BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 11 miesiąc temu #664255 przez anoda89
Właśnie w tym problem że oni już wszystko mają bo to druga panna ;) Dzięki za pomoc może książki chociaż starsza siostra ma ich w brud i przejdą na młodszą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664260 przez Agusia83
Anoda, a ta dzidzia to bardzo malutka jest? Bo moze jej mama nie ma takiej ksiazeczki (rok z zycia dziecka)...wiesz taka do wypelniania?
ja dostalam takowa od chrzestnej Emisi i pieniazki...a od chrzestnego tez kaske...ona sie teraz bardzo przydaje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664319 przez anoda89
Agusia 3 miesiące ma :)

O matko jaka jak jestem ok kilku dni wzdęta :dry: Ciężka się taka czuje i nie komfortowo mi z tym :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664372 przez iwonta_kg
Ale tu puchy dzisiaj :ohmy:

Mój mąż był dziś u neurochirurga na wizycie i jeszcze jakiś czas nie może pracować i czeka go kolejna operacja :( a terminy są takie że mniej więcej rok się czeka!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664467 przez pani_p
Hejo :)

Groszek cieszę się, że maleństwo zdrowe :)

Ingrid przystojniacha z tego Twojego Arturka :) jak mu łądnie ząbki widać jak się uśmiecha :)

Iwonta O rany... To chyba chłopina się podłamał co? Będzie dobrze :kiss:

U mnie też brzydko, zimno, fuj! Facet pojechał do kolegi na mecza, ja do mamusi i też oglądam :D Buziole :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664635 przez Dave
Dzien dobry:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664641 przez iwonta_kg
Dobryden:)

Najlepsze zyczenia dla wszystkim mam! Dla Aniolkowych, dla tych co maja swoje skarby pod serduszkiem no i dla tych ktorych dzieciaczki sa juz na swiecie :)

buziaki! :*



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664643 przez studentkaae
Dzien doberek :-)
U mnie dzisiaj piekna pogoda, slonko mnie obudzilo :-)

Wszystkie Mamusie - wszystkiego najlepszego z okazji Waszego swieta. A jeszcze nie Mamusiom- kochanym staraczkom zycze, zebysmy w przyszlym roku i my obchodzily to swieto :kiss: :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664714 przez anoda89
Dzień dobry.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mamuś a dla staraczek żebyśmy mogły w przyszłym roku mogły cieszyć się tym świętem z naszymi skarbami :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664732 przez madziaska
iwonta_kg napisał:

Ale tu puchy dzisiaj :ohmy:

Mój mąż był dziś u neurochirurga na wizycie i jeszcze jakiś czas nie może pracować i czeka go kolejna operacja :( a terminy są takie że mniej więcej rok się czeka!


Iwonka, Twoj maz choruje na kregoslup??? Dobrze pamietam??? Moj rok temu przez prawie pol roku lezal w wielkich bolach, nie chodzil juz. Jest po operacji.

Wszystkiego najjjjjjjj dla mamusiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664737 przez iwonta_kg
madziaska napisał:

iwonta_kg napisał:

Ale tu puchy dzisiaj :ohmy:

Mój mąż był dziś u neurochirurga na wizycie i jeszcze jakiś czas nie może pracować i czeka go kolejna operacja :( a terminy są takie że mniej więcej rok się czeka!


Iwonka, Twoj maz choruje na kregoslup??? Dobrze pamietam??? Moj rok temu przez prawie pol roku lezal w wielkich bolach, nie chodzil juz. Jest po operacji.


A czemu nie chodził? co mu konkretnie było? mój teraz ma mieć poważniejszą operację :dry: ma mieć implant wkładany między kręgi który będzie miał już do końca życia. tamta operacja to tak naprawde był zabieg i miał czyszczony dysk.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664795 przez Gravity
Hej Laski
U mnie pogoda bysla sliczna wiec nawet lapka nie wlanczalam.:)Iwont kiedy ruchy 1 poczulas?

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664796 przez madziaska
iwonta_kg napisał:

madziaska napisał:

iwonta_kg napisał:

Ale tu puchy dzisiaj :ohmy:

Mój mąż był dziś u neurochirurga na wizycie i jeszcze jakiś czas nie może pracować i czeka go kolejna operacja :( a terminy są takie że mniej więcej rok się czeka!


Iwonka, Twoj maz choruje na kregoslup??? Dobrze pamietam??? Moj rok temu przez prawie pol roku lezal w wielkich bolach, nie chodzil juz. Jest po operacji.


A czemu nie chodził? co mu konkretnie było? mój teraz ma mieć poważniejszą operację :dry: ma mieć implant wkładany między kręgi który będzie miał już do końca życia. tamta operacja to tak naprawde był zabieg i miał czyszczony dysk.


Iwonka, maz mial przepukline na kregoslupie w odcinku ledzwiowym. Operowany byl prywatnie w klinice w Poznaniu laparoskopowo. Przepulkina tak bardzo uciskala na rdzen, ze nie mogl juz chodzic, jezdzilismy po calej Polsce i nikt nie potrafil mu pomoc. Hania miala zaledwie dwa miesiace, jednym slowem koszmar, ktorego nikomu nie zycze. Po operacji kregoslup nadal boli i nigdy do konca sprawny nie bedzie, ale chodzi :) Troszke wyzej ma wypukline, ktora tez moze przerodzic sie w przepukline, a ze prace ma jaka ma, to jest to bardzo prawdopodobne. Klinike w Poznaniu polecamy, niestety operacja bardzo droga, ale mniej inwazyjna. Na drugi dzien wychodzi sie do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664826 przez iwonta_kg
Gravity napisał:

Iwont kiedy ruchy 1 poczulas?


Ruchy w 16 tygodniu a pierwszego kopniaka w 19. Ale u mnie to i tak bardzo szybko się pojawiło bo ja nie miałam za bardzo zbitego ciała po pierwszej ciąży.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664829 przez iwonta_kg
madziaska napisał:

iwonta_kg napisał:

madziaska napisał:

iwonta_kg napisał:

Ale tu puchy dzisiaj :ohmy:

Mój mąż był dziś u neurochirurga na wizycie i jeszcze jakiś czas nie może pracować i czeka go kolejna operacja :( a terminy są takie że mniej więcej rok się czeka!


Iwonka, Twoj maz choruje na kregoslup??? Dobrze pamietam??? Moj rok temu przez prawie pol roku lezal w wielkich bolach, nie chodzil juz. Jest po operacji.


A czemu nie chodził? co mu konkretnie było? mój teraz ma mieć poważniejszą operację :dry: ma mieć implant wkładany między kręgi który będzie miał już do końca życia. tamta operacja to tak naprawde był zabieg i miał czyszczony dysk.


Iwonka, maz mial przepukline na kregoslupie w odcinku ledzwiowym. Operowany byl prywatnie w klinice w Poznaniu laparoskopowo. Przepulkina tak bardzo uciskala na rdzen, ze nie mogl juz chodzic, jezdzilismy po calej Polsce i nikt nie potrafil mu pomoc. Hania miala zaledwie dwa miesiace, jednym slowem koszmar, ktorego nikomu nie zycze. Po operacji kregoslup nadal boli i nigdy do konca sprawny nie bedzie, ale chodzi :) Troszke wyzej ma wypukline, ktora tez moze przerodzic sie w przepukline, a ze prace ma jaka ma, to jest to bardzo prawdopodobne. Klinike w Poznaniu polecamy, niestety operacja bardzo droga, ale mniej inwazyjna. Na drugi dzien wychodzi sie do domu.


A ile kosztowała ta operacja? Długo czekał na termin?

Mój mąż będzie miał coś takiego:
www.poradnia.pl/diam-system-do-ruchomej-...acji-kregoslupa.html
I będzie operowany w klinice w Szczecinie.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl