzić;) pogłaskaj brzuś od e-cioci :kiss:

Madelin dziękuję, cieszę się ze u Ciebie wszystko okey, oby tak dalej :kiss:

Sevilla to czekamy na wieści z wizyty i faktycznie Twój suwaczek imponująco wygląda, toż dopiero co testowałaś:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022019 przez Wietrzyca
Madeline, z tym sikaniem na poczatku to była tragedia, normalnie latałam co godzinę :P Blogoslawilam stan, w którym macica się uniosła i już tak nie naciskała. Teraz niestety znów latam, jeszcze mała jest tak nisko ułożona, że cały czas kopie mnie w pęcherz :(
Cieszę się, że się dobrze czujesz :) Jakie w Danii masz badania na początku ciąży?

gosiak, ja też trzymam kciuki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022081 przez Madeline
Wietrzyca powiem Ci szczerze, że pobrali mi wczoraj krew na 3 probowki i mocz. Ale nawet nie powiedzial mi na co. Ogólnie dowiedziałam się wczoraj ze mogę dźwigać ciężary do 15 kg :/ Tak lekarz mi powiedział. Że powyżej nie ale do 15 kg to spokojnie. Oni tutaj w ogóle mają dziwne podejście do ciazy. Jeśli do 13 tygodnia zaczęłabym plamic lub krwawic to mi nie pomogą, bo widocznie dziecko jest za słabe i to jest naturalna selekcja i widocznie tak ma być. Dlatego moja gin z Pl dala mi "duphasan" chyba tak się pisze. W razie wu. Nie mam go jeść bo jest wszystko oki ale jakby coś to dopiero mam brać. Dobrze ze tak pomyslala. Jestem spokojniejsza :) Następne badanie krwi mam tutaj w 25 tc. W 13 tygodniu mam pierwsze usg ale czekam na pismo z data, no i w 10-13 tygodniu mam pierwsze spotkanie z położna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022086 przez Wietrzyca
Madeline, mi gin mówił, że jak już dostałam duphaston (jeśli o to samo chodzi :)) od poprzedniego gina (którego zmieniłam), to już trzeba go jeść aż do 21 tygodnia. Zapytaj o to swoją gin z pl.
Ale jak masz usg niedługo, to się będziesz chwalić :) w pl też się dokładnie wtedy usg robi, także jest tutaj jakaś spójność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl