BezpiecznaCiaza112023

Odzież ciążowa

12 lata 5 miesiąc temu #223420 przez emma
mnie na szczescie cisnie tylko pod wieczor, ale calkiem mocno, zwlaszcza gora, wiec staram sie wtedy owijac w jakis szlafroki i do lozka... a nie jestem wcale jeszcze taka wielka... ehh... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #223423 przez [email protected]
Emmaco do wirtualnych zakupów to część sklepów np z allegro mających siedziby w Warszawie pozwala na przymiarki. Co do staników to sama mam problem przy rozmiarze 65/70 G lub H (nie jestem w ciąży) Kupuję przy rondzie Wiatraczna w budkach na Grochowskiej produkty firmy Dalia.
Można tez zamówić przed internet. Ostatnio tak zrobiłam, zamówiłam model stanika który wcześniej zmierzyłam w sklepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #223907 przez emma
o, fajnie, dzieki! jak bede miec kryzys, to moze rusze sie na grochowska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #223939 przez eash
no jakoś nie przyszłoy mi do głowy chodzić do pracy w leginsach i swetrze :) już widzę minę wójta, jakby mnie w tym zobaczył :lol: chociaż w domu dopóki się dało, czyli tak do 7 miesiąca, chodziłam w leginsach i czymś większym na górze. ale do pracy potrzebowałam jakichś spodni na kant, do gina czy na zakupy - dżinsów, poza tym nie obyło sie bez majtek ciążowych (od połowy ciąży wszystkie normalne mnie piły, zjeżdżały mi z pupy i w ogóle - kosmos) :lol: natomiast zgodze się, że bluzki, swetry, koszulki można z łatwością znaleźć nie-ciążowe tylko np. większe lub z rozciągliwego materiału. aha, w 7 miesiącu ciąży byłam świadkową u brata - nie obyło się bez kiecki...

teraz jestem w drugiej ciąży i niezmiennie polecam Torelle - możecie mnie ukamienować za kryptoreklamę :) jest jeszcze parę sklepów internetowych, w których coś kupowałam i ostatnio zauważyłam, że niektóre rzeczy można kupić wcale nie tak drogo - np. w Torelle kupiłam czarne spodnie w kant za 55zł (plus przesyłka) :) teraz czaję się na jakieś dżinsy i może spódnicę, ale nie spieszę się, bo brzucha widocznego jeszcze nie mam, trochę tylko "spuchłam" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #223998 przez ifka
ja całą ciążę w tunikach, leginsach i dłuższych swetrach przelatałam :).Nic specjalnie ciążowego nie kupowałam.Może gdybym pracowała,to wtedy,ale do pracy też często i gęsto właśnie tak się ubierałam :) .Z resztą dużą część ciąży przeleżałam,to za wiele się nie przemieszczałam.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224175 przez alicjaa
o tak, legginsy i tuniki na ciaze sa super ! ;) choc nie o kazdej porze roku bo w zimie niekoniecznie - ja kupilam spodnie h&m na allegro, uzywane - ale naprawde bylam bardzo zadowolona z zakupu :)

bielizne nosilam zwykla , majteczki biodrowki i nic mnie nie cisnelo, podczas karmimenia najpierw zwykle staniki za 20 zl z auchana, tzn zwykle ciazowe ;) a potem zafundowalam sobie koszulke i biustonosz carriwell ! super choc drogo troche ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225160 przez ifka
zimą u nas nic się nie zmieniło,oprócz tego,że leginsy udało mi się kupić hmmm...jakby ocieplane :silly: (w dooopka było ciepło) i ciepłe swetry :woohoo:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311846 przez KAMI
polecam Wam sprawdzonych sprzedawców na allegro, mam od nich spodnie, leginsy i pasy - super jakościowe ciuszki i fajne ceny

allegro.pl/listing/user.php?us_id=23151888
allegro.pl/listing/user.php?us_id=13618781
allegro.pl/listing/user.php?us_id=9867281

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #497869 przez novika
Z własnego doświadczenia (pierwszej ciąży i tej obecnej) polecam Happy Mum. Pierwszą rzecz tej marki dostałam w prezencie - to była zwykła ciązowa bluzka - ale w przeciwieństwie do innych ciążowych marek - ze świetnego materiału i niezwykle uniwersalna (nosiłam ją także po ciąży). Teraz z racji ważnej uroczystości rodzinnej zainwestowałam w sukienkę i powiem Wam, że od razu się inaczej czuję. Te ciuchy z HM mnie dowartościowują, bo są stylowe i modne i nie czuję się w nich nieatrakcyjnie. A że kosztują trochę więcej niż chińszczyzna na allegro? No cóż, po pierwsze - tu płaci się jakość, a po drugie ubrania tej firmy są regulowane i z powodzeniem można je nosić po ciązy. Ja też staram się nie przepłacać, dlatego poluję na przeceny. Wtedy mogę sobie coś fajnego kupić i zrobić przyjemność sobie i mężowi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552387 przez patka1603
KAMI napisał:

polecam Wam sprawdzonych sprzedawców na allegro, mam od nich spodnie, leginsy i pasy - super jakościowe ciuszki i fajne ceny

allegro.pl/listing/user.php?us_id=23151888
allegro.pl/listing/user.php?us_id=13618781
allegro.pl/listing/user.php?us_id=9867281


fajne, dziekij

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552488 przez emma
w ciazy ubieralam sie w mothercare (swietne spodnie ciazowe - ladne jeansy bez golfu pod sama szyje ;), baardzo fajne i wygodne staniki) i h&m (dzial ciazowy), ale mialam szczescie, ze byla moda na luzne ciuchy, wiec pare rzeczy kupilam tez w zwyklych sieciowkach :). mothercare polecam z czystym sumieniem, tanio nie jest, ale taniej niz w sklepach typowo ciazowych (tylu "Happy Mum" i takie tam) i maja fajne materialy i jakosc (w "Happy Mum" kroluje poliester i wiskoza, w mothercare bawelna, wiec to chyba mowi za siebie :)) - z gory mowie - nie, nie jestem zwiazana z firma mothercare ani zanda inna, po prostu testowalam na sobie, uzywalam bardzo, a w drugiej ciazy tez bede uzywac :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648226 przez orzeszka
Ja porozglądałam się po różnych forach i na tablica.pl i też wici porozsyłałam po koleżankach i dużo rzeczy naprawdę dostałam za darmo, ubranek to aż miałam za dużo, polecam tą technikę.Jest wiele dziewczyn sprzątających swoje szafy a że żal wyrzucić z przyjemnością oddają innym dziewczyną. Polecam bo można ta drogą sobie wiele rzeczy zorganizować

Rodzinka się powiększa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787683 przez mamak
Ja polecam stronę.Przez całą ciąże kupiłam tam kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona. Miałam duży problem ze spodniami, bo już od 3 miesiąca nie dawałam rady wcisnąć się w żadne swoje biodrówki... A leginsy nie na każdą okazję pasują:) Kupiłam jeansy z gumką i dość długo jeszcze po ciąży je nosiłam bo było wygodniej :D Teraz leżą w szafie i czekają na kolejną ciąże :)

W SPRAWIE REKLAMY POLECAM KONTAKT Z REDAKCJA. Moderator

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877392 przez AniaF
Wprawdzie jeszcze w ciąży nie jestem, ale jeszcze rok, dwa i będę. Już teraz zastanawiam się w czym będę chodziła podczas ciąży i czy znajdę jakieś pasujące na siebie ciuszki. Nie chciałabym, aby były to same workowate ubrania, pozbawione wyrazu. W końcu modna mama to szczęśliwsza mama, pewna siebie, zadbana...Nie chciałabym być matką, która będzie miała na głowie przetłuszczony kokon, na nogach długie włosy wymagające natychmiastowej depilacji, a w ubraniu wielkie dziury ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984294 przez SanN
Już bym nie przesadzała tak z tymi pasującymi ciuszkami bo to nie są lata 90' że trzeba było walczyć i kombinować teraz masz takie miejsca jak aladi.pl/ gdzie są praktycznie dostępne całe działy z odzieżą ciążową od tunik po spodnie kończąc na bieliźnie dowód - aladi.pl/promocja-plaszcze-i-kurtki-ciazowe/ i co najważniejsze nie jest to jedna czy dwie rzeczy, ale praktycznie ogromny wybór.
Na rynku wtórnym też sporo fajnych rzeczy można kupić, wiec tak nie dramatyzujmy że nie ma odzieży ciążowej. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl