BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 4 godzin temu #656985 przez iwonta_kg
zapytam gina najlepiej ale doczytałam się czegoś takiego:
<<Skurcze Braxtona-Hicksa to sporadyczne skurcze macicy, których zadaniem jest przygotowanie twojego ciała do wysiłku porodowego. Macica zaczyna "ćwiczyć" dość wcześnie, bo już w pierwszych tygodniach po zapłodnieniu, choć oczywiście wtedy nie możesz jeszcze tego poczuć. Skurcze stają się wyczuwalne mniej więcej w połowie ciąży, ale nie martw się, jeśli ich nie zauważysz - niektóre kobiety po prostu ich nie czują>>
może to o to chodzi :unsure:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu - 11 lata 4 godzin temu #656990 przez Gravity
iwonta_kg napisał:

zapytam gina najlepiej ale doczytałam się czegoś takiego:
<<Skurcze Braxtona-Hicksa to sporadyczne skurcze macicy, których zadaniem jest przygotowanie twojego ciała do wysiłku porodowego. Macica zaczyna "ćwiczyć" dość wcześnie, bo już w pierwszych tygodniach po zapłodnieniu, choć oczywiście wtedy nie możesz jeszcze tego poczuć. Skurcze stają się wyczuwalne mniej więcej w połowie ciąży, ale nie martw się, jeśli ich nie zauważysz - niektóre kobiety po prostu ich nie czują>>
może to o to chodzi :unsure:


Iwont moze ja o czyms takim nie slyszalam:(lepiej dopytaj Gina:)i nie martw sie na zapas!!

Ja wlasnie wykapalm sie i zjadlam 2 tortile mniam dziewczyny mase salatek dalam ,+pomidor ogorek i czerwona cebula :)

Jem tyle warzyw ze szok surowka do obiadu obowiazkowa tez i skad te zaparcia ?wypijam prawie 2 butelki wody mineralnej 1.5l.Nie jadam czekolady czasem kawalek ciasta wlasnej roboty.No i dzis 1 w ciazy kawe pisalam Wam 1/3lyzeczki zalana melekiem:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu #656994 przez iwonta_kg
Jak bylam w pierwszej ciazy i dostalam plamien to polozyli mnie w szpitalu i zrobili ktg. bylam w 33 tygodniu i okazalo sie ze mialam lekkie skurcze ktorych wogole nie czułam. tak mi sie przynajmniej wydawalo ze ich nie czulam. czułam wlasnie takie klucia ale nie mialam pojecia ze to sa skurcze! i te skurcze wywolaly mi plamienia a przez to szyjka zaczela mi sie skracac. dali mi jakies leki na powstrzymanie skurczow i kroplowki i po tygodniu wyszlam do domu.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu - 11 lata 3 godzin temu #657019 przez Mała
Witam
Ale jestem dziś padnięta. A teraz się wkurzyłam, właśnie leje, czemu ja mam zawsze takie szczęście, że pada zaraz po tym jak umyje okna, a wyglądają po deszczu jak obrzygane :angry:

Dziewczyny ja alej trzymam kciuki za brak @ :)

Studentka a ja myślałam, że może cię najdzie i jutro sikniesz :S

Gravity ja też miałam zaparcia, takie, że wywołały mi skurcze i w 12tc wylądowałam w szpitalu :dry: Nic nie pomagało, dopiero syrop Lactulosa

Iwonka ja skurcze to czułam jak napinanie brzucha, a już te właściwe to jakby ktoś od tyłu ściskał mnie w tali, gdziekolwiek ona wówczas była :S :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu #657020 przez gosia28
Iwonta w kroplówce musiał być magnez. Ja dostawałam je w szpitalu właśnie żeby powstrzymać skurcze, a gin w którymś momencie zwiększył mi dawkę magnezu jak przed szpitalem jeszcze miałam takie problemy i to był magne b6 bez recepty

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu #657026 przez Mała
Ja dostawałam magnez i no spe forte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu #657029 przez gosiak
Studentka u mnie małpowo B) skurcze @, cycki strasznie bolą po bokach co u mnie raczej normalka, za jakies 4/5 dni pewnie przyjdzie :angry:

Za Ciebie i Gosie trzymam co by franca nie przyszła ;)

Popijam sobie piweczko, ostatnio co wieczór mnie ciągnie do piwska :S będę miała prędzej brzuszek piwny jak ciążowy :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu #657045 przez gosia28
Mała, potwierdzam, nospe forte też mi przepisał.

gosiak :kiss:
a poczekaj no z tym krakaniem, czytałaś co dziewczyny pisały- na @ i ciążę są takie same objawy :blink:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu #657063 przez gosiak
No ale wiesz Gosiu, ciężko powstrzymać się od krakania jak co miesiąc idzie się szablonem :dry: zeby choć troszkę inaczej wyglądał cykl to moze bym jakąs nadzieje miała :dry: a tak wiem ze cycki będą z dnia na dzien mniej bolały, tempka zacznie spadac i wszystko będzie jasne ehhh...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu #657087 przez ferritka
dzień dobry :dry:
wiecie co się stało :dry: @ mnie się obluzowała i mnie poplamiła....tak mnie z lewego boku zakuło i se poleciało, ja wiem, nie krew tylko "brud" :angry: mnie zezłościła żeby tak z zaskoczenia mnie wziąć i to tyle wcześniej bo miała przyjść nieprzyjść 22 maja najwcześniej. i to bez psm ,bez bólu cyca i żadnych innych objawów. jak się przez noc rozkręci to jej walnę powaga się nie powstrzymam :angry: :angry: :angry:

Sis, Gosia noo łądnie moje Śliczne że tak zdecydowałyście że do środy :kiss: :kiss: :kiss: wciąz mam zdrętwiały kciuk bez kitu

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu - 11 lata 2 godzin temu #657093 przez gosia28
gosiak nigdy nie trać nadziei. Ja też po 2,5 roku witania małpiszona co miesiąc nie spodziewałam się ciąży, nic a nic jej nie zapowiadało, a jednak. Więc nosek do góry :)

ferri zawsze to plus, że Ci małpa starań nie przeciąga ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #657098 przez Mała
Ferri a może to plamienie implementacyjne ;)

Gosiak :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #657108 przez DoMI*
Feritka odpusc zajmi sie wszystkim abys nie miała czasu o tym myslec ! popatrz na mnie /..
ja sie tego nie spodziewałam wogole a tak jak wy czekałam co miesiac ..i co lepiej odpuscic !!! NAPRAWDE! zajmij sie praca niech ciebie pochłonie na maxa i nieobejzysz sie i bedziesz mama...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #657117 przez ferritka
Mała ee nie bo ni w kij ni w ząb by to do moich owu obliczeń by nie pasowało więc to @ przyszła chyba poczuła że git pogoda i przyszła zbadać czy poważka ciepło :dry:

domi, kochana ja nie mam teraz na to czasu żeby mysleć o dziecku tak intensywnie bardzo i obliczać i w ogóle wszystko kręci sie wokół pracy ..mam z tyłu głowy ciągle myśl że mogłoby to być już teraz zaraz ale wiem że mi wywróżony jest Groszek we wrześniu :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #657128 przez gosiak
Ferri hmm a mialas juz kiedyś takie " brudzenie" bo mi to pasi na zagnieżdzanko B)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl