BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu #366910 przez madzia0507
Lecę na razie do swoim spraw "policyjnych", a potem z Julisianką na kocyk. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366914 przez Renata Anna
Madzia ja jeszcze nie tknęłam tych spraw... Ale od jutra zacznę. Dziś chcę skorzystać troszkę z pogody... Niestety my tylko balkon mamy... Ale co tam...

Do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366931 przez happymamma
UPRZEJMIE PROSZĘ PANIĄ KATARZYNĘ O EDYTOWANIE SWOJEGO PIERWSZEGO POSTA I PZEKLEJENIE NASZEJ 1 STR. Z POPRZEDNIEJ CZĘŚCI. Z GÓRY UPRZEJMIE DZIĘKUJĘ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366962 przez Kasiek
nie bylo mnie jakis czas ale i tak w ferworze walki nikt nie zauwazyl ;)

a ja tam sie wypowiem :angry:

nie wiem jak ktos moze w ogole pisac ze jedna czy druga zdominowala forum :ohmy: po to jest to forum zeby pisac a jak ktos nie chce czytac co poniektóre napisały niech nie czyta. Adee nie pisala na forum przez dlugi czas wiec o jakim zdominowaniu w ogole mowa??

ja osobiscie Adee rozumiem, moja Iga tez jest czasami mega absorbująca i mi pomaga np "wywalenie" emocji tutaj na forum, uwazam ze to nic zlego. Lepiej sie wypisac, od razu czlowiekowi sie lepiej robi :laugh: zreszta po to mialysmy tu byc. Tez potrafie czasem napisac ze mam dosc ale to nie znaczy ze nie kocham swojego dziecka i jestem złą matką :) Bo kocham :)

A Asik piszac ze w takich złych chwilach powinnysmy pomyslec ze mamy zdrowe dzieci ma racje, ja tak np mysle ze dobrze ze Iga jest chociaz akurat np nie chce spac, płacze czy maudzi bo sie dlugo o nią staralismy i mi od razu lepiej :)

Anetko kochana mysle ze troche przesadzilas z tym tekstem o pieniadzach :( mysle ze to sprawa kazdej z nas jak dysponuje kasą i na co wydaje. Zreszta raz na jakis czas kazdy potrzebuje zmienic otoczenie, wyjechac, odpoczac bo inaczej zwariuje. i to kosztem tego ze na obiad zje kanapki, nikt od tego nie umarl :silly:
Wiadomo, niektóre z nas nie pojechaly bo ciezko z kasą to zrozumiale. Ale czy mozna krytkowac kogos kto mimo tego ze mu sie nie przelewa jednak pojechal??

Agusia Ty piszac ze kazalysmy Ci isc do lekarza to pisalas chyba w amoku :) wiesz ze to nie tak, martwilysmy sie o Ciebie, bo depresja poporodowa zdarza sie czesto :kiss: ja sama mialam jej poczatki...

piszmy co myslimy ok, bądzmy szczere ale tak troche z taktem dziewczynki :P

Domii ciesze sie ze wszystko good :kiss: :kiss:

Dorotko :kiss:

Renatko, Biedronko gratulacje raczkowania :)

Madziu 100 latek dla Julitki :kiss:

a poza tym skoro "oczyscilysmy" atmofere to dajmy sobie jeszcze po razie i wroćmy :) Asik, Adee, Anetko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366963 przez martucha
Happymamma my jestesmy gotowi jakby co, podjade dzisiaj autobusem ...chyba ze chcesz iść na jakieś zakupy :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366966 przez happymamma
Marta nie denerrrrrrrrrrrrrwuj mnie, bo ja na zakupy chce chodzić nawet przez sen, ale muszę się opamiętać :silly: Jego Masiulkowatość śpi jeszcze, więc jak obudzi się i pochłonie obiadek to damy znać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366973 przez Renata Anna
Anetka poprosiła mnie, żebym skasowała jej profil na bloggerze. Także tu pewnie też już nie wróci...

A o co chodzi z Asik???? Bo ja nie w temacie jestem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366974 przez martucha
Happymamma ze spokojem, czekamy :lol: Borys jak na razie dopadł moją torebke i nie zamierza mi jej oddać :silly: Jesli o mnie chodzi to możemy zrobic rundkę po mieście;p;p;p;p;p;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366976 przez martucha
Happymamma to zrobimy tak, ja juz wyjde z domu z Borysem bo mi marudzi a jak bedziecie gotowi to daj znac i sie s[potkamy buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366987 przez Renata Anna
Ale Wam zazdroszczę. Ja też chciałabym się z którąś z Was spotkać... Która chętna do Bełchatowa zjechać????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #367005 przez avika
czesc

Domii super, ze z Blazejkiem wszystko ok :) jedno zmartwsienie mniej :)

hej Kasiek troche Cie nie bylo, tesknilam :silly: jak Iga?

Renatko ja bym zjechala na mala kawke i pogaduchy ... tylko, ze ja mam naprawde bardzo daleko, wiec tylko online tak naprawde da rade. przepraszam :blush:

Happymamma ja tez chetnie zobacze tych Twoich mezczyzn w tych nowych kurteczkach jesli mozna :blink:

milego dnia, moj lobuz spi to ja tez sprobuje tylk owpierw jakies pranie nastawie.

Pogoda u nas cudna, wam tez takiej zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367047 przez adee84
ja chciałam tylko napisac, że:
Domi ciesze sie ogromnie, że z Błażejkiem wszystko w najlepszym porządku, ale nie miałąm ku temu wątpliwości
Madziu życzę Julisi 100 lat i wszystkiego co najlepsze :*
Renatko ja na fb czasem będę pisać jak masz chęć
Biedronka to samo do Ciebie
Kasiek do Ciebie też, poza tym dziś rano myślałam właśnie o Tobie
papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367077 przez avika
a ja nie mam fb :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367097 przez domii
Avika u nas tez cudna pogoda chociaz zaduch sie robi wiec nie wiem czy jakas burza nie przyjdzie :( a i wietrzysko straszne ze okno musialam zamknac bo drzwi wyrwie

Renatka to super ze Celinka ma karnacje po Tobie :) Blazej ma chyba po M chociaz buzke tez ma opalona

Kasiek kopna Cie :angry: jak to nikt sie o Ciebie nie pytalal :angry: :angry: a ja Kinia Adee i juz nie pamietam kto

Adee a Majeczce to chyba wloski zjasnialy co? na tym zdjeciu na FB ma takie jasniutkie

Agusia nic nie pisalas jak lot?

Madzia ruszylo sie cos w sprawach policyjnych?

Asik Anetka wracajcie :( :( :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Przyszedl nam dzisiaj prezent dla Blazejka mianowicie stoliczek edukacyjny :lol:


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367098 przez Renata Anna
Dlaczego Asik nie pisze na forum?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl