BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 11 miesiąc temu #656816 przez iwonta_kg
Z tą Mają chodziłam do przedszkola :laugh: ale talentu zbytnio to ona nie ma... Wydaje mi sie ze po angielsku nie umie śpiewać. Polskie piosenki jej jakos wychodzą ale nie umie tego akcentu angielskiego dobrze wymówić. Znaczy wyśpiewać. Stawiam na grzegorza albo na klaudie gawor.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656820 przez gosia28
o widzisz, masz podobne typy do moich ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656842 przez Gosia 2712
Witam :)
No dziewczyny mam nadzieje ze macie racje i szybko sie uda :)
A ja nie ogladam x factora bo juz mnie nudzi :S ciagle to samo :P zaczelam ogladac the voice of poland i wydaje mi sie lepsze i lepiej tam spiewaja :P Ale oczywiscie gwiazdy w nosie maja przepisy bo po co ich przestrzegac jak i tak jak policja ich zlapie to im nic nie zrobia :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656846 przez Gravity
Witam w ten deszczowy dzien
Mala dziekuje ::)
Ja tez mialam to dziadostwo po antybiotykach nawet wysikac sie nie szlo taki bol malo tego i cale gardlo mialam wysypane nawet sliny nie szlo przelknoc:(((dlatego unikam jak ognia antybiotykow.

Ja dzis dziewczyny wypilam kawe 1 kawa w ciazy bo glowa ciezaka 1/3lyzeczki zalana samym mlekiem mam nadziej ze mi ni Malenstwu nie zaszkodzi:)

Laski macie sposob na zaparcia?juz wode pilam rankiem i sama nie wiem:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656851 przez gosia28
Gravity na zaparcia dobre są śliwki suszone zalane wodą i najlepiej to wypić i zjeść rano na czczo i w ogóle więcej w diecie owoców i warzyw na pewno pomoże :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #656853 przez Gravity
gosia28 napisał:

Gravity na zaparcia dobre są śliwki suszone zalane wodą i najlepiej to wypić i zjeść rano na czczo i w ogóle więcej w diecie owoców i warzyw na pewno pomoże :)


Wlasnie jem owoce i warzywa salatki a o sliwkach nie pomyslam:Pmoze podejda sprobuje dziekuje:P

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656857 przez iwonta_kg
Ja nie mialam nigdy zaparć wiec nie pomogę.

A co do tych gwiazd to jest tak że one mogą wypisać policji autograf a nie policja im mandat.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656864 przez anoda89
Dzień dobry :) Ja dzisiaj trochę na słoneczku posiedziałam i wyglądam jak Milka tak się w łaty opaliłam. Nogi mam białe, ręce opalone i dekolt :)

Dzięki dziewczyny za pocieszenie :kiss:

Iwonta uważaj ze słońcem :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656874 przez Gosia 2712
Gravity mi na zaparcia pomagala wlasnie kawa i mi lekarz powiedzial zebym sobie pila chociaz jedna dziennie bo to nie zaszkodzi a mi pomoze bo mialam niskie cisnienie :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656880 przez madziaska
Gravity, jedyne co mi pomoglo na zaparcia to blonik dr Popova. Studentka potwierdzi :) Mialam straszne zaparcia i hemoroidy po porodzie i tylko to mi pomoglo. Moga to brac kobiety w ciazy i karmiace, gin mi polecil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #656883 przez iwonta_kg
Wlasnie zaczelo lać i grzmi. Szaro buro i ponuro sie zrobiło :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656902 przez Gravity
Wlasnie wrocilam ze sklepu ale w tesco nie znalazlam sliwek moze dlatego ze to expres i male.Jutro przejde sie na centrum miasta byle nie lalo bo spacerek wskazany:P
Co do tych specyfikow z apteki to dziewczyny nie wiem czy tu znajde cos takiego:( jak sliwki nie pomoga pojde do lekarza by mi co dal,albo klikne do poloznej by mi cos polecila.

Teraz wlasnie obrocilam klika truskawek:P mniam.... a na kolacje planuje tortille ie wiem czy podejdzie bo to drob a mi jakos bialemiesko niezbyt smakuje:((wole czerwone...

Malo tego ze pojawily mi sie zaparcia to pekly mi usta w konciuku:(nie wem czy zovirax mozna stosowac?

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656904 przez studentkaae
dzień dobry :)

ja tylko na chwilkę - potwierdzam skuteczność tego cuda co poleca Madziaska - Kochana jeszcze raz wielkie ucałowania dla Ciebie :kiss: , że mi ten specyfik poleciłaś. Błonnik dr Popova to jedyne co mi pomogło, a było już naprawdę bardzo źle, oj bardzo.

Gosia - jak tam? bez @ rozumiem :)

Gosiak - jak sytuacja u Ciebie?

u mnie bez @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656905 przez iwonta_kg
Gravity:

Zaparcia w ciąży

Zaparcia są bardzo częstym objawem w czasie ciąży – cierpi na nie ponad 50% przyszłych mam. Spowodowane są przez hormony ciążowe spowalniające proces trawienia i osłabiające pracę jelit.

Zaparcia potęguje ponadto zwiększający się ucisk rosnącej macicy na odbyt. Dla większości kobiet zaparcia nie są poważnym problemem zdrowotnym, chociaż zdecydowanie uprzykrzają życie.

Sposoby walczenia z zaparciami:

- Powinnaś zacząć od konsultacji z lekarzem, ponieważ do zaparć mogą się także przyczyniać niektóre preparaty zawierające żelazo. Po konsultacji lekarz może zaproponować Ci inny środek, który nie będzie na Ciebie tak działał.
- Unikaj ciężkostrawnych i tłustych potraw.
- Jedz dużo produktów zawierających błonnik – pieczywo pełnoziarniste, płatki zbożowe, musli, a także dużo owoców i warzyw (zalecana dzienna dawka błonnika jest równa zawartości błonnika w kilogramie owoców lub warzyw).
- Unikaj picia zwykłej herbaty – zastąp ją herbatkami ziołowymi (pamiętaj, że powinnaś ich picie skonsultować z lekarzem), lub owocowymi.
- Pij dużo niegazowanej wody, soków warzywnych i owocowych (pierwszą szklankę wypijaj zawsze na czczo, może to być np. woda z miodem lub z cytryną).
- Zrezygnuj z czekolady – ma właściwości zapierające.
- Mogą Ci pomóc także suszone owoce: śliwki, morele, figi, rodzynki a także maślanka czy siemię lniane. Możesz każdego dnia wieczorem namaczać trochę owoców i rano wypijać wywar na czczo – powinien pomóc na zaparcie.
- Ruszaj się – uprawiaj gimnastykę, chodź na spacery – nawet półgodzinny, codzienny spacer powinien pomóc w złagodzeniu objawów.
- Pamiętaj o tym, że nie powinnaś decydować się na samodzielne stosowanie jakichkolwiek środków przeczyszczających lub ziołowych mieszanek bez konsultacji z lekarzem.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656907 przez Gravity
iwonta_kg napisał:

Gravity:

Zaparcia w ciąży

Zaparcia są bardzo częstym objawem w czasie ciąży – cierpi na nie ponad 50% przyszłych mam. Spowodowane są przez hormony ciążowe spowalniające proces trawienia i osłabiające pracę jelit.

Zaparcia potęguje ponadto zwiększający się ucisk rosnącej macicy na odbyt. Dla większości kobiet zaparcia nie są poważnym problemem zdrowotnym, chociaż zdecydowanie uprzykrzają życie.

Sposoby walczenia z zaparciami:

- Powinnaś zacząć od konsultacji z lekarzem, ponieważ do zaparć mogą się także przyczyniać niektóre preparaty zawierające żelazo. Po konsultacji lekarz może zaproponować Ci inny środek, który nie będzie na Ciebie tak działał.
- Unikaj ciężkostrawnych i tłustych potraw.
- Jedz dużo produktów zawierających błonnik – pieczywo pełnoziarniste, płatki zbożowe, musli, a także dużo owoców i warzyw (zalecana dzienna dawka błonnika jest równa zawartości błonnika w kilogramie owoców lub warzyw).
- Unikaj picia zwykłej herbaty – zastąp ją herbatkami ziołowymi (pamiętaj, że powinnaś ich picie skonsultować z lekarzem), lub owocowymi.
- Pij dużo niegazowanej wody, soków warzywnych i owocowych (pierwszą szklankę wypijaj zawsze na czczo, może to być np. woda z miodem lub z cytryną).
- Zrezygnuj z czekolady – ma właściwości zapierające.
- Mogą Ci pomóc także suszone owoce: śliwki, morele, figi, rodzynki a także maślanka czy siemię lniane. Możesz każdego dnia wieczorem namaczać trochę owoców i rano wypijać wywar na czczo – powinien pomóc na zaparcie.
- Ruszaj się – uprawiaj gimnastykę, chodź na spacery – nawet półgodzinny, codzienny spacer powinien pomóc w złagodzeniu objawów.
- Pamiętaj o tym, że nie powinnaś decydować się na samodzielne stosowanie jakichkolwiek środków przeczyszczających lub ziołowych mieszanek bez konsultacji z lekarzem.



Dziekuje Iwont ja owocow jadam mase i warzyw salat roznego rodzaju a o czekoladzie dawno nie jadlam bo mi nie smakuje:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl