BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #701791 przez MoNiaaa
Groszek to rzeczywiscie wypalila tesciowa...jak jej zalezy zebys wypoczela niech wezmie malego codziennie godzine na spacer to odespisz a jak mozna rozdzielac malucha od mamy na taki czas? :ohmy:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701798 przez iwonta_kg
Wlasnie mojego gina nie bedzie przy cesarce bo zaczyna urlop 15 sierpnia i wraca 1 września. Przekaże mnie jakiemuś innemu zaufanemu ginowi. Musiałabym z nim pogadac o takiej rozmowie z psychologiem.

Groszek no niezla ta Twoja teściowa... Naprawde jej tak powiedzialas?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701801 przez Lacrijka
Witam się :)

Pytanie mam do mam :)
Chodzi o to, ze od trzech dni cinusie tak dziwnie chrząkają jakby chciały sobie odchrząknąc cos, co im siedzi w gardle :dry: Wyguglałam sobie ze niby tak sie czasem dzieje, ze to wiotkosc krtani i z czasem przechodzi. Lekare mamy dopiero jutro a ja nie wiem czy je podziębiłam czy co ?? temperatury nie maja, jedza ładne aż za ;) Tylko budzi je to odchrżkiwanie i mnie tez bo juz stoje na bacznosc i pacze co sie dzieje.. Miała któras tak ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701805 przez MoNiaaa
lacra neistety nie pomoge bo nigdy nie mialysmy czegos takiego ale do jutra wytrzymaj jak macie lekarza to ci powie od czego to moze byc ale jakby przeziebienie to chyba najpierw katar by sie pokazal?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701826 przez Patrizia
Hej laseczki :)

iwonta moze faktycznie to dobry pmysl psychlog napewno Cie uspokoi i wprowadzi w pozytywne myslenie i bedzie dobrze:0

pani jaki ladny brzusio :)

Lacrijka a nie mozesz zadzwonic do poloznej zapytac o dzieczynki napewno cie uspokoi albo wpadnie zerknac na nie??

Groszek tesciowe to maja pmysly :P chyba zwariowala na tyle czasu wziasc dzieciaka od mamy :ohmy:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701857 przez anoda89
Dzień doberek.

Iwonta wydaje mi się że w szpitalu powinien znaleźć się psycholog który z Tobą porozmawia tylko musisz się podpytać.

Groszek nie no Twoja teściowa jest mistrzem i przebija moją w pomysłach :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701859 przez helenne
Hej dziewczynki,
Porwał mnie wczorajszy wir pracy... A dziś mam wolne sprzątać domek za godzinę zacznę jak się prześpię bo pół nocy jajnik mnie tak napieprzał, że nie mogłam spać... a już 2 dni po @...
Mój ukochany pojechał na lekcje śpiewu więc ja śmigammm spaćku....
anuuuusia - To ja pisałam ,że w moim wypadku w domu gdzie się da odkąd jesteśmy na swoim :laugh:
pani_p -Brzusiu pięknnnny!
gosia28 - To nie miałaś za wesoło...może do lekarza powinnaś pójść po @???
Groszek - Niech żyją inteligentne teściowe ...Moja to najpierw by wieś poinformowała,że tak będzie a potem przyszła by mi zaproponować....
Dziewczynki Miłego dnia aaaa i testy mi przyjdą dziś owulacyjne... spróbować nie zaszkodzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701863 przez MoNiaaa
helene to ty zajmujesz sie upiekszaniem kobiet?
na styczniowkach dziewczyna pisala o kolezance ktora przedluzala sobie rzesy 1:1 a za kilka dni ma slub i dostala zapalenia spojowek znasz jakis szybki sposob na wyleczenie tego??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701911 przez Mirella
Dzień dobry :) alem niewyspana, poszłam spać jak już ptaki śpiewały ;)

Kurcze jak to się szybko zapomina, grzebię w pamięci coby Lacrusi coś mądrego powiedzieć i lipa ;) Za chiny sobie nie przypomnę czy Duśka takie rzeczy przez sen robiła, za to pamiętam, że usypiała w ten sposób, jak zaczynała wydawać takie dziwne charczącę dźwięki to wiadomo było, że za chwilę zaśnie i nie wolno przeszkadzać. A dźwięk sam w sobie okropny był, takie charczenie jak u starego gruźlika ;)

Iwonta, to że się dzień przed cesarką na oddział przychodzi to standard jest, nie rozumiem jak w Kołobrzegu z marszu mogą kroić, ani badań ani nic? A psycholog to dobry pomysł, chociaż i tak się będziesz bała, taki to los matek, szczególnie po przejściach ;) Dobrze by było jednak, żeby Cię uspokoili bo wszystkie Twoje nerwy na Kacperka przechodzą.

Groszek, czy ja dobrze myślę, że teściowa jest matką męża, a z mężem nie jesteś? Czy się pogodziliście? Bo mnie to się już merda wszystko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701919 przez helenne
Tak , to ja... ciekawe jakie rzęsy założyła...bo bardzo często rzęsy z norek fundują zapalenie spojówek, albo kosmetyczka która używa tych samych szczoteczek dla wszystkich Pań i nie sterylizują narzędzi i rąk... z domowych sposobów to tylko to co zawsze:
-lód, lodowata woda (moczymy ręcznik i na oczy redukuje zaczerwienienie)
-Gorący kompres z dodatkiem olejków różany lawendowy czy rumiankowego -kilka kropel wybranego olejku na ręcznik namoczony w gorącej i na oczy. Trzymać do ochłodzenia ręcznika. Nakładać 3-4 razy dziennie. Gorący kompres usunie infekcję z oczu.Ale nie robić tego od razu po lodzie w odstępach 1h-2h.
-Przemywanie wywarem z kolendry, albo ciepłym mlekiem z miodem pomoga wypróbowałam na sobie redukuje swędzenie.
Lekarz koniecznie...
W aptece można kupić antazolina, difenhydramina, lewokabastyna -przeciwhistamionowe i do tego np Amertil, Virlix, Zyrtec -jeśli to uczulenie na rzęsy i niestety jeśli rzęsy są z norek sciągnąć je bo będą cly czas uczulać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701922 przez iwonta_kg
Mirelka dobrze mówisz. 22 lipca jadę na wizytę to pogadam z ginem o tym.

Słuchajcie mam pytanie; czy ma któraś z was może taki telefon????? Samsung Young White????
Zaraz kończy mi się umowa i proponują mi taki telefon na przedłużenie i zbieram opinie czy warto go wziąć.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701931 przez Ingrid29
Wpadłam do Was tylko na chwilkę. Wieczorem zajrzę to więcej napiszę.

A to specjalnie dla cioci Gosiakowej (która prosiła o więcej fotek) :kiss:

i dla reszty forumowych ciotek także:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701934 przez bidol
Witam Was kochane Moje
pamięta mnie jeszcze tu ktoś??


Lacra
- z tego co pamiętam to podobnie robił Seba jak był malutki - bo tak jak Ty całe noce potrafiłam przestać nad łóżeczkiem :( Kamka już sapała cichutko. Sebek z tego raczej nie wyrósł - teraz chrapie jak niedźwiadek :silly: ale to przez migdał :silly:
Masz cudne córeczki - są przepiękne :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiaczku kochany myślami jestem z Tobą i pamiętam o Tobie w modlitwach (o Mirelli też - żeby nie było )- wiem że zabrzmiałam jak sprany moher - :silly:

Mirella
- no to ja mam dle Ciebie propozycje - udaj się do Rabki na wczasy z Duśką i tam jest muzeum kolejnictwa - i ciuchci tam masz pod dostatek :lol: :lol: :lol:
tu specjalnie dla Was :)


Mesy, Emka i reszta staraczek - trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ingrid - cudaśny ten twój synek :lol: :lol: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701951 przez gosia28
Groszek, masz genialną teściową, tylko teściowa może wpaść na tak ambitny pomysł :laugh:

Mirella to jak już będziesz do tej Rabki jechać z Duśką to wcześniej zahacz o Szczucin, można by rzec że po drodze- a tam muzeum drogownictwa
www.flickr.com/photos/mik_krakow/3533126851/in/photostream/

Gosiaku, a Ty byłaś na tej wizycie czy dopiero w ten czwartek?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701953 przez Mirella
Bidolku jak się ucieszyłam, że Cię zobaczyłam, tak teraz mam chęć palnąć, niby dlaczego masz brzmieć jak sprany moher? Co złego w modlitwie jest?
Tak wiem, przewrażliwiona jestem, ale skoro tyle się krzyczy o tolerancji dla gejów, lesbijek, transwestytów, i wszelakich innych odłamów, to co z tolerancją dla tych co żyją według starych zasad i odmawiają pacierz przed snem? Ostatnio doszłam do wniosku, że ode mnie się oczekuje tolerowania wszystkich, ale mnie nie musi tolerować nikt, ja muszę się chować po kątach bo jestem katoliczką. I wkurza mnie to. I tyle. I sobie to powiedziałam, a co mi tam :P

A ciuchcia boska, a Seba na ciuchci to już w ogóle :lol: przemyślę tę Rabkę :) a przy okazji mi przypomniałaś że w Warszawie też jest muzeum kolejnictwa, czy jak to się tam zwie, trzeba się będzie wybrać.

Arturek to normalnie na starszego wygląda, musiałam sobie na suwaczku sprawdzić jaki on duży, bo coś mi nie pasowało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl