BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #629260 przez Marta M
Paulinka mnie na owu jajniki zawsze pikają, czuję się też często @owo, tzn krzyże mnie bolą...i kłuje zwłaszcza przy siadaniu...

Na test może i za wcześnie było ale nie wiem co sobie ubzdurałam że się udało i że wyjdą już wczoraj II...tak więc straciłam nadzieję..

Apropo testowania powiedzcie mi proszę bo nie pamiętam czy te testy mają zaznaczone kreseczki które widać pod światło??? Bo pamiętam że już był taki temat kilka razy ale nie pamiętam do jakich wniosków doszłyśmy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #629301 przez MoNiaaa
Paulinka jajniki moga bolec na owulke moze masz wczesniej niz myslisz?
nic nie zaszkodzi jak podzialacie dzs z M :P

jesli chodzi o in vitro ja jestem zdecydowanie ZA!!! jesli bedzie dofinansowane to jeszcze lepiej bo wielu ludzi niestety nie moze sobie pozwolic z powodu kosztow niestety nie malych :(
a takie gadanie ze jak ktos nie moze miec to widocznie nie jest mu puisane to dla mnie chore!!!gdyby to tak dzialalo to te wszytskie narkomanki by w ciaze nie zachodzily!!!

Anoda to 3mam kciuki za szybkie leczenie :)

u nas nawet ladnie ale wiatr wiejeale chyba jakies cisnienie niekorzystne czy cus bo Julka jest nie do zniesienia...
bylysmy na placu zabaw to sie nie chciala bawic z dziecmi tylko chodzila i marudzila sama powiedziala ze chce isc do domu a w domu o wszytsko ryk!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629360 przez Lacrijka
Marta M napisał:

Apropo testowania powiedzcie mi proszę bo nie pamiętam czy te testy mają zaznaczone kreseczki które widać pod światło??? Bo pamiętam że już był taki temat kilka razy ale nie pamiętam do jakich wniosków doszłyśmy..


A masz taką kresunięęęęę ????
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629364 przez Marta M
Lacra od razu jej nie widziałam a wiem że po upływie 5 minut nie wolno się sugerować, jak się patrzy pod jakimś kątem widać cień cienia cienia cienia cienia...tak czy siak nie będę już testować wcześniej jak w dniu spodziewanej @..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629374 przez ferritka
Martunia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :lol:
cień cienia cienia cienia to zawsze cień więc wiesz :lol: :lol: 3mam kciukasa zaciśniętego tak mocno że aż mi krew nie dochodzi :blink: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #629381 przez Lacrijka
Marta M napisał:

Lacra od razu jej nie widziałam a wiem że po upływie 5 minut nie wolno się sugerować, jak się patrzy pod jakimś kątem widać cień cienia cienia cienia cienia...tak czy siak nie będę już testować wcześniej jak w dniu spodziewanej @..


A kiedy masz termin @ bo ja cierpie na skleroze ciążową B) Ale z niejednego cienia cienia mamy tu malutkie Kruszki :woohoo: Ale Lacra jak to Lacra, jeszcze nie gratuluje :) Poczekam sobie :)

Fercia - co robisz ?? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629402 przez ferritka
Lacrunia, ano remontuje biuro Staremu B) wywaliłam z niego jedne biurko - chciałam je w całości zanieść na góre ale prędzej dostałabym przepuklińca jiż bym je tam wtachała no i je rozebrałam na częsci pierwsze.. ławe wyniosłam ,krzesła, pieknie mu zrobiłam jak wróci to nie pozna :lol:

a w między czasie zjasdłam se owsiankę i oglądam "owładniętych obsesją" na tlc - tam to świry są dopiero :cheer: :cheer:

i jeszcze se rozmyślam co by tu poprzestawiać na chacie żeby było fajnieee...i znalazłam piękne miejsce na kominek :lol: ciekawe co mi na to A powie, hmmmmm

a Ty z Cinkami co porabiacie?? powiedz Cinką czeeeeść od Cioci B) i przybij im ode mnie piąteczkę :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #629406 przez Lacrijka
A ja se byłam na spożywce, nabyłam ja drogą zakupu..Pranko se ebłam a teraz modlę się aby była juz połowa maja bo wtedy będę mogła wykopac ekipe budująca nam garaż na zbite ryło :ohmy: Ja pierdziele, takiej Sodomy i Gomory to ja w życiu nie widziałam :ohmy: Byli 4 dni a ja mam dosc, basta, the end ! A gdzie do konca :pinch:

Mirell - Aj si Ju :) Co u ViFulindy ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #629414 przez ferritka
do mnie we wrześniu wchodzi ekip ,i robi góre na czysto i klatkę schodową.... ciekawe czy sie do wesela wyrobia :dry: :dry:


cieszsię Lacruś że Ci po domu nie kręcą tacy robotnicy to potrafią zagrać na nerwach :angry:

a wiecie co mi sie dzisiaj śniło, że ubierałam sie w moją kiecę ślubno-weselną a ciocia ,którą lubię mniej była pijana :lol: ciekawe co to oznacza cnie :silly: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629435 przez iwonta_kg
Dobry! :)

Przychodzę was poinformować że od 1 lipca się przeprowadzam :laugh: do samiutkiego centrum miasta. chata dwa pokoje 48 m i duuuuży balkon :lol: rodzice biorą nam kredyt na mieszkanie i my go będziemy spłacać. mają duży wkład własny więc kredyt będzie na krótki okres. chata jest do remontu bo po jakiejś babci (a wiadomo jak takie mieszkania po babciach wyglądają...). ale powolutku powolutku wszystko sobie porobimy. najważniejsze że robimy na swoje :) właśnie siedzę w necie i szukam mebli :) ale się cieszę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

buziaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629460 przez Lacrijka
iwonta_kg - no to super.. Co na swoim to na swoim.. Gratuluje :) Maluszek będzie juz u siebie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629525 przez MoNiaaa
wow iwonka podziwiam cie ze masz sile na ciagle przeprowadzki :P
a teraz w domu mieszkasz?nie szkoda ci ogrodu???

ale jak to juz wasze na forever to super!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629555 przez Mirella
Vifi dziś wychodzi do domu, czuje się dobrze, prawie przestała krwawić, czekamy teraz na wyniki histopatologii.

Iwonta, no ja tam bym się na Twoim miejscu nie cieszyła, teraz w fajniejszej okolicy mieszkasz na moje oko, no ale dobra, jak się ma morze na codzien pod ręką to się pewnie inaczej patrzy. A na swoim to na swoim, to prawda.

Lacrusia, wałka do ciasta chcesz na tych robotników?

Wczoraj dziecku zajęcia w klubie odwołali, pół godziny tłumaczyłam, że pani chora i nie ma się kto dziećmi zająć, bo się upierała że musi iść. W końcu znalazła sposób, oświadczyla: to ja zajmę dziećmi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629565 przez Gravity

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #629566 przez anoda89
Marta nono chyba zanosi się na fasolkę :lol:

Iwonta to super wieści. Będzie rodzina na swoim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl