BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #695337 przez studentkaae
jejjejejejee Majówka - ale śliczne 2 grube, malinowe krechy :) pięknie - gratuluję :) :kiss:

Ferri - Kochana Ty Nasza Sis - my tutaj o Tobie myślimy i już się szykujemy na panieński - ja odkładam syropek znaczy, haha :) no i kreacje wybieramy, co by było jak należy :)

Pani - ale z Ciebie ślicznotka, a ciąża tak Ci służy :) ja myślę, że Ty synka będziesz mieć, no jakoś tak mi to wygląda :)

Gosiak - noo, to dawaj znaka co tam u gina, ile jajeczek sklonowałaś :) trzymam kciuki co by ich było duzio :)

Gosia28 - krosuje paluchy mocno, żebyś była parą do Majówki :) mam nadzieję, że w środę będzie już to wiadomo :kiss:

oki, uciekam dalej do roboty...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695346 przez Patrizia
pani śliczne zdjecia i sliczna z Ciebie kobitka :)

A ja siedze i zaraz wsune obiadek a pozniej jade z moja kotka do weta na szczepionke i umowic sie na sterylizacje bo ta cholera jak jej sie ruja zaczela to mi drzwi wejsciowe obsikuje :/ wiec powiedzialam o nie :ohmy: jedziemy na ciachanko nie bedziesz mi smrodzic w domu :P teraz przytaszczylam z piwnicy kontenerek i ta pindziocha sie w nim ulozyla i spi chyba nie wie co ja czeka ;)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695370 przez MoNiaaa
Majowka widzisz wiwecej cie dziewczyn pamietam niz myslisz :) ozywiscie ja tez cie pamietam i GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: to pewnie na lutowki sie zalapiesz?

Arturek sliczny usmieszek :)
a rodzinka sie nie przejmuj moze jak przemysla to przyznaja ci racje!

feri leci szybko ten czas ani sie obejrzymy i worcisz do nas na stale :)

gosiak dawaj znac jak po wizycie!!

gosia ty to mnie wodzisz za nos...miala byc niedziela a teraz sroda?? siknik w koncu bo majowka pary potrzebuje :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695447 przez ann-sunshine
Lacrijka gratuluję córeczek, śliczne.

Kolejna to chyba Iwonta do rozpakowania?

O Majówka pierwsza pokazała II krechy niż ja. Super!!!

Gosiak trzymam kciuki

I za resztę staraczek też.

Czasem czytam co tam u Was, ale czasu na pisanie brak :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695696 przez anoda89
Hejka. Matko kochana wykończą mnie te tabsy, spać mi się tak chce i nie mam siły. Czuje się jak na początku ciąży a w niej nie jestem :dry: Aby dotrwać do 20 i kilka dni przerwy będzie może zdążę odżyć.

Ferri czekamy na Ciebie z utęsknieniem i czekamy na panieński :lol:

Gosia ile już Ci się @ spóźnia?? Czekam na II krechy w środę :)

Pani pięknie wyglądasz i brzuszek ślicznie się zaokrągla :) :) Zdjęcie na lufie moje ulubione :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695717 przez iwonta_kg
ann-sunshine napisał:

Kolejna to chyba Iwonta do rozpakowania?


A no teraz ja następna :laugh: :laugh: :laugh: A propo właśnie wróciłam z wizyty :laugh: Moje dziecię waży 1732 gramy :laugh: :laugh: :laugh: Jest ułożony pupką do dołu, główkę ma po prawej stronie a nóżki po lewej (która jest już chyba zmaltretowana na maksa od środka :laugh: ). Żadnej fotki niestety nie udało się zrobić bo mały się zasłonił i wypiął dupką :laugh: Ale widziałam kręgosłup, nerki i żołądek aż przez seksundę :laugh: no i serduszko :) Badał mnie ginekologicznie, szyjka się nie skraca, wszystko jest ładnie pozamykane.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695726 przez Mała
Iwonta super wieści :)

Gosiak jak kurko, jajeczka :blink: ?

Studentka a Ty też się clonowałaśs, kiedy masz monitoring? Chyba nie przeoczyłam :cheer:

Anoda a co za tabsy bierzesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695737 przez studentkaae
Mała - zgadza się, nic Ci nie umknie :) tak, clonowałam się i w czwartek idę na usg - się zobaczy co też mi urosło :) ale tym razem nie za dobrze się czułam, biorąc to clo, bo mi jajniki mega nawalały :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695741 przez Mała
Studentka to dobrze czy źle, że tak jajniki Cię bolały? Ja nie znam się ni w ząb na tym wszystkim co piszecie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #695742 przez Ingrid29
u nas miarę żłobkowe przygody. Artek poszedł od razu Panią i bawił się ładnie. Zjadł śniadanko i o 11 jadł drugie danie. Jak przyszłam po niego to akurat trochę płakał, bo Pani go od stołu zabrała- mój mały żarłoczek :) :blush: Jutro też o 11 30 go zabiorę przed spaniem. powoli go wdrażamy
i wychodzi jego charakter - pani powiedziała, że mały złośnik z niego :S :blush: :lol:

Gosiak i jak tam ? bo już mam czerwone kciuki :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695757 przez studentkaae
Mała napisał:

Studentka to dobrze czy źle, że tak jajniki Cię bolały? Ja nie znam się ni w ząb na tym wszystkim co piszecie :dry:


hmmm, powiem Ci, że ja już sama nie wiem co jest dobrze, a co nie. moje objawy zawsze wskazują inaczej niż jest, także pogubiłam się w tym już i ja. po czwartku będę wiedzieć coś więcej.

Gosiak - i jak tam???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695792 przez Dave
Iwonta - świetne wieści :laugh: :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #695821 przez anoda89
Iwonta maluszek pięknie rośnie a przy taki ułożeniu to chyba szyjka się nie skraca bo główka nie napiera ;) :)

Mała biorę anty Atywia się nazywa ale to tak przejściowo żeby na badanie ciotka nie przyszła ;) Jestem w trakcie drugiego opakowania i od tygodnia może ciut dłużej senna jestem i mdłości mam tycie apetyt przez to też kiepski ale to na plus :silly:

Studentka aby te jajca na dziecie bolały :lol:

Ingrid zuch chłopak z Arturka :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695828 przez Marta M
Majówka wow :) Super wiadomość :)

iwonta jaki Kacperek już duży :)

gosia28 zaciskam kciuki :)

sylka dziękuję, mam nadzieję że i u nas tak będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695847 przez gosiak
No już jestem, a więc tak średnio jestem zadowolona choć gin mówi ze wsio ładnie mu wygląda, wiec w lewym jajcu sa dwa pęchole 19mm i mniejszy średnio brany pod uwagę 12mm no i w prawym jajku kilka małych, endo niby ładne jak na 11dc 8.5 mm ale wcinam orzeszki to je jeszcze podrasuje :blink: jutro jade na jeszcze jedno usg z rana i potem zastrzyk no i wstepnie na srode po południu zabieg, trzymcie by do tego czasu te dominujące jajo nie trzasło ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl