BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #688776 przez karolina G
Witam dziewczyny

dawno mnie u Was tekstowo nie było ale podczytuję na bieżąco i mam do Was pytanie ponieważ dziś zrobiłam test, wiem wiem powinnam poczekać do dnia spodziewanej miesiączki ale nie wytrzymałam (z resztą ma nadejść jutro) i na teście wyszła bardzo, bardzo blada druga kreska poza tym bardzo bolą mnie piersi i brzuch jak na miesiączkę. Czy możliwe że ta bladzioszka oznacza ciąże a niskie nasycenie wynika z jeszcze małej ilości hormonów? czy to jakiś błąd?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688788 przez agnesssa
Witam Karolina wrzuć zdjęcie testu koniecznie :woohoo: Nie chcę Cię nakręcać, ale natężenie kreski może od tego zależeć kiedy robisz test :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688791 przez gosiak
mesul nie bojaj :blink:

Asia nie wiem czy coś pominęła, nidoczytałam...ale po co idziesz do chirurga? W każdym razie trzymam kciuki żeby wsio było oki ;) a dla Szymcia brawa że tak dzielnie ćwiczy z mamusią super :kiss: :kiss:

Karolina, z cieni cienia kreski juz nie raz była tu fasolka, więc na moje oko to ciąża ;) a słabo wyszła bo jesteś jeszcze przed terminem @ wiec luz, za kilka dni będą malinkowe kreski ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688793 przez karolina G
Postaram się wrzucić fotkę później bo teraz jestem w pracy. Wiem, że to może być złudny wynik bo po pierwsze test jeszcze przed czasem no i nie z porannego moczu a po trzecie blada kreska pojawiła się jakoś po około 4 minutach więc chyba nic z tego, ale nie mogłam się powstrzymać. Jutro się okaże przyjdzie okres i po marzeniach:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688839 przez MoNiaaa
Asik silna z ciebie babeczka i super sie czyta jak dbasz w kazdym szczegole o zdrowko szymcia:)
mojej szwagierki syn sepleni i zaczyna sie jakac jak sie zdenerwuje pare razy ktos jej zwracal uwage ale ona twierdzi ze jest ok

jak u was z pogoda bo u nas sie pogorszyla :(
pewnie jak bede miala 2 zmiany to znowu slonce bedzie swiecilo.. :huh:

a ja dzis ma dzien dla siebie wiec pewnie odespie po pracy troszke :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688875 przez Patrizia
karolina G trzymam kciuki :) ale wydaje mi sie ze jesli juz sie pojawila druga kreska chociaz blada to jestes w ciazy, troche tych testow juz robilam i jak zaszlam w ciaze to tez mialam taka blada kreske a na drugi dzien juz byly wyrazne :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688879 przez gosia28
Asik życzę jak najlepszych wyników Szymciowi :) i Tobie również ;)

Ależ ten Arturek cudny. I już do domciu, super :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688882 przez MoNiaaa
gosia 3mam za ciebie kciuki i czekam na tescior!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688887 przez anoda89
Weź i mnie dzisiaj strzelcie bo sama to zrobię. Żyć mi się dzisiaj nie chce, siedzę i ryczę ale już dawno tego nie robiłam i tak przez kilka dni się zbierało. Nie mam z kim pogadać i wylać żali. Już myślałam że jest dobrze a jednak wszystko powraca i jeszcze mnie teście wkur...służącą sobie znaleźli i myślą że będę im latać robić zakupy, sprzątać, gotować no rzesz kur..mać!!! Trochę lżej się zrobiło ;)

Karolina to ja też tak miałam tydzień przed zrobiłam test i była bladziutka kreska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688894 przez _Ola_
Witam Was wszystkie :)

ja dopiero na początku drogi.. 2 cykl starań... brałam duphaston 10 dni. Ogólnie mam nieregularne miesiaczki ostatni lekarz stwierdził mi zespół policystycznych jajników.. dziś mam 24 dc, zrobiłam test - jedna kreska.. po 10 minutach znowu zerknełam na niego - były 2 blade.. ale po kolejnych 10 była tylko jedna.. narobiłam sobie ogromnych nadziei :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688895 przez gosia28
Monia :kiss:

Karolina mi też się wydaje, że ta kreska nie pojawiła się tak bez powodu ;) wrzuć test

Anoda, kochana wypłacz się tu nam, wyżal i głowa do góry. A teściom zrób wymówkę i już

Ola witaj :) a poza pcos lekarz coś stwierdził? W sensie monitorował czy masz owu? Bo pcos się do tego przyczynia i to główny problem związany z tą dolegliwością

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688898 przez Patrizia
Andona tak to juz jest ze trzeba sie czasem wyplakac i wyzalic aby pomoglo nawet nie wiem jak bardzo ktos bylby silny to musi dac upust emocjom, a tesciami sie nie przejmuj niech sobie sami usluguja co raczek nie maja!!




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688905 przez gosiak
anoda olej teściów, jak tak będziesz koło nich latać to się przyzwyczają :ohmy: a popłakać czasem trzeba, tym bardziej jak Ci się nazbierało, wypłacz się jak trzeba to wykrzycz od razu lepiej się poczujesz ;) :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688910 przez _Ola_
tylko to mi stwierdzził, w sumie to mam takiego lekarza, który kazał mi tylko brac ten duphaston i schudnać, jak schudne to ma dopiero bardziej skupić się na mojej przyszłej ciąży.. ( waże 77 kg i mam 165)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688917 przez Patrizia
gosiak to przybij piatke :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ola a ile muszisz schudnac?? przeciez nie masz jakiejsc duzej nadwagi tak mi sie wydaje ale lekarzem nie jestem




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl