BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #665769 przez Agusia83
Domi, to ja juz zazdroszcze Twojej kolezance...ja mialam inaczej a porod trwal 12h....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #665904 przez Mała
Witam.
Wróciliśmy od rodziców. Ferri widzę, że to nasze morze coś nie fajne, u nas też jelitówka
Kamilowi jelitówka przeszła to w nad ranem u rodziców Ola zaczęła wymiotować. Mnie bolał przez 3 dni żołądek i na tym się skończyło. Mało tego teraz wymiotują albo mają biegunkę szwagier, szwagierka, ich synek, teściowie i mój brat Tak nalegali żebyśmy przyjechali to mają, ale głupio mi strasznie, że im chorobę zawieźliśmy i małego mi szkoda Teraz bierze mojego T.
Na komunii byliśmy 2,5h. Kamil zachrypł, zaropiały mu oczy i spuchł od ucha po szyję i rękę po lewej stronie. Zapalenie spojówek, ucha, gardła i dosłownie jak duch wygląda, 34,5 temperaturę ma eh

Lacrijka o ja to już tylko czekać :)

Gosia no nie, przegina ta Twoja @ :angry:

Gosiak jak po weekendzie u nietoperki, żyjesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #665930 przez pani_p
Dobry wieczór :kiss:

U mnie szalony weekend, brak czasu, zmęczenie i brak chęci na pisanie. Dzisiaj wreszcie spokojniejszy dzień, ale już się to na mnie zemscilo bo boli mnie glowa :dry:

Gosia no wstretna @ ale teraz przynajmniej się wyjaśniło, ze to @ se zabladzila.

Domi ja też miałam i mam dalej takie bóle, rzadko, ale są;-) dzisiaj np rano to nie umialam sie wyprostować tak bolało i teraz mnie Agusia olsnila ze to wiezadla. Przeszło po ciepłej kapieli ;-)

Mała no nie zazdroszczę tej epidemii :kiss:

To czekam na wieści z wizyt dziewczyny :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #665934 przez emma
Cześć, dziewczyny!
Gratulacje dla zafasolkowanych! :laugh: :kiss:
Chciałabym starać się już, ale niech tam, wytrzymam do sierpniowego urlopu, Zocha będzie miała dokładnie półtora roku. Półtora roku po cc chyba styknie, co? Myślicie, że tym razem jest szansa na sn??

Czyli na razie jeszcze mało aktywnie ;-), ale dołączam i strasznie się cieszę! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666006 przez anoda89
Emma witamy :) Kochanieńka 1,5 roku spokojnie styknie ;) Szwy w środku rozpuszczają się gdzieś 4 miesiące no może 5 a mi ginek mówił że pół roku to jest minimum jakie trzeba odczekać:) :) U nas Iwonta po 9 miesiącach od cc zaszła w ciąże i jest gitara. Co do naturalnego porodu to zależy od lekarza i od tego czy chcesz się podjąć wyzwania :silly: Jeszcze raz witam w naszych skromnych progach i życzę szybkich II kresek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666017 przez Mirella
Emma witaj i rozgość się, tylko nie za bardzo, pamiętaj że to przejściowy wątek :lol: Miło Cię widzieć :)

Oświadczam publicznie, że dopóki słońce nie zaświeci ja się nie uaktywnię, poza tym zginął mi pakiet z listą repo z synaptica i dopóki go nie odnajdę to się nie uspokoję, szukania mam na tydzień, no chyba że mi powiecie jaki to :P Jakbyście mi powiedziały skąd wziąć porządną wtyczkę xmpp do kadu to też by było super bo moja się coś sypie, a gajim może i fajny, ale dwa komunikatory to jednak przegięcie ;)

Lacra, ja tam obstawiam że prezent na rocznicę sobie zrobisz :lol:

a poza tym to nie wiem co komu miałam, może jutro będę przytomniejsza, dziś spałam niecałe sześć godzin i w ogóle dzień od pogrzebu zaczęłam i cały dzień jakiś cmentarny miałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666022 przez emma
Anoda, dziękuję za ciepłe słowa! :laugh:
Mirella, wróżko, tym razem możesz spokojnie prorokować, co będzie, chłopiec czy dziewczynka ;-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666062 przez Gravity
Ja uciekam lulu:)Dobranoc

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #666063 przez Lacrijka
No co Ty Mirell- to za szybko ! :ohmy: minimum 3 tyg bym jeszcze chciała nogi pozaciskac B) A rocznica za tydzien..NIe nie nie, tak mi nie życz :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #666071 przez ajłona

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666093 przez ferritka
hejaski kochanieńkie ;*

spóźnione zyczenia z Okazji dnia Mamci dla Was ;******


aaale fajna fasolinka monia ;*

Franek toż to cud kawaler ;*

Lacrijka, 3maqm kciuki za co najmniej 2,5 tydnia jeszcze w trzypaku ;*
p.s. Stary bez zająknięcia dzielnie łyka czopki ;**


a wiecie co, jelitówka jednodniówka, troche pracy mam i jak wracam nie kce mi sie nawet odwrócić, ale myslę o Was i maszych Fasolkowych Groszkach ;**

Stary dziękuje za zyczenia ;**

p.s. odkąd @ poszła boli mnie cały czas lewe jajko, wysypało mnie 3 pryszczami na czole :angry: , boli mnie stopa jakby mi halux miał wyskoczyć :dry: - nie wiem czy to boli jak ma się zrobić :angry: i popłakałam się na reklamie nivei ostatnio jak ten mały mmowi że jego mamusia to lubi z nim po schodach z siatami biegać :blush: :blush: a głupio mi się zrobiło bo se na kuchnie weszłam i ta reklama leciała i sie wzruszyłam :blush: :blush: :blush:

a gupio się skończył przepis na życie :dry: a Stary jutro będzie wybierzmowany i wziął sobie Jakub :lol: tak jak się będzie nazywał nasz pierworodny jeden z bliźniaków :woohoo: :woohoo:

ściskam Was ciepło, nie zapominajcie o mnie jak mnie tu nie ma , bo ja wciąż jestem z Wami duchem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666122 przez Mirella
Lacra, nie no, ja żem myślała że jakoś później tę rocznicę masz, a na suwaka nie paczałam, jak tak to nie, to trzymaj dalej, kcesz do końca czerwca? czy bliźniaczki spod bliźniąt mają być?

Ferri, no Ciebie zapomnieć? No co Ty gadasz???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666126 przez Gosia 2712
Agusia nic nie szkodzi :) tak mnie akurat smenty naszly :(

Gosiu28 to chyba nie tylko Tobie cos sie poprzestawiala @ ja tez dzisiaj dostalam :/ i cykl wyszedl mi 23 dni :s nie wiem moze przez ta infekcje? Ale @ mnie wkurzyla :s

Feri o to sie nie mart na pewno nikt o Tobie nie zapomni :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666134 przez gosiak
Oooo Franula jaki z Ciebie cud miod chłopina :lol: :kiss: oczy aż się śmieją :lol:

Ferri no kogo jak kogo ale Ciebie zapomnieć? :laugh:

Mała, a no źyję, i powiem Ci że nietoperka mi w nd w dniu matki polała naleweczki, to nawet mojego nie musiałam kopać pod stołem że juz jedziemy bo jakoś tak mi się dobrze siedziało :woohoo: :blush:

Ech u mnie juz po @ i jakos tak jak by jej nie było, taka słabizna :dry: B)

To przy porodzie ból jest jak przy @? Jakoś inaczej sobie to wyobrażałam :huh:

No nic, dobrej nocki ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666147 przez DoMI*
gosiak no ja niewiedziałam jak sobie to wyobrazic i kolezanka w moim wieku rodziła jakies 3 lata temu. i po porodzie pytałam sie jej i ja/?/
a ona no to tak jak na okres ciagnie sa skurcze i cholernie boli ale przy naszych okresac to nic wielkiego.
moze kobiety ktore niezaznały takiego okresu jak my takiego hard korowego maga uznawac to za meczarnie i katorge. ale sams sie boje porodu .
zobaczymy za 7 miesiecy ...lub 8 miesiecy

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl