BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #684991 przez Mirella
Gosiak, ale avata sobie strzeliłaś :lol:

Niemoc twórcza mnie ogarnęła, jak opuści to będę więcej pisać, obiecuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685018 przez missyy
Jestem wdzięczna, że mogę wami porozmawiać, jesteście kopalnią wiedzy :kiss:
Podnosicie mnie na duchu, :)
Tak dawno tu nie byłam, jeszcze pamiętam Lacry brzusio, cinki w 3d, a tu lada moment na świat się wybierają :woohoo:
Tak mnie od wczoraj krzyże napierniczają, że nic nie mogę zrobić, a tak to nic się nie dzieje, brzuch też mnie nie boli. To chyba dobrze?



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685056 przez Gravity
Witam z samego rana

Ja wczoraj odczulam wkoncu upragnione ruchy az sie poplakalm ,bo byly tak intensywne .Zaraz przed snem Skarbeczk oznajmil ze wstal:)

missyy nie martw sie na zas pechezyk zamaly by byl widoczny,a tarczyce da sie wyleczyc.Ja mam guza na tarczycy tez bralam leki ale jak bylam w pl bo hormony szalaly:(az sie pojawilo zapalenie:( a wyjechalam i tu mieszkamy nad samym morzem poszlma na kontrole i tabletek nie biore wszystko jest w pozadku:)
To Tobie pecherzyk nie wyszedl a jak aj zrobilam tset byly 2 kreski poszlam do lekarza a u niewgo na tescie wyszla jedna:(i co maialm zrobic wrocilam powtorzylam test nastepnego dnia i tez byly 2.Poszlma do lekarza po tygodniu to na zawroty glowy dal mi tabletki spojzal na moj test i powiedzil ze jest wadliwy bo u niego nadal byla 1:)a ja na forum tu wklejalam zdiecia testu wszyscy widzieli 2.Taki kuz... lekarz uzdrowiciel mi sie trafil:)))))
Wiec glowa do gory!!bedzie dobrze!!!!

a jak Lakrijka Nasza ,czy juz cos wiecie??
Pozdrawiam oczywiscie Wszystkie nasze forumowiczki:)))i zycze milego dnia.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685057 przez beyby
7-dmy dzien spuzniala mi sie wstrentna @ i jak mialam taka nadzieje dzisiaj wrucila troche taka dziwna ale wrucila zalamka :S =(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685059 przez beyby
Gravity aleee szczescie to na pewno takie piekne bylo az sie sama wzruszylam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685064 przez missyy
Gravity napisał:

Witam z samego rana

Ja wczoraj odczulam wkoncu upragnione ruchy az sie poplakalm ,bo byly tak intensywne .Zaraz przed snem Skarbeczk oznajmil ze wstal:)

missyy nie martw sie na zas pechezyk zamaly by byl widoczny,a tarczyce da sie wyleczyc.Ja mam guza na tarczycy tez bralam leki ale jak bylam w pl bo hormony szalaly:(az sie pojawilo zapalenie:( a wyjechalam i tu mieszkamy nad samym morzem poszlma na kontrole i tabletek nie biore wszystko jest w pozadku:)
To Tobie pecherzyk nie wyszedl a jak aj zrobilam tset byly 2 kreski poszlam do lekarza a u niewgo na tescie wyszla jedna:(i co maialm zrobic wrocilam powtorzylam test nastepnego dnia i tez byly 2.Poszlma do lekarza po tygodniu to na zawroty glowy dal mi tabletki spojzal na moj test i powiedzil ze jest wadliwy bo u niego nadal byla 1:)a ja na forum tu wklejalam zdiecia testu wszyscy widzieli 2.Taki kuz... lekarz uzdrowiciel mi sie trafil:)))))
Wiec glowa do gory!!bedzie dobrze!!!!

a jak Lakrijka Nasza ,czy juz cos wiecie??
Pozdrawiam oczywiscie Wszystkie nasze forumowiczki:)))i zycze milego dnia.


Trzymam się, trzymam tylko lekarka tak mnie nastraszyła poronieniem, że pół nocy z M nie przespaliśmy :angry:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685069 przez iwonta_kg
Dobry:)

Ja po porannym pobraniu krwi...

Garvity cieszę się poczułaś upragnione ruchy :) powiem Ci nawet że dość szybko się pojawiły :)

Beyby przykro mi że @ przyszła... Oby w następnym miesiącu się udało :unsure: :)

U mnie duchota od rańca... Okna wszędzie pootwierane a i tak nie ma czym oddychać :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685080 przez Elmirka85
Iwonka to pozamykaj wszędzie okna - tzn przynajmniej z tej strony jak słońce się na nich opiera i pozasłaniaj rolety to jest większa szansa że będzie "chłodniej", bo temperatura w domu jest mniejsza niż na dworze :lol: ja tak robię bo inaczej bym się udusiła

Gravity gratuluję ruchów... to wspaniałe uczucie :laugh: :laugh:

Missy a ty się nie przejmuj pewnie jest za wcześnie na usg. a skoro tyle osób pisało że zażywało ten lek w ciąży to nie powinien Ci zaszkodzić... nie martw się będzie dobrze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685088 przez Dave
Dzień dobry!

OMG jak gorąco :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685091 przez iwonta_kg
Elmirka tylko że słońce jeszcze nie pada na okna bo ja mam słońce na ogródku dopiero gdzieś od 15... ;] w cieniu są 23 stopnie... i co tu robić w taki dzień???



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685105 przez Elmirka85
za to u mnie w pokoju jest 27 stopni a na dworze 33. chyba zaraz się ugotuję już nie ma czym oddychać. a jak u Ciebie na dworze 23 to otwieraj i wietrz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #685110 przez pani_p
Dzień dobry :)

Iwonta piękne widoki masz. Niesamowicie Ci zazdroszczę tego mieszkania nad morzem. Tęskni mi się do morza :whistle: A brzusio masz fajowski :D

Missy Gratuluję II kreseczek :) I trzymam mocno kciuki żeby tarczyca i leki z nią związane Wam nie zaszkodziły. Trzeba mysleć pozytywnie, tym bardziej, że są dziewczyny, które na swoim przykładzie dają zapewnienie, że nie muszą być jakiekolwiek negatywne skutki :)

Mała i jak się czujesz? przeszło już choróbsko?

Agusia jak sytuacja? Brzusio to masz niesamowity, kurczę tak odstaje od Ciebie hehe. Taka szczupła jesteś, że nie miał się gdzie schować :) Emisia śliczna dziewczyna :)

Dave Ale Maja ma oczy :ohmy: Ogromne! Piękne! A Mateuszek taki poważny :)

Marta M zdrowia dla Sławka :)

Gosia 28 no ja zaciskam za tego Twojego testa :)

Monia hoho :D Pochwal się bębolkiem :) :kiss:

Sylwus śliczna kobietka z Ciebie :) Kacperek słodziak!

Elmirka no Mateusz jak rasowy rowerzysta :D Nie Elmirka tylko Martynka- przepraszam za pomyłkę, to chyba przegrzanie :D

Gravity no to chyba jesteś teraz już spokojna :) Tylko nie przestrasz się jak teraz przez parę dni znowu będzie cisza, ja tak miałam na początku :) Gratuluję :)

Beyby tak to czasami z nami jest. Życzę by w następnym cyklu się udało :)

No nadrobiłam! Ufff :)

Odzywam się po kilkudniowej nieobecności bo cały weekend zalatany, przychodziłam ze szkoły padnięta, poniedziałek i wtorek mąż w domu to też sobie zajęcie znaleźliśmy, w poniedziałek wyciągnęłam go nad wodę, posiedzielismy godzinkę w cieniu a później pojechaliśmy na basen:) Wczoraj z tej duchoty to łeb mnie bolał... Podczytywałam Was, ale żeby odpisywać to nie miałam weny.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U mnie tez nie ma czym dychać, gorąc a ja sama cały dzien w domu. Chyba ocipieję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685119 przez Agusia83
Dzień dobry. U nas tez gorąco...choć czuje wiaterek...póki slonce nie grzeje w duzym pokoju robie przewiew...

Gravity,gratuluje:-)ruchy są cudne.

Beybe,wspolczuje kochana.

Mialam w nocy cholerne skurcze,które niestety ustaly...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685126 przez Elmirka85
Pani Mateuszek jest synkiem Martynki... mój synek ma na imię Aleks i chyba też muszę nim się w końcu pochwalić :laugh: :laugh:
oj Agusia szkoda że skurcze ustały bo teraz pewnie cały czas oczekujesz... ale już niedługo synek będzie z Tobą :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685139 przez Agusia83
Elmirka,Ty powinnas pójść na karną zabe,ze synkiem sie nie chwalisz....

Ja czekam na rozwój akcji jak na zbawienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl