BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #628728 przez anoda89
Gosia Ty to zrób badania [img/] bo wciry dostaniesz ;)
Dzięki za wsparcie :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628769 przez gosia28
to ja muszę popytać gina, bo miałam hsg i laparo, ale histero to niet, a tu się okazuje, że to co innego bada :S

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628830 przez mesy
anoda89 napisał:

Jestem nareszcie :) Na zakupach jeszcze byłam i troszki się zeszło

No więc ;)
No i idę na histeroskopie gdyż:
1. Po przedwczesnym porodzie są do tego wskazania
2. Podejrzenie przegrody macicy
Jak jest przegroda to super bo wycinają ją od razu przy badaniu i jest gitara aby tylko zrosty się nie zrobiły
Dostała leki na zmiękczeni tej przegrody żeby było w razie łatwo ją wyciąć
Jak na razie zapisał mnie na NFZ na to badanie i może za jakies 2 miesiące dopiero bo kolejka jest długa
Lekarz spoko, zadowolona jestem bo bardzo dokładnie mnie przebadał i wypisał na kartce co kiedy i jak mam brać.

Wiecie co mi ten doktorek powiedział że zaleca się robienie histeroskopi po dwóch poronieniach.

Co ja jeszcze chciałam :S aaaaa brała któraś z was orgametril??


Ja miałam kiedyś brać ale nie wzięłam :P gin się zdziwił deczko jak mu powiedziałam , że nie biorę no ale zmusić mnie nie zmusił :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628848 przez MoNiaaa
Anoda dobrze ze trafilas na porzadnego gina :)
czyli staranka odlozone do tego badania min?

no widzisz co lekarz to inna teoria..mni gin powiedzial ze na jakiekolwiek badania wysyla dopiero po 3 poronieniu :angry:
ale mam nadzieje ze juz teraz nie beda mi potrzebne :)

u mnie sloneczko od rana ale podobno ostatni dzien:(
no i ostatni dzien wolnego;/ jutro jade na szkolenie a od pon do pracy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628864 przez Ingrid29
witam z rana laseczki :)
mniejszy ruch to już pewnie teraz będzie, bo pogoda piękna i każda się wygrzewa. No i lato idzie - więc porządki itp.
Niby deszcz u mnie ma jutro lać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #628883 przez anoda89
Hej. Jak ciotki nie dostanę przed wzięciem tych leków to będzie dobrze :dry: Mam nadzieje że u mnie we wsiowej aptece będą zaraz jak znajdą numer tel to zadzwonię i się zapytam czy mają na stanie.

Gosia u Ciebie to mi się wydaje że nie potrzebne chociaż możesz zapytać gina jak się na to zapatruje.

Mesy a dlaczego nie chciałaś tego leku brać? Z tego co sobie wyczytałam to zatrzymuje jajeczkowanie i jest stosowany przy nieregularnych, bolesnych miesiączkach i coś tam jeszcze

Monia wydaje mi się że u Ciebie to nieszczęśliwy traf bo jesteś już po jednej ciąży która przebiegała prawidłowo.
No i staranka muszę odłożyć ale trudno tyle wytrzymałam to wytrzymam jeszcze trochę ważne aby w ciąży było wszystko w porządku i żeby było szczęśliwe zakończenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #628930 przez mesy
anoda89 napisał:


Mesy a dlaczego nie chciałaś tego leku brać? Z tego co sobie wyczytałam to zatrzymuje jajeczkowanie i jest stosowany przy nieregularnych, bolesnych miesiączkach i coś tam jeszcze


właśnie dlatego że zatrzymuje jajeczkowanie ;) ja się żaliłam ginowi na bolesne @ i dlatego mi to przepisał , ale po przeczytaniu ulotki nie wzięłam ;) bo ja jajeczkowałam itp a po co miałam sobie mieszać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628976 przez anoda89
Właśnie ja też sie trochę tego boje ale muszę go brać. Tylko żebym po tym nie miała żadnych problemów z zajściem w ciąże bo nigdy hormonów nie brałam ani tabletek antykoncepcyjnych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #629028 przez ferritka
bry ;)

jaaa i tyle wiosny było bo u mnie mżawka leci z nieba, a miałam okna myc.... pranie wywiesić na balkonie, eeh no zawsze pod górkę B)

Anoda, dobrze, że trafiłaś do kompetentnego lekarza :kiss: :kiss: teraz wszystko będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629081 przez anoda89
Ferri mam nadzieje że tak będzie i już niedługo będę się cieszyć ciążą :)
:silly: Jak masz testa to zrób sobie tak dla hecy a nóż widelec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629106 przez gosiak
Witam :)

Ja histeroskopie miałam mieć na usunięcie polipa, ale na szczęście sam sie usunął przy @ i ominęła mnie ta "przyjemność" ;)

Kurde u mnie jakiś tydzień do @ i tylko bym żarła :( dziś za mną łazi ciacho kubusiowe :silly: bosze jeszcze się weznę i upiekę, ale ta pogoda (szaro,buro) nie zachęca, najlepiej bym spała dzis....

Na fb idzie rozmowa o refundacje in vitro powaliła mnie jedna wypowiedź.." Jeżeli ktoś nie może mięć dzieci to widocznie tak ma być, to po co na siłę chce mieć" ale jak to mówią syty głodnego nie zrozumie :ohmy:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629120 przez paulinkaaa2202
anoda89 tak teraz gadają że po tabletkach ciężko zajść, ale jeśli hormony są dobrze dobrane to żadnych problemów nie ma i nie będzie. Ja odstawiłam tabletki po 5 latach i w 2 cyklu już zaszłam takie głupie gadanie


Normalnie było już lato a dzisiaj deszcz i szaro buro :(
gosiak ja tez bym jadła i jadła a ostatnio to tonami mogłabym jeść sos czosnkowy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629125 przez ferritka
Gosiak, masz racje syty głodnego nie zrozumie... ja jestem za invitro i jak sie nam nie uda innymi sposobami to invitro będzie jednym z wielu na liście których spróbujemy..
nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci a jezeli tak się uda to nie zawaham się i ...za przeproszeniem nic nikomu do tego.... :angry: :angry: nie rozumiem tej całej dyskusji na ten temat tego całego hallo.

invitro byłoby też dla mnie szansą na wymarzone bliźniaki :kiss: :kiss: :kiss:
według mnie wielkie hallo powinno sie podnosić w innych tematach np urodzonych już dzieci i bezmyslnie zabitych, głodnych ,bitych, zaniedbanych, z rodzin patologicznych i tych które rodzą sie na potegę a potem czekają na litość państwa w domach dziecka...oj rozpędziłam się, bo każdy może mieć swoje zdanie w tym temacie :blink: :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629142 przez gosiak
Ferri ktoś kiedyś zadał pytanie pewnemu księdzu (prawdziwemu księdzu) czy ta metoda nie jest zabawą w Boga? On odpowiedział: hmm tak samo zabawą w Boga można nazwać przeszczep serca który ratuje ludzkie życie...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #629168 przez paulinkaaa2202
gosiak napisał:

Ferri ktoś kiedyś zadał pytanie pewnemu księdzu (prawdziwemu księdzu) czy ta metoda nie jest zabawą w Boga? On odpowiedział: hmm tak samo zabawą w Boga można nazwać przeszczep serca który ratuje ludzkie życie...



DOBRE :D i racja musiał być to mądry ksiądz :P


Słuchajcie dziewczyny są jakieś objawy bólowe przed owulacją?
Cały czas brałam tabletki więc nie wiem.

Tak strasznie kłuje mnie i boli w dole brzucha to chyba jajnik nie mogę wytrzymać to normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl