BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #694926 przez Mirella
Majowka napisał:

dziekuje bardzo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

a tu tescik :laugh:



no to teraz buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694928 przez gosia28
kreski jak malowane :)
gratulacje raz jeszcze :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694936 przez Majowka
dzieki dziewczyny!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

a tu Lucasek, taki duzy juz!!!



Mirella, nie wrozysz juz? :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694945 przez madziaska
Majówka, nawet nie wiesz jak się cieszę! Gratuluje Kochana !!! :kiss:

Agusia, pewnie pokarm Ci się tam zebrał. Też tak miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694948 przez Mirella
Majówka, oficjalnie nie, bo ostatnio strzelam jak kulą w płot, ale tak po cichu Ci powiem że chyba Lucasek będzie miał braciszka, ale nie sugeruj się, straciłam moc :( A swoją drogą to lanie Ci się należy, bo dawno nam Lucaska nie pokazywałaś, a to już taaaaki duuuży chłopak że szok :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694951 przez Majowka
braciszka, och kurcze, wolalabym siostrzyczke :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
...i tez mam takie przeczucie, ze bedzie dziewczynka, ale lekarz mowil, zeby przeczuciem przy drugim sie nie sugerowac, bo to nie to samo co pierwsze....
zobaczmy! :)

madziaska, dzieki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694953 przez Dave
widok dwoch kresek tu uwielbiamy:-)

ide spac.

dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694957 przez Mirella
Majówka, ale mną sie naprawdę nie sugeruj, tak po starej znajomości Ci powiedziałam, bo już sie bronię przed wróżeniem bo to już nie to co kiedyś, więcej nie trafiam niż trafiam ;) Więc skoro ja mówię braciszek to pewnie będzie siostrzyczka :lol:

Dziewczyny pamiętacie że fasolki parami biegają? Kto teraz testuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694959 przez DoMI*
:)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694963 przez Majowka
oby moj tescik przyniosl Wam szczescie!!!!

a tak apropo newsow, to bierzemy slub 4 sierpnia, w urodzinki i chrzciny Lukcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694968 przez ferritka
:dry: jak byłam na bieżąco tak teraz nic nie wiem :dry:

przespałam rocznice Sis, Szwagrowi nie pozyczyłam siły w zołnierzach , no bo wszystkie dni mi się popierniczyły :dry:

która dzieliła plackiem z fufskaskami??? i o mnie zapomniała żeby mi dać kawałek??


witam nowe twarze :lol: jestem Ciocia ferri i jak trzeba to wyciągam karnego jeżyka B) póki co widzę że nie trzeba to dawno nie wyciągałam :blink:


co to miałam, aaaaaa kto ma kontakt z Messulkiem? no bo już po srodzie przecież jest cnie :cheer:


co to miałam Wam....aa wiecie jaka głupia jestem!! no sama się z siebie uśmiałam, bo przecież ja troche po @ jestem ale no bo mi koleżanka zadzwoniła że jej się sniło że ja urodziłam syna i że grudniowy...no i ja z moją matematyką i poważnymi obliczeniami se wyliczyłam że jak grudniowy to już powinien byc :blush: i wiecie co zrobiłam :S :S
Mirella wywal na mnie armatę ja Cię proszę bo czym starsza tym gupsza jestem noooo :dry: :angry:

Gosiak niech Ci jajka pieknie urosną tylko błagam wszystko mi powiedz co i jak bo ja zbieram info i zaczynam się w temacie orientować
krosuje fingersy za Ciebie kochanieńka najmocniej jak się da :kiss: :kiss: :kiss:

Martusia, Majuchna to lala malowana, boska jest :kiss: :kiss: :kiss:

Dave, Mat jest całkiem dużym jegomościem, boszeee niedawno planowałysmy wjazd na porodówkę a tu już ponad 6 kg ciała jest ślicznego :kiss: :kiss: :kiss: rośnie Ci Męczyzna pięknie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


co to miałam, aaa Pani, jak u Ciebie? poka brzusio :S

Agusia, przechodziłam przez to samo niedawno tu pisałam, że Stary znalazł cholerstwo w lewej ...od razu wszystko co najgorsze sobie wymysliłam i jeszcze te wizje że nie doczekam Grocha :dry: :dry: :dry: ..........no ale kochanieńka sprawdź co to bo to bankowo jakiś straszek jest.

A w ogóle to czy moje tu siostry staraczki mają w zwyczaja badać cycorki???? nooo myslę że to temat na dłuższą pogawędkę przy syropie Sis Studentki. Już za 6 tyg moje drogie panie pijemy na panieńskim :lol: :lol: :lol: :lol: aaale ten czas leci co nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: B) B) B) no ewentualnie za 8 tyg ale to też szybko :lol:


buziam Was z deszczowego kurortu, jak Was nadrobie to sama nie wiem ale to w końcu zrobię :lol: :lol:

gratuluję malinków :kiss: :kiss: :kiss: oby więcej ich tu :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694972 przez sylwus136
Witam :)

Majowka śliczne tłuściutkie kreseczki :) kochana gratuluję i cieszę się Twoim szczęściem

Agusia śliczny synuś. Co do wyczucia sytuacji z rodziną to pamiętam jak Kapi się urodził. Zero wyczucia że ja zmęczona. Odwiedziny rodziny to były od rana do nocy bo przecież kogo to obchodziło że mam ochotę też się zdrzemnąć...achh

Mirella Ty jesteś niesamowita i to pod wieloma względami :D każdy Cię zna, jesteś tu od samego początku. Trzymasz to nasze forum po prostu :)


Aaa i kobitki wy moje czy któraś z was lubi czytać fantastykę ??
Jeśli tak to dajcie znać bo mój brat niedługo wyda swoją książkę i chciałby też poznać opinię postronnych osób na jej temat :) tylko mówię to jest typowa fantastyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694979 przez Mirella
Sylwuś, bez przesady, najbardziej niesamowity we mnie to jest brak niesamowitości :lol:

Ferri, mówisz i masz, a przy okazji nowe staraczki niech zobaczą z czego się za głupotę obrywa :P :P :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694995 przez Dave
Dobry den, dobry den :laugh:

Feri - normalnie Cię na jeża wsadzam. Wiesz Ty co, stara doświadczona a takie rzeczy robi :cheer:
Ale poza tym Kochana, to uwielbiam jak wpadasz do nas :) :) Oby częściej.
Faktm, niedawno szropek na porodwce mia si la, a tu już Twój panieński się zbliża. Oj podziałamy :) :) Ja z picolem w ręce będę wiwatować B) B)

Majówka - Lukaszek super mężczyzna :kiss: :kiss: Ja Ci powiem, że wróżyć nie umiem, ale ja tu siostrzyczkę czuję :blink:
No i ślub :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sylwuś - ja z fantastyką na bakier, jakoś sensacja i kryminał mi bardziej podchodzi. Ale super, że braciszek publikuje, powodzenia :woohoo: :woohoo:

Domi - co Ty tak nieśmiało :unsure: Co u Ciebie :)

OK. więcej nie pamiętam, bo z rana klikam w dzień się rozkręcę.

Miłego dnia babeczki :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695002 przez Patrizia
Hejka :)

Majoweczka gratuluje pieknych dwoch kreseczek :D

agusia moze to z przedzwigania sie pojawilo, moja mama swego czasu tez sie tak bardzo przestraszyla bo jej pod pacha wyszedl guzek ale okazalo sie wlasnie ze to z pracy z przedzwigania wiec spoko luz bedzie dobrze :)

No to mowicie ze fasolki lubia parami to teraz kto dolacza gosia?? :) trzymam kciuki :D

Ja juz jak na szpilkach po 8smej dzwonie umowic sie z lekarzem odnosnie wynikow co to za cholerstwo bylo i dlaczego sie to tak potoczylo juz sie stresuje az mi w brzuchu swidruje a to tylko musze sie umowic a co dopiero jak bede tam musiala jechac chyba lykne jakies prochy na uspokojenie bo sie wykoncze




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl