BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #370483 przez Kasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370511 przez Hania
Hejka;)

100 lat dla Lilianki :kiss:

domii, 5 razy w tygodniu :ohmy: szalejesz ;)
kasiek, u nas też dziś mocno lało :angry:
flower,fifi zjada wszystko co wpadnie mu w rączki. Wczoraj np. zjadł kawałek liścia i popił herbatką

do ptem./

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370519 przez motylek
Hej mamusie :laugh:
chciałam się z Wami przywitać :laugh: :laugh: :laugh:
Moje dziecko ostatnio bardzo grzeczne,bardzo mało marudzi :) i do tego jeszcze taka słodka śmieszka z niej,cały czas by się z czegoś śmiała. Czy Wasze dzieci boja się obcych ludzi? bo Kornelka do każdego wyciąga ręce,wogole nie boi się nikogo :dry:. a i ten mały odkurzacz wszystko pakuje do buzi,tylko chodzi po pokoju i szuka jakiś okruszków,paproszków,a jak ktoś krzyknie że nie można tego jeść to co robi,pomaga siobie drugą rączką,aby szybcje to zjeść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370534 przez Monka193
Dziewczyny może wiecie jak napisać wypowiedzenie z pracy z winy pracodawcy????

[link=http://nasze-wesele.net.pl/phototicker] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #370643 przez happymamma
hej nie mam weny dzisiaj na pisanie, więc tak króciutko:

Motylku i know what you mean, Jasio też jest taki boski ;) i również nie boi się obcych, podrywa panie przy kasach :lol: Ale niech tylko ktoś inny niż rodzice czy siostra spróbuje wziąć go na ręce - jest popisowa "ryfka" jak z obrazka, stopniowo i łagodnie przechodząca w żale nie z tej ziemi ;)

Onka dziękuję, przeczytałam i odpiszę jutro, bo jak wspomniałam wena mnie dziś bezczelnie opuściła :)

Kasiek, bo się Idze pogoda nie podoba, dlatego marudna ;) A na takie przygody musimy być gotowe - sezon placwo-zabawowy i bliskie spotkania z krwiożerczymi maluchami niebawem się rozpocznie :ohmy: ;)

Flower tak jak Twoja Karolinka kolegę, tak synek mojego brata potraktował ostatnio Jasia, który buczy do dziś nawet na widok zdjęcia Stefana ;)

Monka na forum (chyba na marcówkach) jest Sylka, z tego co pamiętam specjalistka od prawa pracy :)

Papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370665 przez adee84
HAPPYMAMO ZAWEZYWAM :blink: CIĘ NA FB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370754 przez Onka
hej mamki wieczorową porą. Dzieciaki już śpią a ja mam wolny wieczór tylko dla siebie :) Lilianie idą trzy zęby na górze i jest marudna ostatnio.
Coś dzisiaj cisza tutaj.

monka niestety Ci nie pomogę. Może w internecie jakiś wzór znajdziesz.

motylek Lilianka też jest taka słodka, nikogo się nie boi i namiętnie je gazety. Nie wiem jakim cudem ona je wynajduje bo staram się jak mogę chować wszystko papierowe. Teraz te ząbki trochę humor jej psują ale w porównaniu do brata ząbkującego to jest mega grzeczna.

happymamma oby wena powróciła jak najszybciej w dodatku ze zdwojoną siłą to będziemy miały co czytać.

Uciekam, może jakiś film włączę sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #370822 przez angellika1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370849 przez happymamma
angellika1 napisał:

przepraszam ze nie nadrobe wybaczycie nie?? :*

ja np nie wybaczę i byc może nawet się obrażę :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #370858 przez angellika1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371007 przez domii
Heloo
Hania nie 5 dni w tygodniu tylko 4 bo dzisiaj ide na 2h zumby pod rzad :laugh: a piatek tez bym chodzila ale godzina mi nie odpowiada :( Wiesz niektorzy sie dziwia ze zamiast wieczorem odpoczywac przed tv po calym dniu sprzatania prania gotowania i zajmowania sie Blazejkiem mam jeszcze sile i ochote :) a ja naprawde tam sie odstresowuje,zmieniam otoczenie i to daje mi takiego kopa na kolejne dni :)

Happymamma u nas tez jest wszystko w porzadku dopoki ktos inny niz my dziadki jedne i drugi i siostra mojego M nie wezmie go na rece :( A powiedz mi bo ty kiedys na FB pisalas ze Jas ci pelza jak foka :) i po jakim czaseie od tego zaczal raczkowac :unsure: wiem ze u dzieci to roznie bywa ale chcialabym wiedziec :)

Onka masz Zumbe na xboxie :ohmy: :P :P ja nie nawidze wszelkiego rodzaju konsol ale moj brat jest mega fanem i ma wszystkie playstetion i teraz x-boxy ,wiec moze bym sie w Zumbe zaopatrzyla i bym u niego grala :laugh: A skad ten nick Onka??? pytam bo moj maz zawsze mowi zrob mi kanapki z Onką :laugh: -a tak mowi na mielonke :laugh:

Kasiek no to pieknie musialas wygladac jak Cie tak zlalo :( A swoja droga ciekawe co Tatusiowie robili ze nie widzieli skad te guzy sie wziely :dry: :S

Angelika pisz jak tam po tych bankach-ja mimo ze na zumbe chodze to tez mam troche celulitu pod posladkami :( bo kocham slodycze a to wlasnie sprzyja jego rozwojowi.Gratulacje zabkow u nas tez sie wczoraj wkoncu te gorne jedynki przebily :lol:

Motylku super ze Kornelka taka grzeczna

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371009 przez martucha
Witam się wtorkowo!
Jestem w pracy i już mam dosyć,nie chce mi się strasznie...
Daliśmy jakoś rade w nocy z tym mlekiem,dostał lekko rozcienczone z domieszką kaszki

Przypominam również o przepisie na życie dziś:)
Może uda mi się później wpaść miłego dnia papa
Aaa i zgadzam się z tym że Happymamma jest bardzo taktowna ja się cały czas od niej uczę;p

Domii super! Gratki dla Błażki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371011 przez Hania
Czesc.

Nie nadrobie wszystko bo w pracy jestem;/ ja tez prosze o wybaczenie :silly:

domii, buziaki dla malego zdolniachy :kiss: :)
angelika, gratulujemy ząbków;)
Później zajrzę...
Miłego dnia laeseczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371022 przez happymamma
Greetings :lol:

Domii Jasio przemieszczał się tak, że podciągał się na rączkach i odpychał jedną stópką i trwało to długo, około miesiąca :) W między czasie ( po dwóch tyg mniej więcej) zaczął podnosić pupcię w górę i tak się bujał w przód i w tył, ale nie wiedział co zrobić z nóżkami ;)

Martucha Ty ode mnie? :ohmy: W życiu nikt się niczego ode mnie nie uczył :blush: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371029 przez domii
Happymamma no wlasnie Blazej podciaga sie na raczkach i raz jedna raz druga stopka sie odpycha a momentami czolga sie raczkami na przemiennie :) no nic to czekam i obserwuje-dzieki :)

Hania a od ktorej do ktorej pracujesz?


Martucha trzymaj sie :) a co sie stalo ze piszesz o tym mleku rozcienczonym :unsure:


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl