BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #492920 przez Iwonka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492922 przez Iwonka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492923 przez gosia2324
Iwonka napisał:

allegro.pl/buty-ocieplane-kozaki-sniegow...-21-i2854087298.html co myslicie o takich


wydaja mi sie ciezkie,iwonka za taka cene kupisz fajne w sklepie z przymiarka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492928 przez Marta M
Witajcie, Maja zrobiła nam pobudkę o 5:30, ale nie jest źle, jakieś krótkie drzemki do tej 8 były ale i tak jestem nie dospana..rano pojechaliśmy kupić sanki i już je przetestowaliśmy :) Maja padnięta po przejażdżce teraz śpi..ale mojemu dziecku na sankach uśmiech z buzi nie schodził :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Znów jakiś czas chorób?? Sami, Ola, Fifi, Loluś :kiss:

A te żołądkowe sprawy widzę tak samo idą hurtem, ostatnio większość z nas się skarżyła..Pati :kiss:

maju ale fajnie, więc Wasza przeprowadzka coraz bliżej :woohoo: :woohoo:

Pyśka krew w kupce?? :( Napewno to była krew? Może jadł jakieś buraczki?? Jeśłi krew to lepiej to zgłosić lekarzowi..

Miśki większe od małych Gwarków :) A i czapeczka jaką ma Nadia widzę dobrze się sprawuje :)

Iwonka ja też butów na allegro bym nie zamiała, bez przymiarki, zwłaszcza dla dziecka na zimę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492930 przez slowiczek
Jogo i Kubuś, super :) :kiss:

a my mamy nowego zęba! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492933 przez Iwonka
No tez nie jestem przekonana, Gosiu wlasnie nie kupie bo wczoraj obiecielismy wszystkie sklepy i nic nie bylo jeszcze przypomnial mi sie jeden sklep w ktorym moze cos bylovby my mamy taki problem ze oboje pracujemy do 16-17 i zeby jechac na zakupy to tylko sklepy ktore czynne sa do 21 bo nie damy rady inaczej :( a do pozadnych sklepow mamy 30 km bo w strzelcach nic nie maaa bu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492936 przez Iwonka
Natalka gratujuje nowego zebuszka:*

TEz nie jestem za allegro tzn kupowaniem butow bo ciuchy to jeszcze ewentualnie ale wybieram aukcje gdzie mozna oddac ale to znowu dodatkowe koszty i w ogole masakraaaa buuuu moje dziecko nie bedzie mialo cieplych butow:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492937 przez Marta M
Nati gratulacje :)

Iwonka macie tak samo jak my, S. do domu przyjeżdża koło 16tej, do Krk 20km, doliczyć stanie w korkach, itd...i zawsze Maję musimy brać ze sobą bo nie mamy jej komu zostawić..i ciągle jesteśmy z wszystkim albo na ostatnią chwilę albo spóźnieni...czasem zazdroszczę dziewczynom że są zawsze na wszystko przygotowane...ja mam czas ale nie mam ani auta ani jak się dostać gdziekolwiek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492943 przez Iwonka
Tez zawsze bierzemy Bartusia po mimo ze moglabym zostawic go z mama ale ja lubie jak jest z nami :) tylko wlasnie te pozne godziny buuu dzisiaj pani mi jedna mowila zebym w lidlu zobaczyla a ze bedziemy blisko lidla to zajze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492945 przez Iwonka
No dobrze Laseczki ja zmykam zaraz do domku jeszce wejde do sklepu po drodze ,potem jedziemy do taty potem musimy troche ulotek z mezem rozniesc salonowych i pewnie bede padnieta i nie wiem czy dam rade wieczorem cos skrobnac MILEGO dnia zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492947 przez Marta M
gola a Ty dawno do nas nic nie napisałaś a widzę że jesteś. Jak Karolinka? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492949 przez Marta M
A i kochane pamiętajcie o klikaniu proszę bo coraz mniejszą tą przewagę mamy a szkoda by było spaść na drugie miejsce kilka dni przed końcem konkursu..

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492985 przez gola81
Miło Marta że pytasz:) U nas narazie jakoś leci jedyny problem to to że Karolinka jeszcze nie chodzi, lekarz kazał nam sie nie marwtić ale jednak troszke sie martwie..
A tak to Karolinka ( to nie tylko rozkochanej mamy zdanie) to bystra dziewczynka, sama juz je, uwielbia książeczki,tańczy zaczyna mówić itp.....
Często czytam co tam u Was i dzieciaczków:) Jakos ciężko mi tak wbić się z moim zdaniem bo widać że juz jesteście tak zgrane że głuio jest sie tak wtrącać:)

Macie śliczne dzieciaczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492988 przez beti
No i Pulmikort w użyciu :( biedny mój Fifuś :kiss: :(
Widzę, że jakoś hurtowo leci to chorowanie naszym dzieciaczkom :(

Marta a nie myśleliście o kupieniu jakiegoś tyci autka dla Ciebie tylko? np Tico albo coś takiego...grosze kosztuje a zawsze miałabyś więcej możliwości...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #493051 przez Marta M
Fifi :kiss:

gola skoro Karolinka jest taka bystra to pewnie pracuje nad umysłem i te czynności udoskonala..daj jej jeszcze trochę czasu, chociaż rozumiem to, że się martwisz, każda z nas napewno czytając porównuje swoje dziecko do innych...nasza sąsiadka zaczęła chodzić jak miała 18 miesięcy..teraz biega i jest wszystko w porządku :)

beti pewnie że myśleliśmy, ale mamy tyle innych wydatków, poza tym ze mnie jest dobry kierowca ale tylko wiosna-jesień...boje się jeździć po śniegu i teraz to bym nawet auta nie chciała :P :P

Maja znów na sankach a ja gotuje, dawno nie miałam dwóch dań :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl