BezpiecznaCiaza112023

Warto nie być egoistką

12 lata 9 miesiąc temu #163177 przez Sławka
Ja też jestem za odstawieniem alkoholu i papierosów w czasie ciąży. Często jednak zdarza się, że na początku ciąży kobiety nie wiedzą o tym, że są w niej i popijają sobie. U mnie właśnie tak było i przez pierwsze 3 tyg.(a był to okres świąt) troszkę piłam(papierosów nie palę). Martwi mnie to bardzo,ale lekarz powiedział,że organizm jest na tyle mądry, że potrafi chronic tego dzieciaczka tym bardziej,że łożysko wykształaca się później. I najważniejsze to dbac o siebie mając już świadomośc,że jest się w ciąży. I dotyczy to zarówno alkoholu jak i innych szkodliwych używek.Jeszcze miesiąc przede mną,ale wierzę,że wszystko będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163322 przez bombel779
Ja,będąc w 3tc oblewałam urodziny szwagra,połączone z parapetówą :P Oczywiście wtedy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży!Trochę popiłam na tej imprezie,na drugi dzień zdychałam :blush: :P ...5dni później zrobiłam test-pozytywny :D I od tamtej pory nie oblałam żadnych urodzin,imienin,parapetówek,świąt....niczego ;) :P
Wyrzuty sumienia oczywiście miałam po tej jednej imprezie,ale na szczęście to było raz i nic się nie stało ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163355 przez baby_55
ja tydzień po zapłodnieniu (nieświadoma niczego) byłam na imprezce i oblewaliśmy otwarcie firmy przez kolegę i jego urodziny :) ale się działo... kiedy tydzień później zrobiłam test okazało się, że to było ostatnie oblewanie przed dłuuuugą przerwą :) nadal karmię więc nie oblewam już niczego :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163363 przez sylwira1721
to sobie wyobrazcie ze ja dopiero początkiem 3 miesiaca dowiedzialam sie o ciązy!! a tydzien przed zrobieniem testu wrocilam do domu o 6 rano po imprezie-masakrycznej!! idac z imprezy spadlam z niewielkiego mostku!! o boze dobrze ze mojemu Tobiaszkowi nic nie jest! :) ale gdy dowiedzialam sie o ciąży to na nawet na alkohol nie spojrzałam bo tak mi wstyd bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164007 przez Sławka
Najważniejsze jest,żeby mając świadomośc o ciązy nie robic głupot... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl