BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 3 miesiąc temu #1022093 przez Sevilla
Gosia u mnie po wizycie ok. Młode ma rączki, nóżki, wg Usg jest starsze o 5dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022098 przez Mirella
Gdzie jest Ferri???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022100 przez gosiak
Sevilla dobre wieści, oby tak dalej ;)

Madeline, moim zdaniem duphaston jest takim "zabezpieczeniem" jest to progesteron, i jak już Ci przepisała to mogła zlecic od razu zeby go brać, a nie jak zacznie się coś dziać, bo zaszkodzić on nie zaszkodzi a może pomóc. Przeważnie bierze się go od początku do co najmniej 12/16tc i dalej jak jest potrzeba. No chyba że robiłaś progesteron i nie ma potrzeby go teraz brać, więc trzeba zaufać gince;) a z tym 15kg to troche przesada, ja bez ciązy jak bym miała tyle podnieść to bym się zes<>|^|^a :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022140 przez Madeline
Gosiak Tak, to ten lek. Ja się na tych lekach nie znam. Kazała mi go wziąć wrazie jakby wystąpiło plamienie. I mam do niej zadzwonić i dalej mi powie co i jak. Dwa razy dziennie mam brać. Ale mam nadzieje, że nie będzie mi to potrzebne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022165 przez Wietrzyca
No mi powiedzieli, że jak już się go zacznie brać, to potem nie można przerwać. I ten drugi gin. Do którego teraz chodzę, z kliniki gdzie chce rodzic i poradni patologii ciazy, do 20 tc wypisywal mi recepty na niego, chociaż uważał, że ten pierwszy gin nie do końca potrzebnie mi go przepisał. Ale jak już brać to brać. I faktycznie, dostałam duphaston 2x dziennie. Już się od niego na szczęście uwolnilam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022256 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu, dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022257 przez lena20
hej ja tez bralam duphaston od poczatku ciazy az do 25 tyg ciazy i lekarz mi go kazal odtawic,bo powiedzial z ejest wszystko dobrze i wporzadku i zeby juz nie brac go

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022263 przez Madeline
Wietrzyca Ona mi dala jedno opakowanie w razie wu, ale jakby coś nie daj Boże się działo to mam zadzwonić ona wypisze receptę i mam mamę podesłać i mama ma mi wysłać tutaj. Ale cały czas trzymam się myśli, że nie będzie mi potrzebne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022266 przez Wietrzyca
Madeline, i to jest dobre nastawienie! :) Oby nie było potrzeby!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022294 przez Sevilla
Ja też od początku biorę luteinę, jednak koło 15-16tc, będę miała ją ostawianą jeżeli nic złego się nie będzie działo. No i clexane po drugich prenatalnych też lekarz mówił, że chyba będziemy mogli odstawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022408 przez Mała
Witam
Gosiak 15kg co to jest, ja teraz 25 kg nosze na 2 pietro, ale juz niedlugo mi kolana siądą. Ale jak mus to mus ;)

Gosiak kciukam jeszcze bardziej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022424 przez gosiak
Mała to się nadzwigasz, bida:* ale powiem Ci zależy w jakiej formie te 15kg sie nosi jeśli w dwóch siatkaz np zakupy to spoko, ale jeśli jakiś karton to jednak trzeba się szarpnąć, więc dla ciężarnej to troche dużo, tak mi się wydaje;)

Dzięki za kciukasy;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022433 przez agnesssa
Gosiaczku czy dobrze pamiętam, że dzisiaj kolejna próba?? Trzymam kciuki z całych sił, cały czas jestem z Tobą myślami :kiss: :kiss: :kiss:

Ferri No weź się odezwij noo :unsure:

Gosia
Pięknie wyglądasz, obyś jeszcze trochę wytrzymała zanim Piotruś postanowi wyjść :)

Wszystkim staraczkom życzę fasolek, a dla szczęśliwych ciężarnych dużo zdrówka i spokojnych 9 m-cy :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022436 przez gosiak
Agnessa dobrze pamiętasz;) dziś o 14 zabieram groszka ;)

Ale co ja pacze :woohoo: co Ty tu jeszcze robisz? :lol: lekkiego i szybkiego porodu kochana :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Asik, agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022445 przez agnesssa
Gosiak Tym razem musi się udać, wierzę że ten groszek, albo ta fasolka pięknie będzie rosła :kiss: :kiss: :kiss:
A ja pewnie jeszcze pochodzę w tej ciąży, bo coś się Marcelinie nie śpieszy :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl