BezpiecznaCiaza112023

BRAK ZARODKA W 6TC

12 lata 11 miesiąc temu #108618 przez lilianka
Cześć dziewczyny
Bardzo prosze o info, czy któraś z Was wie coś na temat pustego jaja płodowego, ja jestm w 7 tc i na ostatnim usg nie było widać nic oprócz pęcherzyka ciązowego.lekarz kazał czekać 2 tygodnie i jak nic sie nie pojawi to na zabieg łyzeczkowania mnie skieruje.
Czy to mozliwe żeby nie bylo widać zarodka w 6tc?
Dodam jeszcze że od miesiączki to już był 8 tc jednak usg wykazało 6tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108621 przez Edyta
lilianka b tak jest to mozliwe ze ciaza jest jeszcze za mala i nie widac zarodka ja tak mialam wpisz sobie w Google samosia pusty pecherzk plodowy tam sa royne artykuly poczytaj sobie ale sie nie stresuj ja mialam niby pusty pecherzyk plodowy bo ciaza byla za mala a teraz juz jestem w 22 tc i Moja mala coreczka spryedaje mi kopniaczki czego i Tobie Zycze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108624 przez Emme
spokojnie, u mnie zarodek było widać w 9 tygodniu. wcześniej też się martwiłam, ale zupełnie niepotrzebnie. ciąża rozwija się w swoim tempie, nie zaglądaj na strony opisujące rozwój ciąży, bo to tylko orientacyjne dane. na pewno wszystko jest dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108627 przez lilianka
Dziękuje za odpowiedż Edyta, rzuciłam okiem na to forum i trochę mi lepiej, być może jutro uda mi się zapisac do bardzo dobrej lekarki w Szczecinie, ma super sprzet więc może sie okaze co ze mną i dzidzią będzie
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108630 przez Edyta
liliankonapewno bedyie wszystko dobrze zycze ci tego wiem co to znaczy czekac na wiadomosc czy tam jednkak cos jest dzidzia czy nie art.nie bierz do serca sugeruj sie raczej co lekarz powie ale jak poczytasz moze troche sie uspokojsz napisz co i jak po wizycie u lekarza powodzenia jeszcze raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108675 przez Marysia27
Lilianka, ja tez tak miałam, nie martw się na zapas, najpierw pusty pęcherzyk- też kazała mi babka czekać na kolejne USG i zarodek się pojawił- a następnie niby ciąża martwa, a teraz mam cud synka :woohoo: termin z USG jest orientacyjny i nie ma co się go sztywno trzymać. Zajrzyj na wątek o stracie ciąży mojej przyjaciółki mszydlowskiej, bo tam podałam nazwiska najlepszych ginekologów ze Sz-na i Polic ( ja wiele lat mieszkałam w Sz-nie) od mojej przyjaciółki doktórki :woohoo: Głowa do góry, stres szkodzi bardziej dziecku niż to jest tego warte...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109585 przez lilianka
Dziś byłam na kolejnym USG i niestety nadal nic.Pęcherzyk niby powiększył sie bo ma 17mm ale niestety nadal jest pusty.Staciłam juz nadzieje i psychicznie nastawiam się na zabieg.Najbardziej mnie denerwuje fakt że nikt mi nie może pomóc ani ja sama już nic nie moge zrobić! Czekam na ostatnią już wizytę 2 maja i pewnie dostanę skierowanie z tego co wczesniej mówił mi lekarz.Usg wykazało że to 6 tydzień dopiero a czytałam że toczasem za wcześnie zeby było cos widac ale lekarka dała mi do zrozumienia ze raczej nic dobrego to nie wróży. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109594 przez Asiersa
Lilianka nie martw się :) Głowa do góry :)

Na pewno wszystko będzie dobrze. To dopiero 6 tydzień więc wszystko przed Tobą :)
Trzymaj się kochana :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109603 przez Edyta
lilianko mysl pozytywnie ulozy sie mysle ze nie widac dzidzi bo jest za wczesnie uszy do gory :) napewno 2 maja sie pokaze :) powodzenia trzymam kciuki dalej odezwij sie po wizycie... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109846 przez SISUNIA88
Lilianka będzie dobrze!!!

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111273 przez lilianka
Cześć dziewczyny
Ja już jestem po zabiegu...
Niestety wszystkie diagnozy mojego lekarza potwierdziły sie.
Mam nadzieje że nigdy żadna z Was to nie spotka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111359 przez raczek10
lilianka bardzo ci współczuje :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111371 przez Edyta
przykro mi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #124938 przez Ewka1
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i mam podobną sytuacje. Jestem w 7-8 TC i nie widać zarodka. Tydzień temu w poniedziałek byłam na USG i pęcherzyk był okrąglutki, a tydzień później wczoraj we wtorek był zapadnięty i wyglądał jak półksiężyc. Dodam , że beta w poniedziałek wynosiła 19300 a piątek 22260. Wzrosło niewiele ale zawsze coś. Byłam u dwóch lekarzy i obydwoje stwierdzili to samo puste jajo. Ze stresu nie wiem już czy mam jeszcze objawy ciążowe takie jak wcześniej zauważałam. Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #125079 przez madziaska
Ewa trudno powiedziec, musisz poprostu poczekac i jeszcze raz wybrac sie do lekarza... U mnie 5t2d byl sam pecherzyk, 8t2d - zarodek 16mmm... Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl