BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

6 lata 11 miesiąc temu #1061741 przez Mirella
Gosiak, ja się nie znam na tym, ale skoro masz po mamie albo tacie, to na logikę, to nie przeszkadza mieć dzieci ;)

Nosek do góry, doczekasz się, ja to wiem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061746 przez gosiak
Tak zajść w ciąże można z tym ze jest wieksze ryzyko wad u dzieci jeśli to matka ma tą mutacje bo zwykły kwas się nie przyswaja, myślę że po tacie to odziedziczyłam, bo mama urodziła nas troje zdrowych nigdy nie poroniła...ale cholera wie....kurde moje rodzeństwo bez problemu mieli dzieci, ja ostatnia najmłodsza jakaś wybrakowana i immunologia i jeszcze te mutacje :/ a tą mutacje mthrf ma co 4 czlowiek także nie jest to taką rzadkoscia

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1061844 przez gosia28
Dzieńdoberek.

Jak fajnie ze w końcu jakieś fotki po takim czasie się pokazały ☺ i 9jak Wasze dzieciaki wyrosły

Przyszłam się pochwalić ze 12 kwietnia w 36 tc moje życie nabrało barw jakich nigdy nie znałam. Karolek ważył 2700 g i mierzył 51 cm. Dziś to już przeszło czterokilogramowy chłopiec ☺

Załącznik 20170519_164419.jpg nie został znaleziony


Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061855 przez MoNiaaa
Gosia cudny synek gratuluje:) co tak późno go pokazujesz??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061859 przez gosia28
Monia jakoś tak czas szybciej płynie niż zwykle :laugh:
A Ty w szpitalu jeszcze jesteś? Założyli Ci ten passer?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061867 przez Gosia 2712
Hejka :)
Gosiu sliczny synus :woohoo: Kochana gratuluje :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiaku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ferriii odezwij sie babolu !!!!!!!!

Monia co u Was? jak sie czujesz?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061944 przez Sevilla
Gosia ja brałam zastrzyki na zakrzepice. W trakcie starań alarm a od dwóch kresek do końca ciąży z Maksem i u Basi miałam odstawiene pod koniec 30tygodnia. Tu był błąd bo łożysko tragedia, a młoda dwa razy przedwcześnie się pchala.

Co by mi tu z armaty nie strzelanie. Moja perełka

I mój 4 latek z moją królewna. Bo tylko tak daje sobie foto zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1061952 przez Gosia 2712
Sevilla nie widac zdjecia :P

Ja tez bralam cala ciaze clexan, acard i encorton bo u mnie znowu jest zespol antyfosfolipidowy...

To i ja wam pokaze mojego szkudnika B)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061967 przez Sevilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062131 przez aneta90
Aga, jeśli jeszcze szukasz w KRK to sprawdź sobie doktora Jankowskiego. Przyjmuje na ul. Kostrzewskiego. U mnie były 2 lata starania się o małą. Przeszłam milion lekarzy i pełno sposobów. Teraz od roku cieszę się moją malutką <3
Podziękowania: aneta32

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062139 przez ferritka
Ile tu dzieciof pięknych się pojawiło

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062140 przez ferritka
Ile tu dzieciof pięknych się pojawiło Dzień dobry wieczór..A ja się nie odzywam bo od 5 tygodni zmagań się jak nie ż angina to z kaszlem i gorączka i yltak w kolo macieju...Miałam prenatalne i się zaplakalam bo mi pappa pokazała że trisomia 13 mamy 1:152 i 1:164 więc ryzyko kurefsko wysokie. Posyłają nas na aminopunkcje żeby dalej zdiagnozować...Usg piękne ładne książkowe twixy śliczne wszystko mają na miejscu...nic tylko się cieszyć gdyby nie ten test pappa..Wiem wiem to tylko statystyka ale ujowo się czuje ż myślą że może być coś nie tak Są będzie Brajan i Dzesika Uściski i całusy wrócę jutro dam dobre Prezesa

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062143 przez gosiak
Ale dużo pięknuchnych dzieciolków tu :)

Piotruś jaki duży skubany juz, słodziak do zacałowania

Karolek kochany kruszynek :)

Gosia chodzi Ci o homocysteine? Bo właśnie Pani genetyk kazała wykonać i że jak bym miała powyżej 8 to trzeba porządny kwas brać a tak wyszło mi 7 z groszem także jest ok.
Ale musiało mi się zesrać tsh, ktore zaś blokuje mi transfer. pojutrze mam usg tarczycy akurat to moze od razu przepiszą mi leki. także jak nie sraka to urok. chyba juz nic nie bede badać bo zaś coś wyjdzie :/

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062199 przez Gosia 2712
Sevilla sliczne dzieciaki :)

Gosiaku chodzilo mi o badanie zwykle z krwi na poziom kwasu foliowego w organizmie, ja mialam takie robione i przed ciaza mialam za niski ten poziom dla tego dostalam konska dawke kwasu 3razy dziennie po 15mg i chyba po miesiacu znowu robilam zeby zobaczyc, czy cos uroslo... Mam nadzieje, ze leki pomoga i tsh sie unormuje :kiss:

Ferri juz Ci gratulowalam na fb, ale i tu to zrobie :kiss: gratuluje parki :kiss: lepiej nie moglas trafic :kiss: :silly: :whistle: Co do wyniku pappa to nie stresuj sie tym az tak bardzo (wiem latwo mi mowic ) bo tak jak pisalas to sa tylko statystyki. Zdecydujecie sie na aminopunkcje? Sa jeszcze te badania Nifty sa drogie, ale mniej inwazyjne. Trzymam kciuki :kiss:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062295 przez Sevilla
Ferritka, moja Basia to wysokie ryzyko zespołu Downa w teście Pappa. Statystyka!!! Patrz jaka zdrowa dziewucha!!! Ja wiem to stres jak cholera i tłumaczenie że wszystko będzie ok, jest bez sensu. Jednak leki w ciąży, luteina i inne cuda, ba sposób zajścia w ciążę in vitro czy naturalnie ma znaczenie. U mnie matematyka była prosta. Dostawałam luteine. Jak wiadomo progesteron i betaHCG się nakrecaja wzajemnie. Efekt był taki, że ilość wolnej bety był większy w stosunku do ilości białka pappa i wynik ryzyka był gotowy. My korzystaliśmy z Nifty, że względu na liczne poronienia, nie chcieliśmy ryzykować utraty niuni.
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl