BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 8 miesiąc temu #735004 przez Dipidi
marzena25 napisał:

jeszcze mam pytanie o badanie na obecność przeciwciał cytomegalii, w przychodni powiedzieli że są jakieś dwa badania wczesne i późne i nie wiem czy robić oba czy tylko jedno które jest bardziej istotne, moja gin nie zalecała jakoś szczególnie tego badania ale wyczytałam żeby zrobić dla pewności a biorąc pod uwagę moją zdolność do panikowania i wmawiania sobie chorób to wole to zrobić i mieć z głowy. Robiła któraś z was dziewczyny ???


Miałam robione obydwa badania. Obydwa sa ważne IGG mówią o tym że cytomegalię przechodziłaś i masz przeeciwciała, a IGM czy przypadkiem aktualnie nie chorujesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735042 przez marzena25
Dipidi dzięki też zrobię oba dla pewności. A męża też wyśle na mocz i krew chociaż takie podstawowe niech zrobi.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735179 przez Mirella
Na sentymenty mi się zebrało, piosenka na wieczór:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735322 przez iwonta_kg
Hej.

Pierwsza noc za nami. Kacperek to idealne dziecko :) Mleczko co trzy godzinki i dalej kimono :)

Wogole pokarm mi się dzisiaj pojawił. Zaczęłam go ściągać laktatorem i Kacperek je moje mleczko tyle że z butelki :)

Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Ps. jestem taka szczęśliwa jak na niego patrzę że te wszystkie bóle po cesarce znikają :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735333 przez missyy
iwonta_kg napisał:

Hej.

Pierwsza noc za nami. Kacperek to idealne dziecko :) Mleczko co trzy godzinki i dalej kimono :)

Wogole pokarm mi się dzisiaj pojawił. Zaczęłam go ściągać laktatorem i Kacperek je moje mleczko tyle że z butelki :)

Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Ps. jestem taka szczęśliwa jak na nie patrzę że te wszystkie bóle po cesarce znikają :)



to swietnie, Kacperek widzę książkowe dziecko, grzeczne, naje się i nynki:) a mamusia może nacieszyc się swoim bobasem. Dla takiego widoku moźna kazdy ból przejsc! ;)
całusy dla maluszka od forumowej ciotki! :kiss: :kiss:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735355 przez anuuuusia
iwonta_kg to super :) Oby każda kolejna nocka była tak samo spokojna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735409 przez studentkaae
Marta - super, że wszystko w porządeczku :) pewnie odetchnęłaś z ulgą :) teraz jeszcze troszkę i na świecie będziemy witać kolejnego przystojniaka :) właśnie - a imionko już macie?? a Majusia jak zwykle przesłodka :)

Iwonka - Kacperek śliczny, nie mogę się napatrzeć :) fajnie, ze taki grzeczny i daje Ci pospać :)

a ja wczoraj kupiłam wiesiołka i łykam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735424 przez missyy
Wróciłam właśnie z zakupów. Poświęciłam sobie chociaż jeden dzień. Zadowolona, nie patrze na stan konta, żyje się raz. Coś dla ciała, coś dla duszy :silly: :silly: To moje ostatnie motto.
Kupiłam sobie witaminki, przez najbliższe miesiące będę je brać, żeby przygotować się do ciąży.

Odebrałam wynik histopatologiczny : przedwczesne odklejenie się kosmówki.
Krótko, ale i tak mam sto pytań :dry: Poczekam na wizytę, to może coś się dowiem



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735434 przez madziaska
Marta,Śliczny synus :) Cieszę się,że badania ok. No właśnie,jakie imię?

Studentka,oby wiesiolek pomogl ;)

Iwonka,a dlaczego z butelki karmisz? Żeby tylko mały się nie przyzwyczaił,bo nie będzie chciał cyca. No,a Ty na laktatorze dlugo nie pociagniesz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735476 przez Mała
Witam
Pomalowane, posprzątane :lol:

Iwonta madziaska dobrze mowi, na laktatorze nie pokarmisz za długo, a synuś śliczny :blush: :kiss:

A co z Lacrijką i cineczkami, jak sobie radzą coś ktoś wie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735523 przez Patrizia
Witam z wieczorka :)

Marta M ciesze sie ze wszystko w przadku a zdjecie przecudne takie wyrazne :)

Iwonta synus do wycalowania piekne chwile prze Toba :*

Marzena ja teraz robilam min. cytomegalie i robilam oba lekarz powiedzial ze super by bylo jesli wyszlo by ze igg czyli przebyta choroba wyszla mi w tych badaniach podobno lepiej ja przed ciaza przebyc u mnie wyszlo ze nie chorowalam na nia i nie choruje wiec jesli zajde w ciaze to musze bardzo uwazac miedzy 7-12tyg zeby tego nie zlapac bo wtedy jest grozne dla maluszka pozniej juz jest oki

Moje leczenie przebiega oki naszczescie nie mam zadnych objawow ubocznych a gin mi mowil zebym sie na nie przygotowala wiec sie ciesze jeszcze 5 dni i koniec z tabletakmi a pozniej odczekac miesiac i powtorka badan mam nadzieje ze juz sie nie pojawi ta zolza :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735541 przez iwonta_kg
MadZia mam strasznie poranione brodawki dlatego nie daje małemu cyca. W szpitalu pogryzł je a do krwi i teraZ mam strupy na nich.

Mam problem z odbijaniem po mleku. Nie zawsze jest to takie głośne bek., czasem tylko cos mu tam zabulgocze w brzuchu i nie jestem pewna czy to juZ odbicie.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735548 przez sylka
Iwonta kup masc i silikonowe nakladki np avent i przez nie karm. Sutki moga byc poranione bo albo maly jest zle przystawiany albo za plytko lapie brodawke, Dojdziesz do wprawy :) Sutki wietrz i pomaga Smarowanie swoim mlekiem po karmieniu.

Kuba tez nie zawsze glosno odbekiwal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735564 przez gosiak
Sylka co u Ciebie? Kope lat hahaha :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735611 przez Mirella
Nie wiem jak to jest po butelce, po cycu wcale nie trzeba odbekiwać. Mnie też Duśka w szpitalu urządziła, ale mimo to karmiłam, miałam jakiś taki cwany krem do smarowania, można było nie zmywać przed karmieniem, ale nie pytajcie jak to się nazywało ;) Gdzieś kiedyś pisałam o tym na forum, ale gdzie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl