BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #695848 przez gosia28
Gosiaku i jak tam hmmm ??? wsio po myśli ? :kiss:

Marta M dziękuję za kciuki (i wszystkim, które trzymają a zapomniałam podziękować), ale myśle se tak, że niepotrzebnie. No nic czekam sobie dalej.

Anoda Tobie życzę żeby jak najszybciej minął Ci ten okres złego samopoczucia i jak najszybszego powrotu do stanu fasolinkowego :kiss:

Studentka to klonuj te jajeczka i czekamy na wieści :)

Iwonta to Kacperek już chłopczysko, super :)

Ingrid widzisz? A jednak nie było tak źle :)

edit: no Gosiaku jesteś :) wszystkie się niecierpliwimy. Wieści chyba ok.? Dwa jajca toż to dwie fasoliny :lol: nooooo ja tam trzymam kciuki u palców rąk i nóg, żeby wsio po myśli poszło, pęcherzyki poczekały do odpowiedniego momentu i zaskoczyły w tym równie odpowiednim. Buziakuję mocno :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695854 przez gosiak
Gosia 28 dzieki :kiss: no zobaczymy co to będzie, chce mieć to już za sobą a najlepiej za dwa tyg zeby juz mineło :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695864 przez gosia28
Tylko nie rób za wcześnie testa bo na pewno podadzą Ci hcg na pęknięcie a ono się utrzymuje do 12 dni w zależności jeszcze w jakiej dawce, ale po co ja to piszę, przecież i tak Ci wszystko na pewno powiedzieli, a ja się głupia wymądrzam, a Ty twarda sztuka jesteś :lol: :laugh:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695877 przez gosiak
gosia28 napisał:

Tylko nie rób za wcześnie testa bo na pewno podadzą Ci hcg na pęknięcie a ono się utrzymuje do 12 dni w zależności jeszcze w jakiej dawce, ale po co ja to piszę, przecież i tak Ci wszystko na pewno powiedzieli, a ja się głupia wymądrzam, a Ty twarda sztuka jesteś :lol: :laugh:


Kochana ja już neciora na ten temat przeorałam z każdej strony ;) a do testa raczej mi się nie będzie spieszyć :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695885 przez Majowka
dziekuje bardzo dziewczyny!!!!!!!!! takie szczere te Wasze gratulacje! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ciesze sie bardzo, ze tyle z Was mnie jeszcze pamieta :laugh: :laugh: :laugh:

Gosiak, trzymam kciuki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695886 przez ferritka
melduje się B)

Mirellka, słońce Ty moje, na Ciebie zawsze można liczyć :kiss: :kiss: :kiss: dostałam z armaty i już mi lepiej :lol: :lol: :lol: :lol:

Gosiaku, piekne wieści, ja po clo zawsze miałam ino jedno jajo, a u Ciebie proszę proszę...coś mi się zda,że to Twoja ostatnia prosta do mety kochanieńka :kiss: :kiss:
zaciskam aż puchną mi finfersy

messi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Pani :kiss: :kiss: :kiss: aależ Ty slicznie wyglądasz, służy Ci kochana służy :kiss: :kiss:

co to miałam, aaa jutro tj dzisiaj cisne ze Starym na nauki przedmałżeńskie- słuchajcie tak co mi się Stary nie nasłucha i mnie nie tyknie do sluba, bo ja nie ma marne go czopkami Lacrijkowymi karmię :dry: :dry: no i liczę, że się dowiem conieco o tym magicznym kalendarzyku co to niby dzieci z niego nie ma być a są :lol: :lol: :lol: :lol:


Sis szykuj wiadro syropu i kiece z falbanami i jak to mawia Gosiak żorżety z żabotami bo to biba na poziomie bedzie nie ma lipy :lol: :lol: :lol: :silly: wszystkie falbany szykujcie :kiss: :kiss: :kiss:

ściskam Was moje miłe najmocniej :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #695892 przez iwonta_kg
Witam się w środku bezsennej nocy... Mały tak szaleje że nie mogę spać...! I jeszcze ta duchota...! :dry:

Zapomniałam napisać że podczas wizyty wyliczyliśmy z ginem termin na cesarkę i plan jest taki że Kacperek przyjdzie na świat 26 sierpnia w poniedziałek :lol: fajnie jest mieć taki plan :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695896 przez iwonta_kg
Dalej nie mogę spać :( leje jak głupie, wali w parapet, do tego deszcz uderza chyba w komin na dachu i mi sie w piecyku w łazience odbija jakby ktoś w bęben walił! Zwariować idzie! :angry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695936 przez Gravity
Witam ja ta na chwilke bo koncze sniadanko i lece do szpitala na badania i usg 8:40 moze ie malestwo ujawni:) :lol: :lol:

gosiak dobre wiesci tylko sie cieszyc ze wszystko zmierza ku dobremu:) :laugh:

Iwonta super ze synus zdrowo rosnie:) ;)

Pani wygladasz poprostu bosko hihihi (ponoć tak jak ja moj tak twierdzil:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695956 przez gusiak
kochane dziewczyny :laugh: po moesiacu staran w koncu dzis rano odwazylam sie zrobic test....a tam ku mojemu zaskoczeniu i wielkiej radosci pokazaly sie 2 kreski!!! Jestem niesamowicie zaskoczona ze po pierwszej probie sie udalo. Ale co teraz? Kiedy wybrac sie do ginekologa by potwierdzic ciaze? Maz jeszcze nie wie....poczekam do wieczora jak juz po pracy bedzie. Kochane 2 kreski juz sa co teraz, co moge czego nie? Czy jakis basem rower mozna? To moja pierwsza ciaza i wiele pytan, wiele watpliwosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #695959 przez anuuuusia
gosiak ja również bardzo mocno zaciskam kciukasy :kiss:

iwonta_kg odespałaś trochę nockę? :blink:

gusiak my się nie znamy, ale serdecznie Ci gratuluję :woohoo: Musisz szybko zrobić zdjęcie II kreseczek i je tutaj wstawić :lol: A poza tym pytaj, pytaj - pierwsza ciąża dopiero przede mną i będę sobie wszystko notowała :silly:

Swoją drogą piękne jest to, że mąż jeszcze nie wie, a my już tak B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #695970 przez gosia28
witam :)

Iwonta współczuję bezsenności. Też mnie dopada choć ostatnio lepiej.

ODWOŁUJĘ JUTRZEJSZEGO TESTA!!! Wiedziałam, że nie jestem parą do Majówki...

gusiak gratulacje. Do lekarza umów się na 6-7 tydzień ciąży najlepiej bo widać powinno już zarodek na usg. A ze sportami zwłaszcza takimi gdzie łatwo o kontuzję lub są wysiłkowe ostrożnie

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #695977 przez anoda89
Dzień dobry :) U mnie dzisiaj pięknie, słoneczko świeci czego chcieć więcej :) :) Plan na dzisiaj pranie, sprzątanie, gotowanie jak się uda oblecę okna aby nie siedzieć bo mnie zamula :silly: :lol:

Gosiak trzymam kciukasy zeby dominatory dalej były i czekam na wieści z wizyty :)

Gosia dziękuje :kiss: No nie gadaj że ta @ przylazła :angry:

Iwonta współczuje bezsennych nocy :dry: a plan jak najbardziej na tak :lol:

Gusiak do lekarza to najlepiej za jakiś tydzień albo i dwa żeby już serduszko pikał :) Co do sportów to zależy jak bardzo jesteś aktywna bo jeśli tak od czasu do czasu na rower wskoczysz to bym sobie odpuściła, wybierz może jakąś gimnastykę dla ciężarnych. Gratuluje :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695979 przez iwonta_kg
To znowu ja dzień dobry :lol:

Gusiak gratuluję po cichu bo tu żeby dostać wielkie gratulacje trzeba pokazać zdjęcie testa :) my uwielbiamy takie zdjęcia :) szczególnie z rańca :) to termin chyba na marzec będzie wychodził tak? Odlicz sobie od ostatniej miesiączki który teraz jesteś tydzień i umów się tak jak Gosia pisała. Na 6-7 tydzień ciąży żeby można było zobaczyć pęcherzyk :)

Swoją drogą nie wiem kiedy odespie tą noc bo zaraz musze wstać :angry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #696088 przez Gravity
Wiatm Was Ponownie

gusiak sciskam kciuki bedzie dobrze a gdzie foteczka tych 2 kreseczek???tu tradycja:) :laugh: :laugh: Gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: ja na Twoim miejscu zapakowala bym tesciora ladnie i dala mezowi w prezecie:*


a Tu macie Nasza Jessice:))))upragniona niunie :kiss: :kiss: jak sie lekarka nie pomylila bedzie corunia i najgorsze ze jak mowie to nikt mi nie wierzy ze dziewczynka:(((( potwierdze to za 2 tygodnie bo Sloneczko niedalo sie dokladnie pomierzyc:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl