BezpiecznaCiaza112023

ROZSTĘPY

8 lata 6 miesiąc temu #1009520 przez molka
Bio Oil jest super! W bardzo dobrej cenie kupuję przez neta iapteka.pl/product-pol-2914-Bio-Oil-olej...-i-blizny-60-ml.html - pomijając to, że dobrze działa na rozstępy, to super nawilża i wygładza skórę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029256 przez krjuszniak
ja już teraz mam z nimi piekielny problem, a nawet nie jestem jeszcze w ciąży :laugh:
pojawiły się za czasów podstawówki/gimnazjum, gdzie zmieniał mi się wzrost i waga, na szczęście są w takich miejscach, których nie muszę wystawiać ciągle na światło dzienne. ze względu na ćwiczenia i w efekcie ujędrniania skóry pojawiły się dalej na nogach.
martwię się tym, by nie wyskoczyły na brzuchu, który do tej pory się jakoś uchronił, a mam wrażenie, że w ciąży to bardzo prawdopodobne.
dlatego zaczęłam stosować już teraz oleje z oliwki i kokosowe (takie naturalne od mało znanych firm więc nie zapiszę nazwy, wciąż wylatuje mi z głowy), prócz tego mam krem ujędrniająco-wyszczuplający od Sorayi, ale zamierzam wrócić do mojego faworyta, Eveline Slim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067119 przez antosia
Normalnie trzeba systematycznie używać żelu do masażu HB, przez całą ciążę. Żadne ślady nie powinny się pojawić, cera będzie wyglądać normalnie. W tym wszystkim chodzi naprawdę o absolutnie podstawową opiekę. I to już na bank konkretne korzyści przyniesie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067139 przez MarlenaOstrowska
Zgadzam się z koleżanką powyżej też bardzo lubię olejek bio oil. Super nawilża a do tego radzi sobie z bliznami, kończę już jedno opakowanie i na pewno kupię kolejne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067143 przez srebkos3
dobrze wiedzieć, zajrzę do apteki bo mam ten sam problem z rozstępami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067604 przez anitka8990
Mój dobry sposób na rozstępy to olejek bio oil. Dzięki niemu moje rozstępy stały się bledsze i mniej widoczne, ten produkt różni się od innych olejków ponieważ szybko się wchłania i dobrze nawilża cere.
Wiem, że ciężko się jest pozbyć rozstępów, ale przy regularnym stosowaniu bio oil jest to do zrobienia, ja stosowałam przez około 3 miesięcy po 3 razy dziennie i są efekty, mogę zapewnić, że nie zaszkodzi, a pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067725 przez fijoołeeek
Redukcja rozstępów jest możliwa za pomocą specjalnych masaży i kremów przeznaczonych do tego celu. Dobrze też wybrać się do specjalisty medycyny estetycznej ranking.abczdrowie.pl/s/Medycyna%20estetyczna , który pewnie coś doradzi Można zastosować zabiegi na rozstępy: -mezoterapia -zabiegi z ostrzykiwaniem specjalnym preparatem, mesoline roller albo cellulogia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068037 przez Temaria
Uważam, że nie można ograniczać się tylko do jednego preparatu czy sposobu, bo przez to znacznie ograniczamy możliwość uniknięcia rozstępów. Ja już mam plan jak zajdę w ciążę - maski z olejku i masaże z użyciem kremu. Obie rzeczy co najmniej raz dziennie. Na brzuch, piersi i uda. Myślę, że powinno wystarczyć. :)
Ważny jest też sam wybór kremu, musi być naturalny no i skuteczny. Ostatnio natknęłam się na taki artykuł strialys.pl/blog/jak-wybrac-najlepszy-krem-na-rozstepy/ dużo się z niego dowiedziałam.
Podziękowania: Gosja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068089 przez Gosja
Zainteresowałaś mnie tym Strialysem, bo wydaje się naprawdę w porządku. Korzystałaś z niego? Jakie masz wrażenia?
Sam krem naprawdę mnie zachęcił, chociaż wcześniej nie widziałam go nigdzie. Gdzie można go kupić?
No i w sumie jeszcze jedno pytanie - czy są jakieś przeciwwskazania przed korzystaniem z tego kremu? Mam całkiem wrażliwą, skłonną do reakcji alergicznych skórę, więc się zastanawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #1068451 przez Anetas
Polecam zwracać sobie uwagę głównie na skład kosmetyków. NIe sztuką jest napisac na kosmetyku, że jest dobry na cellulit. Sztuką jest odnaleźć kosmetyk, który będzie zawierał rzeczywiśćie dobre składniki, które będą mogły go redukować.

Ze swojej strony polecam kremy, które maja w skladzie olej z nasion konopi cannabis sativa . Ma bardzo dobre działanie na cellulit. Warto poszukać w sieci. medicalhemp.pl

W tym sklepie przykładowo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068998 przez nikitaa
Próbowałam przeróżnych kremów i maści zarówno na rozstępy, jak i na cellulit. A po 3 ciążach mam jedno i drugie. Jednak wyliczyłam sobie ile wydaje na te kosmetyki i okazuje się, że to zupełnie się nie opłaca. Porównałam ceny w pierwszym lepszym cenniku zabiegów estetycznych ( np. ten dermestetic.pl/cennik-zabiegow-estetycznych#mezoterapia ) i wyszło mi, że zabiegi wychodzą taniej, niż dobry kosmetyk porządnej marki. A są na pewno skuteczniejsze. Przeliczcie sobie ile wydajecie na takie kremy, a policzcie jeden zabieg raz na 2-3miesiące, bo co tyle się je robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069306 przez Dolores_Mell
Ćwiczenia i zabiegi w gabinecie pomagają, mnie również pomogła dieta bo celullit zmniejszyłam no i nie wróciłam do pigułek by nie potęgować zatrzymywania wody, zabezpieczałam się diafragmą dopochwową przy której juz zostałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069311 przez lakiluki
Rozstępy to faktycznie spory problem estetyczny. Ja używałam specyfiku poleconego przez znajomą i działał doskonale. Octenicare krem bo o nim mowa sprawdza się również do suchej skóry i podrażnień. O właściwościach możecie znaleźć sporo informacji na stronie octenicare.pl/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069456 przez kinia88
Od tego sa balsamy takie jak tu hipp.pl/ciaza/produkty/hipp-mamasanft/ . Zawsze stosowałam i nic nie mam a urodziłam 3 dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 9 miesiąc temu #1069509 przez Andreaa
Na pozbycie się cellulitu polecam picie wody żurawinowej (według przepisu z Planu Wypłukiwania Tłuszczu) naprawdę świetnie się sprawdza.
Rozstępy... Jeśli nie laser, zabieg...to pozostaje tylko je pokochać. To rozerwane włókna... Nie da się ich naprawić żadnym kremem. Co nie znaczy oczywiście, ze kremu nie powinno sie stosowac bo taki krem jest w stanie znacznie zmniejszyć ich widoczność:
kobieta.interia.pl/uroda/news-krem-na-ro...y-wybrac,nId,4413650
Obwisla skóra... Peelingi, masaże, ale również ćwiczenia siłowe. Wszystko zależy od rzeczywistego stanu skóry.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl