BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu #370058 przez marta_szh

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370062 przez domii
Martucha Sowa Simone jest boska :lol: a ty patrzysz na znaczenia tych zawieszek? bo ta sowe niby sie daje komus jak ma wazny egzamin albo cos wlasnie z wiedza zwiazanego,ten moj listek klonu to ma przekaz Przetrwanie :) a nawet nie wiedzialam wczesniej ale pasuje to do mojej choroby. Wciagaja te zawieszki strasznie ja na imieniny chce dostac nutke i wygrawerowac Zumba :laugh:

Jusia fajna ta stronka juz dodaje do zakladek


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370075 przez martucha
Domii fajny pomysł z ta zumba :lol: a sowe chce na znak mojej mądrości hahahaha

Marta uuuuuuu przerabane z ta brodą;/ ja kiedyś miałam warge szyta....z zawieszek mam dwa duże kółka, jedno małe, dwie koniczynki,jedna arabeske i teraz wózek :lol: z Ami tez są fajne zawieszki i tańsze prawie o połowę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370082 przez domii
Marta ja sie wyje.....lam na rowerze 13 w piatek tydzien przed skonczeniem podstawowki :( lokiec szyty na zywca -do dzis mam blizne,powybijane nadgarski,kolana rozciete,zab ukruszony i lekkie wstrzasnienie mozgu-wiec wspolczuje M :(

Martucha no ja z ta Sowa to tak samo pomyslalam :laugh: musze jeszcze miec chlopczyka i tam walne date urodzenia Blazejka i serduszko


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370085 przez martucha
A chłopczyka chcesz wiszącego czy leżacego na nadgarstku???mi sie strasznie podoba dziewczynka z kitkami,chrzesniaczce kupiłam na urodziny z wygrawerowanym jej mieniem :lol: żeby nie zapomniała haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #370087 przez domii
Martucha wiszacego,a dziewczynka z kilkami jest swietna :) a widzialas torebki :P i cene :(


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370091 przez martucha
Bo teraz w tej nowej kolekcji jest jeszcze bobas :) ale chłopczyk chyba ładniejszy :S ehhh cięzko się zdecydowac, zawsze jak wchodzę do Lilou to dostaje oczopląsu :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370092 przez kiniaa
Edyta napisał:

moje dziecko Kasiek spi 1 h i to z wielkim trudem ale o 19 juz spi na noc wlasnie sie obudzila lezy na brzuchu i gada Baba hm... swoja droga czy ja wygladam na ba be :laugh: chyba babyjage :silly: predzej :laugh:
domii mi brazoletka sie nie wyswietlila ale napewno musi byc fajna z tego co piszesz i widzisz wiedzialam ze z Blazejkiem bedzie ok jedne dzieci robia cos szybciej inne cos wolniej i tak to juz jest ale to normalne i nie ma sie co martwic :)
Kasiek my mamy taki jak ty fotelik a powiedz mi masz jakos wkladke do niego bo my mamy uzywany i nie wiem czy jest w calosci wszystko :pinch: moze fotke dasz a przy okazji pokazuj obiecana Ige bo ja caly czas pamietam i czekam na foto corci Twojej :)
domii doczytalam super ze plytki juz coraz lepiej :kiss: :)
marta sz Czesc mowimy i Tobie :)


Edyta napisalas ten post 2 DNI TEMU i jakos pelno w nim usmiechow i calusow a przez ostatnie 2 dni nic takie sie nie zdarzylo na forum ani nikt Cie nie obrazil wiec nie dziw sie ze wywolalas lawine postow bo jak nie chcesz pisac to oki po prostu nie pisz a nie koncz z nami w taki sposob.... Martucha napisala tego posta ponad 5 dni temu na 1 wszej stronie i czemu dopiero teraz sie do niego odniooslas skoro juz dawno skonczylysmy ta dyskusje. Ja tez mialam o Tobie inne zdanie i lubilam cie bardzo zawsze staralam sie odpisywac na posty i przykro mi ze nagle wg Ciebie jestesmy nieszczere i dupolizki ( :lol: ) :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370094 przez jusia
:) fajne :) Martucha a Ami to co to??

wspolczuje upadku :/ moze blizna nie zostanie, niech smaruje jak sie zagoi contratubexem, tanszy jest cepan czy jakos tak ale smierdzi cebula :side:

dobry pomysl moze i my chrzesnicy kupimy taki prezent na urodzinki...ale neich podrosnie, narazie jest za mala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370099 przez kiniaa
martucha napisał:

Bo teraz w tej nowej kolekcji jest jeszcze bobas :) ale chłopczyk chyba ładniejszy :S ehhh cięzko się zdecydowac, zawsze jak wchodzę do Lilou to dostaje oczopląsu :cheer:

to dokladnie tak jak ja w river albo topshopie :lol: i w H&M ;) a w ogole to jestem zakupoholiczka i chyba sie nigdy niczego nie dorobie przez to ciagle latanie po sklepach :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370101 przez kiniaa
marta_szh napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Marta zdrowka dla eMa, mysle ze facetowi blizna dodaje tylko uroku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370122 przez Monka193
hej Dziewczyny :):)
ja nadal tu jestem :D i nigdzie się nie wybieram :D
u nas dziś paskudna pogoda była i Dominiś cały dzień marudził a teraz już śpi

przeczytałam wszystkie dzisiejsze posty i jakoś tak przykro mi się zrobiło :/
nie będę się wypowiadać na ten temat najlepiej
mam jeszcze nadzieję że dziewczyny za tęsknią i powrócą
ja też nie zawsze mam czas by tu pisać ale staram się :)

Idę spać bo oczy mi się kleją Dobranoc :*

[link=http://nasze-wesele.net.pl/phototicker] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370125 przez domii
Ja tez lece papa do jutra :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370126 przez Monka193
AAA wypiłam 2 redsy te czarne i sie chyba upiłam :P:P

[link=http://nasze-wesele.net.pl/phototicker] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #370129 przez jusia
hahaha ja sie kiedys, po porodzie, upilam 1,5 karmi :P a mowili ze tam nie ma prawie alkoholu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl