BezpiecznaCiaza112023

Odzież ciążowa

13 lata 3 miesiąc temu #48071 przez baby_55
Ja kupiłam sobie kilka rzeczy na allegro, używanych i nowych i kilka zwykłych tunik i jest ok, można za nieduże pieniądze znaleźć coś fajnego, wystarczy tylko poszukać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48072 przez Emme
ja w swojej szafie miała sporo ciuszków, które nosiłam przez całą ciążę. Nie miałam typowo ciążowej. Najgorsze było to, że potrzebna była kurtka na jesień, ale pożyczyłam sobie od mamy i jakoś przetrwałam. Wszystko zależne jest od pory roku. Latem choc miałam jeszcze nieduży brzuszek nosiłam sukienki, które miałam (a zmieściłabym się w nie i w 9 m-cu), więc chyba ta pora najfajniejsza jeśli chodzi o strój.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48099 przez baby_55
U mnie problem polega na tym, ze zawsze nosiłam dopasowane krótkie bluzeczki, obcisłe spodnie i już od prwie 3 miesięcy nie mogę chodzić w normalnych ciuchach poza domem, gdyby było lato to co innego, sukienki mam elastyczne więc dopasowałyby się jakoś do brzuszka a tak to lipa, najgorzej było z płaszczem ale ostatecznie znalazłam w zwykłym sklepie taki odcinany pod biustem i do tego ponczo gdyby mi później brzuszek wystawał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50917 przez maniek60
Polecam ubrania ciążowe warszawa . Tutaj napewno znajdziesz cos na siebie... To jest idealny sklep dla przyszlych mam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51966 przez Anuska82
Hej dziewczny,
piszecie bardzo pomocne rzeczy :)
Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Torelle, zwłaszcza że od jakiegoś czasu na swojej stronie internetowej maja mega wyprzedaż z bluzeczkami od 15 zl :))))))))

Kupiłam już u nich wcześniej, na zime, fajne materiały i kroje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68913 przez kuleczkaaa
Anuśka, dzięki za radę. Szukałam, szukałam a ty mi znacznie życie ułatwiłaś :)))))

rzeczywiście za małe pieniądze można sie tam obkupić.

Tez polecam wszystkim sklepi Torelle.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79679 przez ewcia_1
Jestem już drugi raz w ciąży i wróciłam do swojego ulubionego sklepu "Pępek Świata".
Wcześniej sklep był w Galerii Mokotów teraz przenieśli się do Landu. Mają świetną stylistykę a nie ubrania "po babci". Przez całą ciąże nic mnie nie uciskało i uwierało. Można też kupić u nich przez internet www.pepek-swiata.pl . :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79693 przez Emme
czemu mam wrażenie, że to kolejna reklama?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80018 przez madzia0507
Ja szczerze polecam zakupy na bonprix.pl. Ceny są zróżnicowane, ubrania są naprawdę fajne i dobrej jakości. Jedyny problem to taki, że najczęściej trzeba wybierać ubrania rozmiar mniejsze od tego, który się nosi, ale w internecie obok ciuszków są opinie klientów i bardzo pomagają w zakupach.
No a poza tym nieśmiertelne Allegro. Ostatnio kupiłam sobie nowe spodnie z H&M prawie połowę taniej niż w sklepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #175250 przez Torelle
W związku z reklamą:
Regulamin:
2. Na forum zapytajpolozna.pl dopuszczamy udzielanie się osób, które mają swoje firmy. Swoimi postami pomagają innym. W innym przypadku posty z linkami i nie adekwatną treścią do dyskusji będą kasowane. MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206388 przez alicjaa
przyznam ze tez poczatkowo mialam duzy problem z odzieza ciazowa ... dopoki nie odkrylam taniej odziezy .. prawdziwej kopalni tunik , sweterkow , spodni ciazowych itp..

kupowalam tez troche na allegro.. ale w gruncie rzeczy bardzo duzo ubran nie bylo mi potrzebnych poniewaz wiekszosc ciazy bylam na l4 i chodzilam jedynie do lekarza ew. do znajomoych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #221736 przez emma
moj brzuszek zaczal byc widoczny juz po 3. miesiacu, a dodam, ze caly czas chodze do pracy, gdzie mam spora presje, bo kolezanki zadko pokazuja sie w czyms wiecej niz dwa razy ;). moje spodnie sprzed ciazy szybko staly sie za ciasne, wiec pozostaly mi legginsy i tuniki sprzed ciazy (tylko juz bez paska ;)). dlugo szukalam fajnych spodni. mam 164 cm, wiec te z h&m byly na mnie srednio o 10 cm za dlugie, a nie byla to tez zadna rewelacja (zwlaszcza cenowa), wiec sobie odpuscilam. wybor w centrach handlowych w warszawie niestety marny (jak juz ktos pisal, pojednycze sztuki, modele malo ciekawe), a wirtualnie balam sie ryzykowac, ze ciuch okaze sie za duzy lub za maly. dwie pary fajnych spodni (rurki jeansowe czarne i niebieskie z szeroka gumka pod brzuchem, ale nie z wieeelkim szmacianym "kolnierzem" na brzuch przypominajacym tzw. "majtki z golfem" ;)) udalo mi sie upolowac w mothercare (pojedyncze sztuki, traf chcial, ze akurat byly to moje rozmiary (innych z tego modelu nie bylo...) za 129 zl, czyli nie jakis kosmos, zwlaszcza, ze sa fajne i przydadza sie po ciazy.
nie wiem, jak u was, ale u mnie byl koszmar z szukaniem stanika, bo piersi urosly mi z A do D, a obwod pod biustem niewiele sie zmienil (75). ostatecznie kupilam dwie ohydy w h&m, ale nie jestem zadowolona :/ drapią i sa oblesne ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #221824 przez justyna84
E tam po co kupywac odziez ciazowa !! no moze bluzki ja tam nei kupywalam za duzo bo co potem z tym zrobie dla mnie to bez sens a u mnie najlepiej sprawdzily sie leginsy nawed w zime byly najwygodniejsze na to sweter i wygoda murowana mialam spodnie ciazowe ale gryzla mnie ta gumka na bruchu .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #221847 przez emma
spoko, moze dla ciebie bezsens, ale - jak napisalam powyzej - u mnie w pracy stroj legginsy i sweter srednio by sie sprawdzil ;). poza tym chodzic w takim wdzianku przez pol roku to niekoniecznie w moim stylu :). pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #223291 przez justyna84
no ja tak chodzilam bo nei chcialam nic kupywac bo wiem ze potem nei miala bym z tym co zrobic kazdy uwaza inaczej :laugh: mi wogole bylo we wszystkim niewygodnie jak mialam ubrac bluzke dopasowana do brzucha to zle sie w niej czulam eszystko mnie cislo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl