BezpiecznaCiaza112023

Odzież ciążowa

14 lata 2 miesiąc temu #1057 przez Scholastyka21
w Poznaniu polecam sklepy ciążowe na ul. Polnej. duzy wybór i rozmiarówki mają, lub po prostu H&M tam też mają trochę ciuchów, ale nie wiem jak z rozmiarami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1133 przez tysia178
w H&M w Krakowie a dokładnie w galeri krakowskiej nie ma wyboru ubrań ciążowych... Jest ich dosłownie tylko kilka... Są dostępne może dwa albo trzy rozmiary ii to dla Pań z małymi brzuchami. Ja przytyłam 28kg i miałam bardzo duży brzuch więc nie miałam tam czego szukac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1160 przez eash
Wiecie co, dziewczyny, to nie do końca tak jest, że ubrania ciążowe po ciąży są nieprzydatne. No chyba że ktoś ma z powodu ciąży bardzo duże zmiany w wyglądzie, bardzo dużo tyje, a potem bardzo dużo i gwałtownie chudnie. Ale powiem wam, że jak tak patrzę na rózne dziewczyny w moim otoczeniu, które są lub były w ciąży - przeważnie jest tak, że po ciąży ubrania ciążowe bardzo się przydają. Nie każdy od razu wraca do wagi wyjściowej, ale zwykle chudnie miesiącami po trochę. Męczące byłoby kupowanie co kilka tygodni nowych ubrań, bo np. znów jest rozmiar mniej czy rozmiar więcej - a ciążowe spodnie czy sukienki, spódnice czy bluzki dopasowują się do figury i te kilka czy kilkanaście kilo w te czy wewte nie uniemożliwia korzystania z tych ubrań. Część ciążowej odzieży można też przerobić - skrócić lub wyciąć pas ciążowy, zwęzić bluzkę... I fakt - jest różnica między dziewczynami, które ciążę i czas po ciąży mogą spedzac w domu, a tymi, które większość tego okresu pracują, uczą się, słowem - są wśród ludzi. Bo w tej drugiej sytuacji jedna sukienka naprawde ospada, trzeba mieć choć kilka ubrań. Bo jak chodzić do pracy w jednej sukience przez 9 miesięcy? Zgodze się natomiast z faktem, że odzież ciążowa jest droga lub bardzo droga, a na tanią trudno trafić :( To trochę tak, jak z odzieżą ślubną - producenci wiedzą, że to są rzeczy, które i tak sie kupi, bo trzeba - i windują ceny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1208 przez gosiasobczuk
Mi się zawsze wydawało, że jak będę w ciąży to będę sobie kupować te fajne ciuszki na brzuszek bo tyle jest super ubrań ;-). A jak już jestem w ciąży to nic nie mogę fajnego kupić. Fajnie te ciuchy wygladają w internecie. Kupiłam sobie jedne ciążowe spodnie i sukienkę, sweterki czy bluzki to już w normalnych sklepach bo w ciążowych nic takiego super ale cena podójna. I pewnie tak przechodzę do końca ciąży. W domu i tak najwygodniej w leginsach i bluzce za pupę. I atrakcyjnie i wygodnie ;-).
A do pracy... wystarczy to co w szafie wyszperałam.
Wolę te pieniądze przeznaczyć na rzeczy dla synka niż dla siebie, które mi posłużą ze 2 miesiące albo i nie :-))).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1223 przez Agnieszka
Poszperaj na ciuchach, na allegro jest sporo, a nawet możesz popytać w komisach dla dzieci, tak też mają ubrania ciążowe



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1317 przez tysia178
są portale internetowe takie jak szafa.pl czy mojeciuchy.pl tam też kupisz przyzwoite ubrania ciążowe za małe pieniądze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1403 przez Agnieszka
ja miałam takie szczęście, że ciuszki ciążowe dostałam w spadku po koleżance, która urodziła kilka miesięcy wcześniej :)
oczywiście bardzo się przydały, a i koleżanka zadowolona że pomogła :)

a tak ogólnie, to ja bym się wybrała na poszukiwania czegoś do ciuchlandów,
za niewielkie pieniądze coś się na pewno znajdzie, bo w sklepach drogie są takie rzeczy, a wiadomo ile się w tym chodzi....



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1514 przez aniaw
To prawda, że jak się pracuje w ciąży to niestety trzeba trzeba troszkę wydać na ciuchy. Ale oczywiście bez przesady. Fajnie jest kupować z głowa np tuniki, które będzie mona również stosować po urodzeniu maluszka. A ciuchlandy to świetny i sprawdzony sposób :)

Fajnie mają też te kobitki, które mogą pożyczyć ciuszki od koleżanek (ja niestety jestem o 2rozmiary większa od moich psiapsiułek :blush: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4423 przez eash
no ja jestem w sytuacji takiej jak ania w, czyli jestem większa od koleżanek, i to nawet więcej niz o 2 rozmiary - pozyczanie odpada, niestety. ale ciuchlandy - swietny pomysl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu - 14 lata 4 tygodni temu #8737 przez Babski Świat
wpis zostal usuniety (reklama). MODERATOR.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8783 przez basik_twins
Ja dlatego sie ciesze że ciąże widoczną mam teraz a nie na zime.
Jedne jeansy ciążowe mi starczą a tak to dresy, mam też dużo dresów rybaczków i rybaczków bardzo niskich więc uno problemo ;)

A z tymi tunikami ania w świeta racja, takie ściągane pod biustem i puszczone luzem poniżej zmysłowe w ogóle a na ciąże idealne :)

Ja dopiero teraz zaczynam odczuwać że wszystkie bluzki są przykrutkie i musze zmaltretować mojego o zakupy ciuszkowe dla mnie ;P

Jestem ciekawa jak to wyjdzie budżetowo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8786 przez sloneczko
ja wlasnie ostatnio fajna tunike kupilam za male pieniadze, i wcale nie byla w dziale z odzieza ciazowa, ale na brzuchu i pod biustem uklada sie super. w sam raz na terazniejsza pore roku ;)

Czasem trzeba tylko poszukac i naprawde za male pieniadze w dziale nie dla "wielorybow" mozna cos ladnego znalesc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8798 przez martela89
Z cenami ciuchów ciążowych jest różnie. Tuniki i bluzeczki nie są przesadnie drogie bo kupuje je w zwykłych sklepach,a za typowe spodnie ciążowe jeansy zapłaciłam 140 zł. Ale nie wiem czy to dużo czy nie. Na razie mam jedne bo mam mały brzuch i dresy noszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #34541 przez dagack
Ja tam noszę leginsy i zwykłe tuniki :) kiedyś poszłam do sklepu z odzieżą ciążową to mnie z butów wyrwało jak zobaczyłam ceny :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48069 przez Winka
No właśnie, najgorsze są te ceny... Kosmos. Na szczęście można ubierać się też na szmatkach, no ale przecież każda chce czasem założyć coś lepszego :) A teraz tyle ładnych rzeczy robią :) [url=http://http://www.megapedia.pl/odziez-ciazowa.html]Odzież ciążowa[/url] to już nie takie płachty jak wór na ziemniaki - dawniej tylko takie były :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl