BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #517415 przez Sylwia26081982
Poczytalam Was troszke ale niestety zdjec ani piosenek nie widze,bo pisze z tel. Cos nie moge spac wiec mysle napisze pare slow.
Co do rodziny,wiadomo..nie wybiera sie,mi jak ktos porzadnie zalezie za skore to moze nie istniec,daje zawsze jeszcze jedna szanse ale kolejnych juz nie!

Moj szkrab smacznie spi ale martwie sie bo glosno oddycha,podobno to niedobrze,musimy wybrac sie do lekarza.

Agusia koniecznie do lekarza ale nie krec czarnych scenariuszy,bo niekoniecznie zle sie dzieje. Ja mialam podobne zdarzenia w pierwszej ciazy i to dosyc czesto ale lekarka powiedziala ze macica jest bardzo ukrwiona i to pekaja zylki ale dziecku nic nie grozi. Mam nadzieje ze i Tobie tak powie. Przewaznie po sexiku plamienia mialam;/

No to juz padam,aha pochwale sie jeszcze ze dzis mialam wizyte i sluchalam bicia serduszka swojej dzidzi..poza tym silna z niej kobitka,kopie,fika ze az strach:) Jestem w 22tc,pisze jakby ktos sie zastanawial;)

Dobrej nocki. Pozdrowionka dla wszystkich zeszlorocznych Wrzesnioweczek:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517461 przez beti
Halo, napisałam Wam wczoraj posta i zamiast czytać to zasnęłam :P

Agusia, jak dziś?

Sylwia to już wiadomo, że dziewuszka będzie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517465 przez Smerfetka
Witam w sobotni poranek :)
Pati bardzo ładna piosenka, ąż Leoś przybiegł i się do mnie przytulił jak usłyszał hehe :laugh:
Słowiczku a za co Syrena chciała Cię bić? :lol:
Agusia mam nadzieję że to nic takiego i będzie dobrze :kiss:
Sylwia Ty już za półmetkiem ;) zazdroszczę :) też bym chciała teraz dziewczynkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517529 przez angie1713
Witam się i ja nie pisałam jeden dzień a tyle nadrabiania że szok :silly:

U nas masakra ze spaniem ,Nadia nie chce spać idzie dopiero i to siłą o godz 23,30 jak ją włożę do łóżeczka to jeden wielki płacz .Wszystko jej sie poprzestawiało przez te święta i Sylwerter.Póżniej wstaje po 10 pierwszą drzemkę ma o 16 wstanie przed 18 i nie ma się co dziwić że spać nie chce .Dziś specjalnie obudziłam ja o 9 ale tak mi było jej szkoda budzić ale nie mam innego wyjścia bo nigdy nie unormujemy tych godzin jutro obudzę ja o 8 i mam nadzieje ze padnie około 12 na drzemkę .Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Jutro wraca moja siostra z Anglii była tam rok ale nie ma już pracy to juz nie ta sama Anglia co kiedyś ale się bardzo cieszę bo dwie siostry tam mam a ja tu sama jak palec ;) :)

Wszystko nadrobiłam ale już sporo zapomniałam mam nadzieje ze nikogo nie pominę ;)

Emi w krainie zabawek cud miód i malina :lol: :kiss:
Jogo gadajaca :)
Fifi z kołderką słodziaczek :)
Smerfetka jakaś ty ładna dokładnie jak smerfetka :blink: a Leo przystojniaczek :kiss:
Monia życze powodzenia w szukaniu pracy abys nie musiała wyjeżdżać :kiss:
Maja super że znalazłaś żłobek i jesteś z niego zadowolona a urządzania mieszkanka Ci zazdroszczę :)
Marta tapeta super ta zielona bardziej mi się podoba słuszny wybór :)
Iwonka dobrze że już lepiej z Oliwka :)
Agusia ja też Ci zazdroszczę ruchów maleństwa Gratki :kiss: :) A tym się nie martw wszystko bedzie dobrze :)
Bewipo zdrowka :kiss: Aniska gratuluje nowych słówek bravo :)
Beti trzymaj się kochana bedzie dobrze :kiss:
Słowiczku ale super z tym wyjazdem :)A impreza niespodzianka to super sprawa :)
Gosiu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Smerfetka super ta piosenka też ją ostatnio słuchalam :)
OLiwka aparatka z tym rozbieraniem :)
Słowiczku stylizacja koleżanki niesamowita jak ona wogóle w tym czymś chodziła :P
Kacperek gratuluję bezsmoczkowego życia :)
Franiu dla Ciebie też gratulacje :)
Sylwia gratuluje zdrowej córeczki :kiss:

Ale się rozpisałam ciekawe czy ktoś to przeczyta :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517564 przez Agusia83
witam sie sobotnio.
Dodzwonilam sie do ginki...powiedziala, ze mam sie nie denerwowac...jesli brzuch mnie nie boli, to pewnie podczas badania delikatnie naruszyla szyjke..chociaz sama pamietala, ze jest dluga, zamknieta...natomiast mam lekka nadzerke i moze to z tego. Mam duzo odpoczywac, nie martwic sie, jesli krwawienie by sie nasililo mam niezwlocznie udac sie do szpitala.. Ale ona jest dobrej mysli.
Rano mialam jeszcze 2 nitki...a teraz juz czysto.

Angie...oj, wspolczuje...Faktycznie nadusi cosik sie poprzestawialo, mysle, ze dobrze robisz budzac ja wczesniej...zycze Ci oby wszystko wrocilo do normy.

Rozmawialam z mama, Emisia zrobila dzis dziadkom pobudke o 4:30...i nie miala zamiary spac...wariowala...dopiero o 6 padla...ale obudzila sie o 7 jak babcia lepila pierogi :silly: A mam tak kochana mame, ze podrzucila nam 30 pierogow :lol:
Juz sie nie moge doczekac poniedzialku, az Emisia wroci do domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517567 przez maja1982
Witam i ja :)

pogoda średnia ale może uda nam się na spacer wyjść ;)

agusia - nie denerwuj się na pewno wszystko jest w porządku!ale oczywiście czekamy na relację po wizycie u lekarza !

pyska - no proszę jakiego masz zaradnego brata ;) kolejny bezsmoczkowy maluch :) '
a jak tam w pracy??aha jeszcze miałąm zapytać a może kluby malucha sa u was??

angie - matko to faktycznie sie Nadusi poprzestawiało :dry: szczerze to ja juz o tej porze śpie ;) popracujecie troszkę nad tym i wszystko wróci do normy!fajnie ze siostra wraca :)

a apropo mieszkania to wy w przyszłym roku planujecie zmianę??Prawda??

ide sobie kawkę zrobić i wracam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517586 przez Agusia83
Angie, super, ze siostra wraca...bedzie juz mieszkala gdzies niedaleko Ciebie/? :laugh:
Wieszalam kolejne pranie, wczorajsze chowalam...rany, ile Emisia ma ciuchow...ciagle dostaje cos nowego...tak naprawde to ja kupuje jej tylko bodziaki...rajstop, to ma chyba z 25 par, juz sie w komodzie nie mieszcza...a 3 tygodnie temu dostalam od tesciowej wor sukienek :silly: i spodniczek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #517587 przez angie1713
Zaraz wychodzę z Nadią na spacer bo w końcu nie pada i jak wrócimy to mam nadzieje że pójdzie spać :)
Tak Maju my w tym roku chcemy we wrzesniu wystawić nasze mieszkanie na sprzedaż i szukać będziemy większego :) Już się nie moge doczekac a okazało się że moja młodsza siostra z chłopakiem chcą kupić kawalerkę i zastanawiaja sie nad nasza bo mamy całą wyremontowana a w takiej samej cenie jak inne w złym stanie chcemy sprzedać :)

Mykam na spacer papa

Agusia siostra mieszka z moimi rodzicami jeszcze ona ma 21 lat ale blisko bo na osiedlu obok jakieś 10 min drogi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517592 przez Agusia83
Angie, mam nadzieje, ze uda Wam sie szybko sprzedac mieszkanie :laugh:

A ja sie musze pochwalic...ze coraz bardziej czuje dzidziolka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #517629 przez magda79
witam się i ja :)

Słowiczku cóż za stylizacja :X :X :X

Agusia to dobrze, odpoczywaj więcej i wszystko będzie dobrze :kiss:

Dziewvzyny ja też nie wyobrażam sobie takiej syt z rodzeństwem no ale cóż z drugiej strony nic na siłe...wszystko zostało juz w tym temacie powiedziane

Gosia przykre z tą "przyjaciółka"

Beti :kiss: tak jak dziewczyny piszą jesteś inteligentną osobą i nie daj sobą pomiatać....ach te korporacje!

Zdrówka dla Wszystkich :kiss: :kiss:

Smerfetka za mną też chodzi ta piosenka od paru dni :)

Maja oj musiało boleć bidulko :kiss:

Mała wszystkie wiemy jesteś super MAMĄ i nie gadaj że mało czasu poswięcasz Kamilkowi

Mgiełaka przykre to :( :(

Agusia super że ruchy coraz mocniejsze.....fajnie CI :kiss:

Angie ja przeczytałam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517663 przez monika1984lodz
Dzień dobry

Angie i ja przeczytałam :)

Jogo gadułka nasza :)

Emi śpi a my odpoczywamy- obiad się pyrtoli na kuchence


Miej soboty dziewczynki

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517823 przez Agusia83
Ojej, ale cisza...ja wlasnie segreguje zdjecia, ktore umiescimy na kalendarzach dla dziadkow :laugh: ale tego pelno...chyba bede musiala zrobic jakies kolaze...bo duuuuuzoooo tego jest :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517876 przez gosia2324
Chyba sie jeszcze nie witalam,

od 12.00 do 17.00 mielismy gosci, Kuba dostal od chrzestnej narty :blink: wiec tylko czekac na śnieg.
Dzieci juz po 18,20 padly wiec dłuuuugi wieczor mam ,to lubie :silly:

Agusia, a czemu Emi nie ma w domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517896 przez Agusia83
Ale fajny prezent, narty :laugh: to teraz tylko czekac na snieg lub gdzies jechac.

Gosia, bo my sie nawzajem zarazamy...dr kazala nam sie odizolowac...najlepiej bym sie narazie nia nie zajmowal...a wiesz jak to w domu...nawet jakby mama byla na kilka godzin, to pozniej i tak wszystko by spoczywalo na moich barkach...a D. znow chory....mama wpadla na pomysl, ze moze Emi wziasc do poniedzialku...w ten dzien jade po nia i jedziemy do przychodni na kontrole...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #517928 przez mgielka22
Gosia nie ja nie mam ojca w znajomych na fcb kiedys byl teraz juz nie ma wykasowal sie...Mam tylko tesciowa...

Gosia co sie lamiesz chrzestny Lilki tez ja olal wolal swoja impreze urodzina i sie napic niz przyjechac do dziecka na roczek a na swieta nawet nei zadzwonil ani paczki nie wyslal nic kompletnie a to M szwagier wiec tymbardziej powinien ale mam to gdzies wazniejsza dla mnie chrzestna ktora dzwoni pyta nawet na swieta dzwonila i paczke wyslala no cokolwiek a tu zero reakcji!!! Zrestz ajestem zdania ze pamietaja Ci co chca obcy lepiej sie interesuja niz wlasna rodzina :)

Agusia Ty odpoczywaj a nie przemeczasz sie kobieto!!!

Kubus ale bedziesz pocinal jak tylko snieg przyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl