BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #703101 przez gosiak
Dziewczyny :kiss:

Dorcia uwielbiam Twojego avatara, no banana mam jak tylko popatrzę :lol: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703110 przez madziaska
Lacrijka napisał:

Witam się :)

Pytanie mam do mam :)
Chodzi o to, ze od trzech dni cinusie tak dziwnie chrząkają jakby chciały sobie odchrząknąc cos, co im siedzi w gardle :dry: Wyguglałam sobie ze niby tak sie czasem dzieje, ze to wiotkosc krtani i z czasem przechodzi. Lekare mamy dopiero jutro a ja nie wiem czy je podziębiłam czy co ?? temperatury nie maja, jedza ładne aż za ;) Tylko budzi je to odchrżkiwanie i mnie tez bo juz stoje na bacznosc i pacze co sie dzieje.. Miała któras tak ??


Hania miała podobnie. Niestety u nas był to refluks, meczylysmy się 7 miesięcy. Dziewczynki ulewaja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703183 przez Mirella

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703197 przez gosiak
Mirella napisał:

czego to ludzie nie wymyślą :lol:

allegro.pl/test-ciazowy-pozytywny-zrobio...24h-i3371374802.html


Mirella padłam :silly: dziewczyny ciężarne otwierajcie biznesa, kaska na wyprawkę będzie :silly: :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703210 przez anuuuusia
gosiak trzymam mooocno kciuki :kiss:

mirella mistrzostwo świata :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703291 przez iwonta_kg
Faktycznie z tym testem to niezły kawał można zrobić :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703298 przez studentkaae
hahahaha, ale numer z tym testem... :) fakt, ludzie to we wszystkim biznes upatrują, nieźle.

Pani - ale fajowski brzusio już masz :) i co - dzidek się obrócił jak należy? to co będzie Synuś czy Córeczka? ja obstawiam córkę u Ciebie :) zgadłam???

Gosia28 - ojoj, ja niestety też jestem z tych co umkierają w czasie @, a ostatnio to już tragedia jakaś, testament piszę prawie i mówię do emka, że ja juz chyba umieram, bo taki ból :(

Agusia - jaki Arturek fajny :) a starsza siostra równie słodka - cukiereczki dwa co zacałowania :) lepiej juz się czujesz?

Bidolku - no pewnie, że Cię pamiętamy - ja też Twoje śliczności na fb podglądam - Kamilka to taka gwiazdeczka kochana, że ho ho :)

Iwonka - noo, dobry, ale dobry psycholog nie jest zły :silly: tylko fakt, na dobrego wcale nie jest łatwo trafić :dry: ale jeszcze troszkę i juz będzie dzieciątko z Tobą i wszystkie lęki porodowe miną.

Gosiak - nooo, jakie dobre wiadomości - super Kochana :) to ja czekam z Tobą, trzymam, kciukasy i wierzę, że 21go będzie tu święto jakiego forum dawno nie widziało :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703353 przez pani_p
Ja będę tą mamuska co dowie się przy porodzie kim jest jej dziecię ;)
Już jest ładnie ułożone główką do dołu, ale znowu fikalo jak szalone, z brzuszka na plecki i z powrotem. Nie było szans... Ale najważniejsze, że zdrowe, dobrze się rozwija i ładnie widziałam serduszko, żołądek, zeberka, kręgosłup. Takie pocieszenie ;-) nastepna szansa za miesiąc ;-)

Miłego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703360 przez studentkaae
Pani no to masz w brzuszku małą akrobatkę albo piłkarza :)

ale fakt - najważniejsze, że dzidek zdrowy i ruchliwy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703365 przez gosiak
Studentka ja pewnie bliżej testowania to będę przekonana że nic z tego :(

Pani może maleństwo zwyczajnie chce Wam niespodziankę zrobić :laugh: najważniejsze że zdrowuchne i ma wsio na miejscu a reszta w swoim czasie ;)

Ja sie dziwie mojej siostrze że płeć dziecka sobie na niespodziankę zostawili :woohoo: ja bym niewytrzymała :silly: ale wszyscy mówią że chłopak aaaa przydał by się bo u nas urodzaj na dziewczynki jak na razie :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #703371 przez studentkaae
Gosiak... ale w tym cyklu może będzie inaczej co? 3 jajka, insemka, przytulanki... kurcze - ja wierzę, że to Twój szczęśliwy cykl :)

ja mam przeczucie co do mnie, że to nie ten czas, ale odpuszczam wszystko po tym cyklu i co ma być to będzie - najwyżej mamą nie zostanę. trudno. do gina nie pójdę na monit, clo już nie wezmę, bo nie za dobrze się po nim czuję i kuniec.

no, ale nie nudzę już Wam. idę pod prysznica i poczytać książkę. buziaki i miłego wieczorku i nocki Dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703384 przez gosiak
Studentka bo zawołam zara Mirelle z armatą bo głupoty pleciesz o tym ze mama nie będziesz :angry: raz się udało to czemu drugi raz ma się nie udać :unsure: będzie dzidź zobaczysz :blink: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703389 przez studentkaae
Gosiak - no właśnie tego nie wie nikt, czemu raz się udało (choć w sumie to się nie udało skoro tak się skończyło jak sie skończyło), a teraz sie nie udaje.

ale dziś znalazłam swoje stare testy z 2 kreskami z tego okresu i se poryczałam... :( nie wiem czemu je trzymam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703412 przez Mirella
Studentka ja wszystko widzę i nie wytargam tera armaty tylko dlatego że czasu nie mam, rycz, marudź, żal się, to jest odpowiednie miejsce, ale gadac głupot nie wolno, nie i koniec i kropka pe-el, jasne??????????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #703415 przez studentkaae
Mirellka - jasne pe-el hehe - no uwielbiam Cię normalnie pe-el :woohoo:

to mykam - buziale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl