BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #493087 przez mgielka22
Hello zyje :)

Byla wczoraj u mnie moja frends pogadalysmy popilysmy i bylo fajnie :)

Dzisiaj nawiedzili mnie rodzice przywiezli prezenty Lili dostala troche ubranek i klocki te z biedry super sa :D I dzis w ramach relaksu idziemy do kina no czas najwyzszy :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maluszki jak tam zdrowka Kochane Katy jak Sami???

Pyskaaa krewww??? Jestes tego na 100% pewna?? Jak tak to musisz biegiem do lekarza a najlepiej na IP zeby sprawdzic a moze zrobil po prostu twarda kupke i go drasnelo w zylke w pupie mow tu szybko czy jeszcze sie pojawilo????

Marta swoje auto to najlepsze co moze byc niech Twoj S Cie podszkoli zebys bya pewniejsza w ziemie w jezdzie, naprawde lepiej bedzie miec cos swojego wiem jak ja bylam uwizana nie majac auta masakra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493109 przez gosia2324
Mgielka mi tez strasznie podobaja sie te klocki, masz te dla dziewczynki?
Swietbne kolory i mega pudlo :)

Marta z dwóch dan to je tez nie pamietam kiedy robilam chyba jak nie mialam dzieci :silly: :woohoo:


Jagódka nauczyla sie mowic dzis piłka i koło :) :woohoo:

My tez dzis skorzystaliśmy ze śniegu i zaliczyliśmy spacer.
Weszliśmy sie rozgrzać do mojej mamy i wiecie co czasem to mi wstyd za moje dzieci,
Kuba jeszcze butów nie zdjął i mowi do babci, jaki ja jestem glodny, rodzice mi nie dali :cheer: :cheer: :S
a jadl obiad pol godz wczesniej, zawsze jak wchodzi do mojej mamy , albo do T jest w sekundzie glodny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493121 przez iwonaNAVI
Hejo :) my dzis z mama pojechalysmy na male zakupki i kupilismy butki Oliwci o takie
www.ccc.eu/pl/kids/catalog/nelliblu/302776

sa naprawde rewelacyjne takie cieple i waskie bo ona ma waziutka stopke

dzis w koncu i u nas napadalo troche sniegu wiec jutro juz zaraz na sanki...babcia kupila fajne na gwiazdke ale juz przywiozla dzisiaj...mamy jeszcze te plastikowe tez sa super

Jej wszystkie chorowitki wracac szybko do zdrowka

Gwarkowe misiaki i tak lepsze niz te wielkie misie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #493144 przez slowiczek
dużo zdrówka dla Fifiego :kiss: !

gratulacje dla Jogo :) a Kuba nieźle kombinuje.... :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #493191 przez Mała
Witam.
Ola dziś bez gorączki, ale przekręciła się całą noc. Przeryczała cały dzień, teraz śpi. Ja myślę, że to zęby. Tylko dziwne, że tak jeden dzień miała gorączkę :dry:

Słowiczku nadruchliwa :lol:
Dzieciaki faktycznie niezłe pomysły mają

Fifi zdrówka :kiss:
Loluś też :kiss:
Kacperku :kiss:

Katy jak Sami?

Maja super, no to teraz możesz planować i urządzać :lol:

Pyśkaaa uuuu i co dostałaś jakieś leki?

Pyśkaaa krew w kupie to nie ma żartów, pogadaj z lekarzem i to szybko.

Nati gratuluję zęba :)

Jogo wow, gadułko gratuluję :) Zdjęcia cuuudne :)

Gosia Ola ma tak samo jak Kuba, jak wchodzi do przedszkola. Wręcz już wie gdzie jest kuchnia i tam leci i mlaska przed szafką z bułkami :S

Gola nie gadaj, że zgrane tylko zgrywaj się z nami :blink:

Edytka gratuluję prezentu na Mikołaja :) Też byś się babo odezwała i pochwaliła Wojtusiem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493197 przez gosia2324
Mala, ale czasem to az mi wsdyd, choc mama i T wiedza ze moje dzieci "zawsze sa glodne"
On wchodzi do babci i w drzwiach, jaki ja jestem glodny :dry: :S
zjadl 5 plackow ziemniaczanych, ja bym pekla :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493201 przez beti
Fifi o 18:30 padł, ale już 2 razy się budził i płakał taki żalącym się płaczem :( dałam paracetamol, zasnął bidulek mój, mam nadzieję, że pośpi teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493221 przez mgielka22
Gosia na pudelku pisze ze dla chlopca i dla dziewczynki :) te co byly po 39,99 :)
A co do glodnosci to ciesz sie Kobieto ze chce jesc a nie ze jest niejadkiem :D i pamietraj ze babci zawsze najlepsze :lol: ja zawsze mialam to samo ze do babci chodzilam jesc mimo ze w domu zjadlam :P

Mala napewno zeby a poza tym to nie jest powiedziane ze goraczka musi byc ciagla przez pare dni... Lilce juz spuchly dolne 3 czyli bede sie przebijac jejku znow bedzie masakra...

Poza tym moj tata dzis wystraszyl Lile bo zaglosno jej do ucha wrzasnal a ta w ryk...i pretensje co my z dzieckiem robimy bo ona taka nei byla no qrde taki wiek tak??? :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493226 przez Mała
Ola ma dwie 2 i dwie 4 spuchnięte, od 2 dni śpi po 30 min w dzień i to jest zdecydowanie za mało, bo sobie sama ze sobą rady dać nie może. W ogóle te górne zęby jakoś gorzej znosi :dry: Trzeba jakoś przetrwać

Dziwne, że dziecko się wystraszyło, jak ktoś mu ryknął nad uchem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493229 przez slowiczek
Mała, u nas górne też dają bardziej w kość niż dolne, ostatnie noce to ja wstaję do Natalii niezliczoną ilość razy, ciągle by na cycku wisiała bo sprawia jej to ulgę....dziś się już przebił więc może będzie spokojniejsza noc....

kurcze ciekawe co z Samim, Katy nic się nie odzywa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493231 przez Edyta1986
Mala dziekuje :* wreszcie sie doczekalismy czegos swojego.jestesmy teraz do Swiat u mamy w gliwicach i mam neta tylko w komorce wiec nie moge zdjec wstawic ani nic:/ ale jak tylko bede mogla to pokaze tego mojego malego rozbojnika. Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493233 przez angie1713
Witam się dopiero teraz :)

My cały dzień zabiegani najpierw byliśmy z Nadią na sankach póżniej pojechaliśmy do jej prababci na kawkę i jak wracaliśmy wstąpiliśmy do galeriii.

Zdrówka dla chorowitków :kiss: :kiss: :kiss:

Pysia jak dziecko jest alergikiem to może pojawić się krew w kupce pewnie go coś mocno uczuliło oby to nic grożnego daj znać czy byliście u lekarza :kiss:

Kubuś jesteś niesamowity a Jogo zdolna dziewuszka :)

Ola oby ząbki szybko wyszły Nadia też ma strasznie napuchnięte ale póki co nie jest marudna

Maju to fajnie że mieszkanko juz wasze teraz na głowie masz urządzanie ale to sama przyjemność bo będziecie na swoim :)


Byliśmy u T i Nadia na siebie wylała kawę strasznie płakała bo wylała jej się na raczkę ale już teraz lepiej trzymaliśmy jej długo pod zimną wodą .Na szczęście kawa nie była już bardzo gorąca i nie widać nic na rączce.Sekunda nieuwagi i takie nieszczęście :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #493234 przez Mała
Eh te zęby :dry: Nati :kiss:

U nas noce są gorsze niż zwykle, ale jeszcze bez tragedii. Za to dni są okropne, tylko chodzi i ryczy, sama nie wie czego chce, tylko mama i mama

O kurcze Angie Nadia ciocia całuje w łapkę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493244 przez gosia2324
Biedna Nadulka :kiss:

Slowiczku Jogo idzie teraz dół i tez budzi sie na smoka z 5 razy, zostawiam sobie na komodzie smoka na zmiane nasmarowanego zelem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #493248 przez angie1713
Moja marudka już zasnęła jak nigdy po takim dniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl