BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 11 miesiąc temu #657129 przez iwonta_kg
Feri przykro mi :(

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657140 przez gosiak
Iwonta lubię czytać Twój suwaczek bo moja sis na podobnym etapie jest co Ty :)

A śluzik to chyba normalka w ciąży :unsure: ino w taki gorąc to na pewno zwiększa dyskomfort :cheer:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657141 przez ferritka
Iwonka, hmmm przykro9 Ci, niech Ci nie będzie.... mnie to wkurzyło bo znowu okazuje się że jestem rozlegulowana i nie wiem już co i jak i kiedy się spodziewać :dry:

Gosiaczku nie miałam, ba! nigdy mi się @ nie zdarzyła bezobjawowo, nie zaczynała mi się franca też jakimś takim fju bździu jakimś brudzeniem bezsensownym, no i to też mnie wkurzyło bo oznacza to że wcale nie znam swojego organizmu nic a nic bo mnie znowu zaskoczył :dry:

już nie wiem co mam myśleć krechy 4 na testach owu ,teraz to. Czy nie mogę mieć @ normalnie co 30 dni i finał tylko z miesiąca na miesiąc jakieś niesodziewajki :angry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657148 przez gosiak
To czekamy na rozwój sytuacji, mnie by zdziwiło takie plaminie tyle dni przed @ bo tez nigdy nie miałam tak B) a te testy jeszcze robisz? I dalej wychodzą takie wielokreskowe? :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657150 przez iwonta_kg
Feri oj no dobra to nie jest mi przykro ;) to sie chociaż nie denerwuj ;)

A ten śluz to wiem ze norma ale wkurza mnie to ze jak nie mam wkładki to gacie mokre mam od sluzu a jak noszę wkładkę to nagle przestaje leciec :unsure:

Gosiak a co twoja siostra bedzie miala? I na kiedy termin? I jak sie czuje? (w ten gorąc...)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657165 przez gosiak
Iwonta sis ma termin na koniec sierpnia początek września, a będzie miała niespodziankę bo nie chcą wiedzieć, choć wszyscy jej mówią że na dziołche wygląda :woohoo: Ale szwagiero niby siusioraka widział, a czuje sie tak sobie choć nie ze wzgl.na upały bo u niej jest przyjemna wiosna ani nie za gorąco ani też zimno :blink: senna strasznie i szybko się męczy no i ostatnio skurcze w nogach ją łapią :huh: na początku miała straszne mdłości ale już po B) teraz naciesza się harcami w brzuszku :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657170 przez ferritka
wczoraj nie robiłam już bo mnie z nimi szlak trafi. Cała spsuta jestem nawet mi nie chce normalnie test owu wyjść :angry:

poczekamy zobaczymy, tak czy siak jak sie przez noc rozkręcę to dopiero od jutra nowy cykl liczę se przez noc nie bedę głowy tym zaprzątać :blink: :S

Iwonka, hehehe no to też jaja jak berety masz, ale cóż może takie uroki :D

hahaha od razu mi się przypomniało że wczoraj miałam taką szarą spódnice do ziemi i .... :blush: bałam się usiąść bo mnie tak zalewało właśnie śluzowo i bałam się ze normalnie przecieknę :dry: a tu dzisiaj plusk i tyle miałam z płodności w tym cyklu :huh: :huh:


teraz sprawdziłam że owu miałam mniej więcej koło 8.05 a kiedy to zagnieżdżenie się odbywa po zapłodnieniu?? i teoretycznie od 8.05 mam te kszaki na teście bo to był mój 22 dzień cyklu

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657177 przez iwonta_kg
To zazdraszczam jej ten wiosny! A gdzie ona urzęduje ze u niej ani zimno ani cieplo? ;) ja bym chciała juz troche chłodu ;)
A co ją skłoniło do tego żeby miec niespodziankę?? Nie znam nikogo kto chciałbym sie dowiedzieć dopiero na porodówce co ma ;) ciekawe, ciekawe co tam z tego wyjdzie ;)
Ja wymiotuje po owocach ostatnio... Pomarańcze, jabłka, banany i herbata z cytryna. Masakra.
Mi gin ustalił cesarke na 27 sierpnia ale zobaczymy jeszcze na najbliższej wizycie czy sie potwierdzi. Bo on patrzy po wadze dziecka a nie po terminie z OM. A termin z OM mam na 3 września :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657190 przez gosiak
Siora za oceanem ;) w sumie u niej zawsze była patelnia szybciej jak u Nas a w tym roku to u nas wsio szybciej :blink:

A tak jakoś chcą niespodziankę :side: a jej termin z OM wychodzi na 31 sierpień ;)

Ferri no tak 8 dni po owu maluch się gnieździ ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657192 przez ferritka
Gosiaku no to ja mam 10 dzień po owu to @ mnie odwiedziła, po zawodach :dry: frog

:cheer: :cheer: ale czad że njie chce wiedzieć, odważna bestia a w sumie wyprawdę zrobi unisex i będzie git B) B) pokaż jej fote to Ci Mirellka od razu powie co tam pod sercem rośnie ;D B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657200 przez iwonta_kg
No wlasnie Mirabella wyczaruje plec i zobaczymy czy sie spełni :)

Wiecie co wkurzył mnie ten x-faktor dzisiaj. Te hyżyki jakies dziwne są! Oni są kumplami w programie jak to maja stwierdziła no porażka a ten jeszcze potwierdził ze kazdy pracuje na wlasne konto. Miny mieli takie ze jakby mogli to by sobie to oczu skoczyli przez tą konkurencję między mini. Masakra. Ale lepiej ze majka odpadla.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657210 przez Mirella
Nieżywa jestem po tym dniu, przeczytałam i tyle z tego, bo nic nie pamiętam. A nie, Studentka w Duśki urodziny chce testować, to pamiętam, to ja tylko dwie krechy do wiadomości przyjmuję, nic innego.

Targi fajne, stadion narodowy ładniejszy z wierzchu, w środku nie robi wrażenia, przynajmniej na mnie nie zrobił :P

I nie wkręcajcie mnie we wróżenie z fot, tak to nie umiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657213 przez ferritka
a ja tam oboje lubie i jego i ją, on mi Ryana Goslinga przypomina :blush: :blush: B) a oba jest też sliczna , ma bliźniaki i ma ładny głos mimo wszystko , mi oni spasowali

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657220 przez iwonta_kg
No fajna z nich para ale układ w programie mieli co najmniej dziwny.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657230 przez iwonta_kg
Yyyyy! Juz jest 23! Ja dawno o tej porze śpię! Ale mnie zagadałyście! Uciekam do spania. Dobranoc! Słodkich snów! :*



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl