BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371037 przez happymamma
Domii obserwuj, bo Jasio zaczął raczkować zupełnie znienacka i jak już raz porządnie poszedł, tak do czołganio-pełzania już nie wrócił :lol:

Bo Marcie się piwo wczoraj skończyło i wypiła dziecku mleko z braku laku, więc musiała rozcieńczać :silly: Tak poważnie to monsz zapomniał kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371047 przez domii
happymamma napisał:

Domii obserwuj, bo Jasio zaczął raczkować zupełnie znienacka i jak już raz porządnie poszedł, tak do czołganio-pełzania już nie wrócił :lol:

Bo Marcie się piwo wczoraj skończyło i wypiła dziecku mleko z braku laku, więc musiała rozcieńczać :silly: Tak poważnie to monsz zapomniał kupić :)



:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Flower niezly aparacik z tej twojej Karolinki,dobrze ze zdazylas wyciagnac jej ta kupke z buzi :laugh: A gdzie ty wogole mieszkasz ile masz lat???


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371070 przez martucha
Flower to niezle;p
Domii tak jak Happymamma napisała pomijając to piwo;p m zapomniał kupić;/
A mnie od rana boli brzuch chyba przez ten pieprz na pomidorach;p przegielam i to ostro;p

Hiiiiiilllllllllllffffffffeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371071 przez Monka193
Witam :*
Ja tylko na chwilkę się przywitać
Dominiś mi dziś strasznie dokucza i noc tez była okropna nie dość że o 24.00 wróciłam z pracy to od 1,30 do 3.00 marudził a dziś wolne :)

Mój mały też tak pełza może w końcu wyjdzie mu to raczkowanie :)

Też mamy XBOXA tylko bez kinecta ale zbieram pieniążki i kupuje od razu ZUMBE :D

Uciekam dziś spotkanie z SZefem Brrrr

Miłego dnia :*

[link=http://nasze-wesele.net.pl/phototicker] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371078 przez Biedronka160
Witam dziewczyny !!
Ja tylko na chwilkę, bo dziś świętujemy imieniny Magdalenki !!
Więc od rana w kuchni siedzę. Babeczki z niespodzianką już zrobione, sernik dochodzi w piekarniku no i powoli trzeba myśleć o obiedzie już :)
I tak dzień za dniem ucieka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371111 przez Onka
Domii nick Onka bo mam na imię Iwona  iwONKA. HEHE fajne skojarzenie z mielonką. A na xboxie mam fitnes i różnego rodzaju tańce. Ogólnie polecam, można dostosować różne poziomy trudności ale niestety trzeba samodyscypliny bo mi czasami się nie chce.
Ooo wielkie Brawa dla Błażejka. Widzisz trochę cierpliwości i już widać efekty. A było go nie zabierać przynajmniej byś potem miała czystą podłogę 

Biedronka to w takim razie najlepszego z okazji imieninek dla małej Magdalenki

Happymamma czekam i czekam na odpowiedź od Ciebie. Mam nadzieje, że dziś wena Ci dopisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371112 przez flower188
Kasiek - póki co po jurze krakowsko-częstochowskiej i dolinkach ale skoro nosidło zdało egzamin to wkrótce zawitamy pewnie w Tatry, GOrce albo Beskidy a póki co w niedzielę znowu idziemy z małą na basen (oj będzie znowu piszczeć z radości i fikać nóżkami)

happymamma - :) jak buczy na widok zdjęcia no to nieźle musiał mu dac popalić . ja wcozraj zaryzykowałam i zapytałam Pani opiekunki czy moja córa jest grzeczna w żłobku no i usłyszałam ...:P podobno wszytskim dzieciom smoczki zabiera i ucieka na czworaczkach piszczac z radosci - psotnik maly jest ale grunt ze nie bije innych dzieciaczków.

domii - mam 26 lat a mieszkam pod Krakowem (okolice Ojcowa) codziennie dojeżdzam do Krakowa do pracy po drodze zawożąc męża do biura no i Karolcię do żłobka (biegnę zawsze z wywieszonym jęzorem co by małą podrzucić i nie dostać mandatu za parkowanie bo tam notorycznie brak miejsc). są na forum jakieś mamusie z KRK?

biedronka -
wszytskiego nja dla madziulki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371145 przez happymamma
Matucha ty wiesz co masz zrobić z tym pieprzem, już Ci wczoraj pisałyśmy :P

Onka dopisze, dopisze, jak tylko Masiulek uda się na drzemkę nr dwa zabieram się za pisanie :)

Flower Stefan tłukł Jasia zabawkami po głowie, szarpał za włosy i piszczał prosto do ucha, a robił do przez kilka dni :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371154 przez adee84
hej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371223 przez domii
Flower teraz w Krakowie mieszka tylko Viszka,ja mieszkalam 26 lat i 3 lata temu sie przeprowadzilam do Krzeszowic to jest 25km od Krakowa w strone Trzebinii,byla jeszcze Madzia z Proszowic i Agusia ma mieszkanie w Krakowie ale wrocila do IR

Onka to super z tym fitnesem na konsoli :) dzieki za wyjasnienie Iwonko :)

Sto lat dla Madzi z okazji imienin :kiss:

Adee hej hej :)


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371329 przez avika

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371354 przez martucha
Hej laski jestem po pracy, padam....przepraszam ale nie nadrobie

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla małej Madzi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371522 przez Kasiek
hej
my dzis caly dzien na dworze wiec nie mialam kiedy wpasc :kiss: az mnie nogi bolą z łażenia :) ale mam wrazenie ze przez te Igi siniaki na policzku wszyscy na mnie patrzą jak na wyrodną matkę ;) chyba jej będę korektorem smarować :silly:
pękło nam dziąsełko przy prawej górnej trójce wiec na dniach będzie ząbek :laugh: siódmy :laugh:

Motylku Iga tez sie obcych nie boi, normalnie cyganskie dziecko, do kazdego idzie, ostatnio pani sprzedawczyni w sklepie ją wzięła na drugi koniec sklepu to nawet się za nami nie obejrzała :ohmy: a paprochy też zbiera :) ale Kornelka lepsza z tym pomaganiem sobie drugą rączką :laugh:

Angelika to obserwuj czy celulit znika, moze i ja zafunduje sobie taki masaż? gratki ząbków :)

Domii wam tez :) u nas od pełzania do raczkowania to tak z miesiąc. A tatusiowie podobno robili dzieciom obiadek, przynajmniej taka jest ich wersja :S fajnie ze Błażejek juz łazikuje, podsuwaj mu laptopa albo telefon to na pewno go zmotywuje :)

Martucha dobrze ze przypomnialas o przepisie na zycie :laugh: zaraz włączam :laugh:

Monka jak po spotkaniu??

Biedronka najlepszego dla Madzi z okazji imieninek pierwszych :)

Flower przypomnialas mi o basenie :ohmy: ciagle zapominam zadzwonic i sie zapisac z Igą. Ona tez uwielbia wodę :) zazdroszcze łażenia po górkach, marze zeby pojechac ale my w tym roku tylko nad morze :)

Happymama niedlugo Jasio sie nauczy oddawac :) Iga chyba tez zacznie źle reagowac na widok Sebka, ostatnio jak byl to wsadzil jej palec w oko i walnął głową w jej głowę a teraz dwa siniole na policzku :dry:

Avika co za pytanie :ohmy: jasne ze mozesz wrócic, czekamy az kompa Ci zrobia :kiss: a jak ty sie czujesz w ogóle?? byłas juz u lekarza? wiesz juz ktory to tydzien? :)

Adee hej :) a Ty co tak enigmatycznie :unsure: :silly:

lece na przepis :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371528 przez dorotas29
Cześć Laseczki:-)

Wyprasowałam stertę prania...ufff...
Kubiemu wychodzi dwójka na górze po lewej stronie ,na razie pękło dziąsełko,ale można zapisać trzeciego ząbka jako obecnego:-)

Jutro do pracy,w czwartek też i dwunastka w sobotę..zastanawiam się,co kupić dzieciaczkom na dzień dziecka...hmmm

Kubi był wysadzany na nocnik, ale tak ,jak przypuszczałam -posiedział dosłownie ze trzy sekundy,po czym się strasznie rozpłakał..no nic, poczekamy jeszcze z tym...

Miłego wieczoru!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371612 przez motylek
Hej :laugh:
ja dziś od 5 już na nogach i to nie Kornelka zrobiła pobudkie, to moja bezsenność się odezwała,cała prawie noc nie zmrużyłam oka :(
happymamma; moje dziecko idzie nawet do obcych na ręce i mamy mogło by niebyć :angry:

angellika;masaż bańką chińską-super! ja takie zabiegi robiłam w pracy :) i naprawde są super efekty,tylko my zawsze przez masażem robiłyśmy 'masaż' dłońmi a dokładnie najpierw trzeba roznasować palcami te wszystkie grudki cellulitu i to tak mocno,a dopiero póżniej zrobić masaż bańką,wtedy są najlepsze efekty. i to boli bardzo jak jest duży celulit.

domii; szalejesz z ta zumbą :) ale musze ci napisać że że mnie wkręciłaś w zumbe i musze ci powiedzieć że faktycznie takiego kopa pozytywnego się dostaje,co prawda ja tylko raz w tygodniu chodze,ale jak bym mogła to napewno było by to częściej. Gratulacje dla Błażejka,zobaczysz że niewiadomo kiedy zacznie raczkować

dorotas;Kornelka na początku uciekała z nocnika ale po paru prubach chyba się zparzyjażniła z nocnikiem bo siku jest za każdym razem jak ja posadze.

Wy tu piszecie o zębach a u nas Kornelce wyszły naraz 2 ząbki jak miała 6miesięcy i od tamtej pory ciszza :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl