BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 1 miesiąc temu #362720 przez martucha
hehe nooooooo chyba jedno i drugie :silly: a Ci w studiu sie ze mnie smieją że panikuje haha bo jak ostatnio byłam sie dogadać co i jak to zadawałam milion pytań na minute :P a oni do mnie "Weź głęboki oddech i wyluzuj" :lol:

chyba cały czas dzisiaj będę głęboko oddychać :silly: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362725 przez adee84
hej
ja sie na temat kasy nie wypowiem :(
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #362728 przez Asik
Biedronkaaaa o telefonach telewizji i necie zapomniałam.. ehhh masakra..
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Martuszkaaa to ja Ci życzę żebyś głęboko oddychała jeszcze wieczorkiem mmm :whistle: :whistle: :whistle: hahah :) ja może pooddycham w weekend :D :D jak Marecki zjedzie to tak będę oddychała ze tchu mi braknie :D a tak poważnie to trzymam kciukiii za "bezbolesne" odczuwanie tego kłucia :D :D

Adee ja mam <<<< od czterech lat non stop... z teraz małą przerwą i znowu powrót do szarej rzeczywistośći... masakra jednym słowem...

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362732 przez Biedronka160
Adee przepraszam :( Nie chciałam zaczynać przykrego tematu dla Ciebie, ale po prostu coraz częściej myślę jakby się stąd wyrwać. Już nawet miałam w myśli czy nie wyjechać sama na rok czy dwa. A dzieciaki tutaj z tatą i babcią by zostały. Umarłabym z tęsknoty, ale już rozważam wszystko.

Asik no jak pensja jest co miesiąc taka sama to jeszcze idzie przewidzieć to czy owo a jak raz tak a raz tak to już gorzej :(
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #362735 przez adee84
Martus dasz rade, mnie wcale np nie bolalo

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Biedroneczko spoko :kiss: ja tez bym wyjechala ale z rodzinka sama nie chce, nie dalabym rady
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362741 przez Biedronka160
Adee podziwiam. Ty tak wszystko w sobie dusisz. Ja bym chyba nie umiała. Tulę
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362754 przez martucha
Adee błagam powiedz co sie dzieje?????????????????????????/

Biedronka nie odpowiedziałaś na moje pytanie...ile masz km do poznania, czy masz samochód i ile dni w tygodniu jestes dyspozycyjna??
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362757 przez Asik
Martuszka Biedronka Ci odpowiedziała :D

Marteczko kochana do Poznania mam dokładnie jakieś 42 km. Samochód mam, ale z prawo jazdy już gorzej. Kurs mam zrobiony. Po euro koło sierpnia planuję jakiś egzamin zaliczyć jeśli będę miała na to fundusze Przerwałam jak urodził się mały, czyli przeszło 5 lat temu i nie mogę się za to zabrać Ale grunt mi się pod nogami zaczyna palić więc chyba będę zmuszona


.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362758 przez Pippin
no cześć widzę ciężkie tematy od rana :/



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


za godzinę jadę do rodziców nie spakowana wszystkie rzeczy w pokoju w którym śpi antek :/
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362759 przez adee84
Martus odpisala Ci Biedronka :)
ide zrobic sniadanie Rafowi niedlugo wroce, a nie chce o tym pisac bo to nie pomoze, dzieki za troske :kiss:
a co sobie w koncu tatuujesz?
Happymama I need Your address, bo mi sie zapodzla kartka :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362761 przez Pippin
AHA martucha no stres to przyjemne jest kłucie a gdzie robisz ten tattoo?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362766 przez Biedronka160
matruś widzę, że bardzo zestresowana jesteś :) jak już dziewczyny pisały odpisałam Ci bardzo wyczerpująco.
W weekendy się uczę i tylko wtedy nie jestem dyspozycyjna.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362769 przez martucha
Ogladam właśnie DD TVN i było o sesjach zdjęciowych podczas porodu....i sie poryczałam...jakie te kobiety mają piekne zdjęcia...takie wyjatkowe,cudna pamiatka...

Łeeeee to jakim cudem nie widziałam tego??pewnie mnie wrzuciło już na nowa strone, a ja sie nie cofnełam w każdym badż razie...kurde...bo u mnie szukaja jeszcze jednej osoby do pracy i szef mówił że jak mam kogos to żebym podesłała do nich bo nie chca dawac ogłoszenia tylko wolą "znajomych" ale 40km to dośc duzo i jeszcze nie masz czym dojechac :(
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362770 przez Asik
Pippinku w Tychach pracy dużo :)wprawdzxie dla młodych przeważnie no i ja potrzebuję odpowiednie godziny niestety , jak juz wsio z Szymkiem ogarnę to nie ma bata , nie dam sie wszędzie spławić , ostatnio byłam w sklepie jednym co mieli mieć półetat,,, tjjaaa za 4,9 za godzinę, kogos poebało...więcej na opieke dla Szymka bym wydała..

My też mamy zamiar wypierdzielić stąd ale do Niemiec .. 200km od Edytki :D byłoby suuper :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #362771 przez martucha
a tattoo robie od łopatki po szyję :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl