BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #454108 przez Mała
Maja moje dłonie jak sie robi chłodniej to jest jedno wielkie pieczenie, pękanie skóry i mogę tylko kremu nivea używać, bo glicerynowe jeszcze bardziej pieką

Chyba umarła



AAAA zapomniałam Megi gratuluję odstawienia od piersi, szałwia zasusza to prawda, ja piłam

Gosia oj oj marzy się :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454109 przez beti
Cześć laseczki,
ja już spakowana ale przeziębiona na maxa, jutro o 6 wyjazd, więc o 5 pobudka :ohmy:
Pysia, służbowo :(

Mgiełka, wrzuć na luz, nie stresuj się, zdystansuj a będzie lepiej, jak czasem Fifi ma słabsze dni to spędza je u mnie na rękach albo w nosidle, nawet w domu...to małe ludki są, one czują, myślą i czasem po prostu mają słaby dzień i jedyne czego potrzebują to naszej bliskości, czy przytulenia...
ja mam 7 lat różnicy z siostrą i fakt faktem kiedyś nam ta różnica bardzo przeszkadzała a teraz jest super.

Lecę zrobić kanapki na jutro, poczytam i idę spać, bo padam :(

Będę albo z doskoku z komórki albo dopiero w sobotę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454110 przez slowiczek
Maja, u mnie to samo z dłońmi :( pękają mi czasem do krwi :( i kremy nie dają rady, maść witaminowa jest ok ale tłusta strasznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454111 przez beti
Mała napisał:

Maja moje dłonie jak sie robi chłodniej to jest jedno wielkie pieczenie, pękanie skóry i mogę tylko kremu nivea używać, bo glicerynowe jeszcze bardziej pieką

Chyba umarła


Spróbuj sobie zimowej edycji kremów do rąk Avonu, lub Johnsona 24 h nawilżanie moim zdaniem najlepsze z najlepszych!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454113 przez beti
A przed snem polecam nałożyć mega grubą warstwę kremu i założyć rękawiczki bawełniane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454114 przez Mała
Beti na bazie gliceryny są?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454115 przez gosia2324

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454116 przez beti
Nie, ja nie uznaję glicerynowych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #454117 przez fanka
jestem!!!
po pierwsze przejełam się, że tyle dzieci się pochorowało po sandomierzu, mam nadzieje, że to nie przez Dawidowego gila? bo teraz wyrzuty sumienia mam, jakbym wiedzialą, że tak będzie to zrezygnowałabym z wyjazdu :-( ale mimo wszystko wydaje mi się, że u niego to był gil zębowy bo znikął w pon jak gdyby nigdy nic. Dawidowi przebiła się ostatnia czwórka, wczoraj trochę, dziś ciąg dalszy i powiem Wam, że masakra, dziś w trakcie dnia miał cała buzię krwi!!! a dziąsło na tej czwórce "posiekane" jakby się pociął, mam nadzieję, że się to jakoś "naprawi" bo inaczej nie wiem co robić, czy iść do lekarza czy co?
Wcześniej nie miałam okazji napisać więc pisze dopiero dziś- dziękuję wszystkim obecnym w Sandomierzu za wspaniale spędzone chwile, cudowne rozmowy, masę śmiechu..... itd, itp....
a nieobecnym rownież za przyjaźń choć wirtualną :kiss: :kiss:
dziewczyny błagam wyślijcie mi fotki!!!!!
a tak na koniec dodoam wam mojego potworka :-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #454118 przez gosia2324
Johnson 24 rewelacja !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454119 przez beti
No i bym zapomniała,
Wojtuśku sto latek!!! :kiss:
Ewelina samych radości w małżeństwie :kiss: a powiedz jak sobie radzi mała Klara z mamą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454122 przez gosia2324
DAwidzio jaka dynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454123 przez maja1982
beti - bidulko :( ale Cie dopadło :( i to jeszcze teraz jak musisz jechac:( a Fifi juz calkiem zdrowy??

ja lubię bardzo tłuste kremy - sprawdzają sie wtedy te najzwyklejsze nivea bambino, netrogena

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454124 przez kasia79
mgielka22 napisał:

Ja wiem czy sie przekona...ehh ja chyba tak niepotrafie jak Wy...zawsze chcialam miec malucha ale kiedy przyszlo co do czego to chyba mi to macierzynstwo przeszlo choc nie ukrywam strasznie chce byc w ciazy 2 raz M sie nei zgadza a chce rodzenstwo dla Lili bo wiem ze teraz bym nie popelnila tych bledow co w wychowaniu Lilki...inaczej bym podeszla moja cierpliwoscjest na rowni -50 wiec masakra mnie co chwile i bardzo szybko cos zlosci i wyproadza z rownowagi...

Pyskaaa wybacz ze pytam co teraz bylo przyczyna oblania PJ?


sory ale co to znaczy "macierzyństwo mi przeszło"? w życiu nie słyszalam większej durnoty, mgiełka to nie jest śmieszne, trochę mnie przeraziłaś :angry: nie popełniłaś błędów, tylko tak już jest, że jesli matka jest nerwowa i tak się zachowuje w stosunku do dziecka to ono przyjmuje te wzorce i je powiela.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454125 przez beti
DAWIDZIO :kiss: :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl