BezpiecznaCiaza112023

Po usunieciu mireny -problemy

10 lata 6 miesiąc temu #766441 przez Ewelinkade
Witajcie!!!Mam maly problem i zarazem pytanko , w pierwszej kolejnosci opowiem co mi sie przydazylo:Od prawie 5 lat bylam posiadaczka spirali mirena (w grudniu planowo miala zostac wyciagnieta)Zdecydowalam usunac sie ja wczesniej i zrobilam to w czwartek 10.10 obeszlo sie bez bolu i krwawienia (aha przez te prawie 5 lat nie mialam miesiaczki tylko sporadyczne krwawienia w roznych odstepach czasu )W piatek tj 11 odbylam stosunek z mezem :-) z zakonczeniem w srodku i teraz najleprze bo tu zaczynaja sie problemy W sobote popoludniu na wkladce mialam troszke zywo czerwonej krwi ale to bylo tak jednorazowo w niedziele zaczelam krwawic juz caly dzien nie jest tego duzo ale plamieniem tego tez nie nazwe w poniedzialek byla przerwa moze raz przy podcieraniu sie mialam troszke sladu krwi -wtorek od poludnia nic -po dzisiejszej nocy tez nic jednak dzis rano wzielam sie za porzadki w domu poszlam do toalety i znowu czerwono , dodam ze od soboty bola mnie jajniki i dol brzucha a od wczoraj mam silne bole glowy moje sutki sa nabrzmiale ale piersi jakotako mnie nie bola no i troszke czesciej biegam do toalety :-/Czy to sa normalne objawy po wyciagnieciu spiralki ? Czy to byl okres albo jest ? Prosze o jakies rady bo w internecie wszystkie kobiety ktore sie wypowiadaja o okresie po usunieciu systemu przewaznie mialy go rownierz w trakcie posiadania spiralki :-/Pozdrawiam i dziekuje :-* :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766451 przez Dave
ja niestety nie podpowiem, bo dopiero jestem na etapie myslenia o zalozeniu mireny. gin mi poleca i maz chce. ale moze to taka reakcja organizmu, wiesz to były hormony, musi minac troche czasu.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766461 przez Ewelinkade
Podobno mirena pod wzgledem hormonalnym nie zmienia duzo w organizmie i do plodnosci wraca sie od razu po wyjeciu i podobno moge sie juz starac .... problem jest czy to krwawienie to moja miesiaczka (temperatura w pochwie jest caly czas wysoka 37.3-37.6), jak obliczac dni plodne :-/ i czy ten piatkowy stosunek pomimo krwawienia moze cos przyniesc (chcialabym sie ludzic ze tak :-()

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766466 przez Dave
organizm ludzki jest ccczasem niesamowity i wszystko jest mozliwe, wiec trzymam kciuki, zeby cos z tegobylo :side:

a powiedz, chwalisz sobie mirenke??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766479 przez Ewelinkade
To byly piekne lata bez uciazliwego okresu :lol: :lol: nie mialam praktycznie zadnych skutkow ubocznych -moze czasem zakulo w jajniku -zdecydowanie polecam .....
Teraz bylam w toalecie i znowu nic -zwariujeeee :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766567 przez Dave
No właśnie różne babki piszą, niektóre chwalą a niektóre odradzają. Hmmm... ciężka decyzja bo 1200zł piechotą nie chodzi. A takie latka bez @, oj to bym chciała :) :) :) :) :)

Kochana, cierpliwości. Daj sobie czas, no i może coś, coś się z tego wkluje :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766588 przez Ewelinkade
Tak masz racje to duzo pieniędzy , ale jak policzysz pieniądze wydane na tabletki , tampony , podpaski , tabletki przeciwbolowe to podejrzewam ze i tak zaoszczedzisz przez te 5 lat -ja to sobie tak wykalkulowalam :silly:
A co do mojej sprawy to uprawiam lezing na sofingu i dalej mysle kiedy to najlepiej bedzie wykorzystac mezusia :S przyjmuje ze to jednak okres ,,,,, bo co innego :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #766608 przez mesy
To mógł być @ ... czasem tak jest , że na dzień się zatrzyma a później wraca :P tym bardzie , że z opisu można wywnioskować , że to @ ;)
Organizm pewnie się oczyszcza..... z tego co nie wyleciało podczas jak miałaś spiralę - tak myślę....

A powiedz mi temp mierzysz kiedy ? bo nie wiem czy wiesz , ale mierzy się o stałej porze rano za nim wstanie się z łóżka .... taka najwiarygodniejsza to tak do godz 7-oo można mierzyć też później , ale ta temp wtedy żyje sobie swoim życiem. Zależy też o której godz chodzisz spać ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766615 przez Ewelinkade
Tak wiem o tym i mierze zanim jeszcze rusze noga w lozku ;) a ze pomalu fiksuje to co ide do toalety to z ciekawosci sprawdzam (wariuje heheh)
Zastanawiam sie tylko jaki dlugi moze byc moj cykl , ktorego dnia najlepiej zaczac bo jezeli sobote uznam za pierwszy dzien to dzis mam 5 dzien cyklu chyba bede musiala przetrzymac troszke mezusia do ktorgo dnia zeby tego nie zmascic ??? :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #766620 przez mesy
Ewelinkade napisał:

Tak wiem o tym i mierze zanim jeszcze rusze noga w lozku ;) a ze pomalu fiksuje to co ide do toalety to z ciekawosci sprawdzam (wariuje heheh)
Zastanawiam sie tylko jaki dlugi moze byc moj cykl , ktorego dnia najlepiej zaczac bo jezeli sobote uznam za pierwszy dzien to dzis mam 5 dzien cyklu chyba bede musiala przetrzymac troszke mezusia do ktorgo dnia zeby tego nie zmascic ??? :angry:


Musisz poobserwować swój organizm i cykl .... te cykle mogą być różne przez to że miałas tyle spiralę .... więc mi ciężko tobie powiedzieć kiedy będziesz miała owu .....mierz temp i wtedy będziesz wiedziała... przed owu przeważnie jest spadek temp a jak już jesteś po owu to temp skacze do góry o 2 stopnie i wtedy 6 wyższych temp możesz uznać , że miałaś owu . Bez USG też ciężko stwierdzić bo to różnie bywa ;) może idz do gina ok 13 dc na usg wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz ... a póki co mierz , obserwuj i poluj na śluz płodny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766622 przez Ewelinkade
Tez tak zrobie , ale na wszelki wypadek od 9 dnia regularnie pomecze mezusia raczej marudzic nie bedzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766625 przez Dave
mesi dobrze radzi :side: :side: :side: a do tego nasze stareczkowe hasło - luz blus i bzykanko :side: :side: :side:

a ja wlasnie tez przekalkulowalam, ze sums sumarum wkladka taniej wyjdzie.

a soja droga to zapraszam na stareczki :)
www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...e-cz.2/Page-523.html



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766626 przez Dave
oooo teraz widze ze juz u nas sie przywitals :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl